Anslutna Föreningar 2021

Sveriges Län

Blekinge län, föreningar

Gotlands län, föreningar

Gävleborgs län, föreningar 1

Jämtlands län, föreningar 1

Kalmars län, föreningar 1

Kronobergs län, föreningar 2

Norrbottens län, föreningar

Uppsala län, föreningar 1

Värmlands län, föreningar 1

Västerbottens län, föreningar 1

Västernorrlands län, föreningar 1

Örebro län, föreningar 1

Topptrim Falun
Adress: Mikael Forslund, Manhemsvägen 34
Postnummer: 79131
Ort: Falun
Telefonnummer: 070-663 26 14
Tävlingsansvarig namn: Mikael Forslund
Tävlingsansvarig e-post: mikaelforslund299@gmail.com

Kommun: Falun

Tävlande
Mikael Forslund

AES Nutrition, Borlänge
Adress: Tångringsgatan 9
Postnummer: 78430
Ort: Borlänge
Telefonnummer: 0707345768
Tävlingsansvarig namn: Tobias Gustavsson
Tävlingsansvarig e-post: tobias.gustavsson@aesnutrition.se

Kommun: Borlänge

Tävlande
Anders Kluvanec
Emil Isberg
Filip Sehlin

Säters Atletklubb
Adress: Barbrogatan 1
Postnummer: 78330
Ort: Säter
Telefonnummer: 0706537106
Tävlingsansvarig namn: Joel Krigh
Tävlingsansvarig e-post: joel@satersak.com

Kommun: Säter

Tävlande
Christian Hemmingsson
Johan Moström

Team Proteinbutiken, Gävle
Adress: Norra gatan 1
Postnummer: 80321
Ort: Gävle
Telefon: 026106010
Tävlingsansvarig namn: Daniel Hansson
Tävlingsansvarig E-post: team@proteinbutiken.se

Kommun: Gävle

Tävlande
Pernilla Berglund

Team X-shape, Halmstad
Telefonnummer: 0709346818
Adress: Klara Johansonsgata 7
Ort: Halmstad
Tävlingsansvarig namn: Josefin Sandberg
Tävlingsansvarig e-post: team.x.shape@hotmail.com

Kommun: Halmstad

Tävlande
Angelica Sjögren
Connie Allered
Ebba Feldhoff
Erika Ralfsson
Hawar Teya
Jennie Gustafsson
My Wennerström
Natalie Zarrin
Viktoria Widén
Ylva Nyberg

P.Wear Athletes, Kungsbacka
Adress: Syréngatan 2C
Postnummer: 43443
Ort: Kungsbacka
Telefonnummer: 0707166228
Tävlingsansvarig namn: Pia Jansson
Tävlingsansvarig e-post: piajansson@outlook.com

Kommun: Kungsbacka

Tävlande
Agnes Cort
Amanda Holmberg
Cajsa Öhman
Elin Bergman
Elin Hallberg
Ellinor Hägg
Emma Hansell
Eva Johansson
Fiddelie Bråthe
Frida Örneholt
Ida Abrahamsson
Linda Persson
Malin Eriksson
Maria Mazanova
Nathalie Engström
Pernilla Nyholm
Petra Persson Nyheim
Pia Jansson
Sofia Backelin
Therese Lindblom

Team Dellerenti Sports, Kungsbacka
Adress: Vallgatan 4
Postnummer: 43430
Ort: Kungsbacka
Telefonnummer: 0700525130
Tävlingsansvarig namn: Elvira Dellerenti
Tävlingsansvarig e-post: info@dellerentisports.com

Kommun: Kungsbacka

Tävlande
Alexandra Eliasson
Caroline Berntsson
Elvira Dellerenti
Glenn Wadlin
Moa Eriksson
Richard Dellerenti
Sofia Nordvall
Sofie Andersson

Team DiamondVfitness, Halmstad
Adress: Maratonvägen 8D
Postnummer: 30268
Ort: Halmstad
Telefonnummer: 0702488045
Tävlingsansvarig namn: Dorian Pavlovic
Tävlingsansvarig e-post: info@diamondvfitness.com

Kommun: Halmstad

Tävlande
Andreas Lundblad
Anton Granberg
Bella Malmqvist
Christopher Verngren
Emilija Dmitrijeva
Fawad Farid
Hussam Fneiche
Jenny Sandersson
Kader Ladhari
Mattias Andersson
Peter Granat
Sid Guellal
Tarek Alberca Löw
Tony Cavander

Trönninge Motions Center, Halmstad
Adress: Stations väg 14
Postnummer: 30265
Ort: Halmstad
Telefonnummer: 0736406654

Tävlingsansvarig namn: Nicklas Augustsson
Tävlingsansvarig e-post: nicklas@tmcenter.se

Kommun: Halmstad

Tävlande
Catarina Holm
Nicklas Augustsson

Gym Area59, Östersund
Adress: Prästgatan 59
Postnummer: 83134
Ort: Östersund
Telefonnummer: 0706508368
Tävlingsansvarig namn: Jonny Vestman
Tävlingsansvarig e-post: jonny@gymarea59.se

Kommun: Östersund

Tävlande
Wilmer Bernhardt

Arisen By JS, Jönköping
Adress: Samsetgatan 39
Postnummer: 55449
Ort: Jönköping
Telefonnummer: 0724500024
Tävlingsansvarig namn: Joar Fällmar
Tävlingsansvarig e-post: joar.fallmar@live.se

Kommun: Jönköping

Tävlande
Adam Friberg
Admon Issa
Alexander Alm
Anthony Younes
Antonio Bengtson
Carl Åsell
Clara Chango
David Sundqvist
Emanuel Christensen
Ida Andersson
Isabella Rönnberg Eriksson
Jennifer Albaeus
Jimmy Gustafsson Green
Khaldoun Alkasem
Lisa Andersson
Malin Lindberg
Maria Bilinski
Martin Korean
Radmila Trnka
Samuel Wilhelmsson
Therese Isacson
Tilde Pennhage
Tobias Beran

Team AL Coaching, Jönköping
Adress: Polhemsgatan 3
Postnummer: 55313
Ort: Jönköping
Telefonnummer: 0729757577
Tävlingsansvarig namn: Anders Lundgren
Tävlingsansvarig e-post: anders@alcoaching.se

Kommun: Jönköping

Tävlande
Andreas Malm
Benjamin N Löhndorf
Henrik Karlsson
Janne Hannikainen
Linnea Björnell
Tim Doverhem
Tom Persson

Team Genetic Coaching, Jönköping
Adress: Hermansvägen, 116
Postnummer: 55453
Ort: Jönköping
Telefonnummer: 0734427838
Tävlingsansvarig namn: Hans Synnestvedt Jensen
Tävlingsansvarig e-post: info@geneticcoaching.se

Kommun: Jönköping

Tävlande
Ebba Bomberg
Johanna Ultege
Mahmoud Mahmoud

Växer Gym, Kalmar
Adress: Riga v 3
Postnummer: 39356
Ort: Kalmar
Telefonnummer: 0707141210
Tävlingsansvarig namn: Jimmy Olsson
Tävlingsansvarig e-post: vaxergym@gmail.com

Kommun: Kalmar

Tävlande
Ahmad Alchhabi
Jimmy Olsson
Lisa Mertens
Mohamad Aldyk
Ricky Serey Gustafsson
Sarah Thomsson
Simon Sjödin

Bodycenter, Ljungby
Adress: Föreningsgatan 8
Postnummer: 341 30
Ort: Ljungby
Telefonnummer: +46768230678
Tävlingsansvarig namn: Jonas Scherling
Tävlingsansvarig e-post: jonas.scherling@ljungby.se

Kommun: Ljungby

Tävlande
Kristoffer Grönquist

Steam Athletes, Växjö
Adress: Kvarnvägen 8
Postnummer: 35241
Ort: Växjö
Telefonnummer: 0703936503
Tävlingsansvarig namn: Elias Rydström
Tävlingsansvarig e-post: elias.rydstrom@steamstrength.se

Kommun: Växjö

Tävlande
Christoffer Ahlm
Jonathan Modig

Team JF, Ekeby
Adress: Att: Team JF / Glasyrgatan 4
Postnummer: 26777
Ort: Ekeby
Telefonnummer: 0738177040
Tävlingsansvarig namn: Jonathan Fogelberg
Tävlingsansvarig e-post: jonathan@jfathletes.se

Kommun: Bjuv

Tävlande
Anni Wichers
Ayad Fateh Hama Kareem
Beatrice Larsson
Camilla Johansson
Daniel Östman
Jennie Johansson
Jenny Lindblom
Jesper Arnesson
Jessica Oskarsson
Jill Johansson
Karin Lockner
Karl Palm
Korina Tryfonos
Martina Andersson
Mats Norström
Nilofar Rashidi
Nin Ekman
Peter Lemoine
Rami Shukur
Rebecca Eklöv
Redha Ali
Sara Buder
Semiran Dag
Victoria Nyberg

Team RW Physique, Staffanstorp
Adress: Lundius Väg 4
Postnummer: 245 32
Ort: Staffanstorp
Telefonnummer: 0704849520
Tävlingsansvarig namn: Robert Wåhlander
Tävlingsansvarig e-post: rw.physique@gmail.com

Kommun: Motala

Tävlande
Anna Axelmyr
Annelie Boander
Benjamin Ulfgard
Dan Eriksson
Daniel Persson
Gilbert Larsson
Gustav Silversand
Jasmine Elwing
Juleyma Pérez
Lars Kronstrand
Linus Strömberg
Markus Andersson
Moa Frick
Nelly Ekholst
Nina Nordin
Peter Holmberg
Pontus Rone
Roland Nyman
Saman Al-kuchak

Team Pipelake, Malmö
Adress: Föreningsgatan 69c lgh 1001, Malmö
Postnummer: 212 14
Ort: Malmö
Telefonnummer: 0705202056
Tävlingsansvarig namn: Martin Ekelund Troive
Tävlingsansvarig e-post: martin@pipelakefitness.se

Kommun: Malmö

Tävlande
Alexandra Nilsson
Bo Granat
Elisabeth Gunnarsson
Filip Blomquist
Fredrik Rösnäs
Frida Lindholm
Henrik Lövgren
Jacob Olsson
John Lackdal
Karl Feldt Olén
Karolina Stålhäll
Linda Ohlsson
Marcus Lindqvist
Marcus Sandberg
Maria Walldén
Martin Ekelund Troive
Mina Anis
Moa Janerstål
Mohammedamiin Ahmed
Philip Ohlson
Trej Jonuzi
William Lackdal

Team Elit Nutrition, Malmö
Adress: Nobelvägen 38
Postnummer: 214 33
Ort: Malmö
Telefonnummer: 0700498938
Tävlingsansvarig namn: Ahmad Ahmad
Tävlingsansvarig e-post: ahmad@ahmad.se

Kommun: Malmö

Tävlande
Amir Hosseini
Anthonie Svärd
Aws Abu Ali
Dennis Hansen
Haydar Abdulah
Jafar Rafiq
Karwan Akramn
Louise Holdersen
Markus Vranjes
Mohammad Daabas
Mohammed Mostafa
Nicolina Engberg Karlsson
Ossian Lunden
Patrik Malmfelt
Rebecca Nyborg
Renata Warzocha-Krajciewicz
Rickard Broberg
Taisir Hussein
Yazan Idris
Zeinalabidin Al-jawari

Team JK Fitness, Hässleholm
Adress: Snickaregtan 1, 281 39
Postnummer: 28139
Ort: Hässleholm
Telefonnummer: 0706254695
Tävlingsansvarig namn: Jesper Kvarnhammar
Tävlingsansvarig e-post: info@jkfitness.se

Kommun: Hässleholm

Tävlande
John Lahger
Alex Johansson

Team World Class Trelleborg BBK
Adress: Flockergatan 3
Postnummer: 231 43
Ort: Trelleborg
Telefonnummer: 0733926050
Tävlingsansvarig namn: Roger Zapfe
Tävlingsansvarig e-post: Info@worldclasstrelleborg.se

Kommun: Trelleborg

Tävlande
Lukas Dekan Linins

Team Wellnez Simrishamn
Adress: Järnvägsg 13-15
Postnummer: 272 32
Ort: Simrishamn
Telefonnummer: +46768693583
Tävlingsansvarig namn: Åsa Andersson
Tävlingsansvarig e-post: wellnezsimrishamn@gmail.com

Kommun: Simrishamn

Tävlande

Team Zeus, Kristianstad
Adress: Jakobsväg 4
Postnummer: 29160
Ort: Kristianstad
Telefonnummer: 0735011526
Tävlingsansvarig namn: Khaled Mareah
Tävlingsansvarig e-post: Khaledmariah@gmail.com

Kommun: Kristianstad

Tävlande
Dyako Ghafoor
Milad Nama
Mohammad Harkal
Tina Hedin

Team Attilas, Ängelholm
Adress: Box 1129
Postnummer: 262 22 Ängelholm
Ort: Ängelholm
Telefonnummer: 0702941794
Tävlingsansvarig namn: Inge Bååth
Tävlingsansvarig e-post: info@attilasgym.se

Kommun: Ängelholm

Tävlande
Anneli Bååth

Team Revive Kristianstad
Adress: Industrigatan 41
Postnummer: 29136
Ort: Kristianstad
Telefonnummer: 0702250199
Tävlingsansvarig namn: Adam Lee
Tävlingsansvarig e-post: adamsathletes@gmail.com

Kommun: Kristianstad

Tävlande

Delta Gym, Stockholm
Telefonnummer: 08308652
Adress: Hälsingegatan 5
Ort: 113 23 Stockholm
Tävlingsansvarig namn: Dimitrios Skarmutsos
Tävlingsansvarig e-post: info@deltagym.com

Kommun: Stockholm

Tävlande
Adam Littwin
Ali Kazemi
Alireza Hajitaheri
Artur Akimov
Björn Jältsäter
Burhan Mirzai
Chris Harnell
Christos Karypidis
Delovan Karro
Emma Nilsson
Fabian Eriksson
Fereydoon Hosseini
Fredrik Andersson
Jesper Jonsson
Karin Jansson
Lana Brandorne
Madelen Buss
Maria Ahlberg
Marika Österberg Gunnarsson
Max Blom
Mohamed Nilsson
Olof Strömmer
Patricio Ayala
Robert Loforsen
Sara Hallebrant
Somporn Booranmoon
Tomas Sjöberg
Torbjörn Lithner

Dream Maker Team, Norsborg
Telefonnummer: 0764248575
Adress: Värdshusvägen14
Postnummer: 14550
Ort: Norsborg

Tävlingsansvarig namn: Dream Maker Team
Tävlingsansvarig e-post: m84_free@yahoo.co.uk

Kommun: Botkyrka

Tävlande
Abdullah Khavari
Ahmed Ben Hassine
Alaa Alaameri
Aodar Daoud
Basel Al Awad
Claudiu Marian Dogariu
Elias Saad
Mohamed Muftah
Stefan Chiriac

Fitness By Schant, Norsborg
Telefonnummer: 0735874332
Adress: Fågelviksvägen 3
Ort: Norsborg
Tävlingsansvarig namn: Hapet Thekran
Tävlingsansvarig e-post: smt_storkokservic@hotmail.com

Kommun:

Tävlande

Nordic Shape, Stockholm
Telefonnummer: 0707784110
Adress: Hälsingegatan 11
Ort: Stockholm
Tävlingsansvarig namn: Reza Charli
Tävlingsansvarig e-post: info@nordicshape.se

Kommun: Stockholm

Tävlande
Ali Kheder
Angelina Rossi
Asif Abbasov
Elisabeth Rastelén
Jan Fotmeijer
Johan Molinder
Jonnie Danielsson
Kostas Magakis
Maria Charlie Johansson
Mario Novak
Matilda Himmer
Pontus Gullström
Reza Moloodi
Saeid Asgaridoulabi
Sahar Raouf
Samer Alokla
Sanna Nydén
Timmy Öhman

Team Svensk Sport Nutrition, Bandhagen
Telefonnummer: 0736709076
Adress: Stenkvistavägen 11
Ort: Bandhagen
Tävlingsansvarig namn: Josef Balevasi
Tävlingsansvarig e-post: teamssn@ssnutrition.se

Kommun: Stockholm

Tävlande
Abdulrahim Sudi
Adam Vilbertsson
Alaa Tillo
Andrea Boqvist
Angelica Olsson
Anton Rosendahl
Antonia Pettersson
Caroline Danbo
Daniel Nilsson
Denis Curian
Elin Larsson
Emelie Gustavsson
Evelina Närdin
Filip Dimitrov
Fredrik Ström
Henrik Ramhöj
Isaac Ebagnilin
Jessica Pap
Josefine Bilberg
Linn von Bahr
Nelly Frackiewicz
Ninos Abdulmash
Rebecka Börjesson
Rebecka Eklund
Sandra Ayoub
Sara Simonsson
Sari Gharib
Stefanie Christie Berggren
Victor Friberg

AR Supplements, Bromma
Adress: Registervägen 34, 168 31
Ort: Bromma
Telefonnummer: 0723029986
Tävlingsansvarig namn: Ako Rahim
Tävlingsansvarig e-post: contact@arsupplements.com

Kommun: Stockholm

Tävlande
Chani Ebrahim Hamasdi
Fahim Balkhi
Hamed Sabourifard
Javed Moradi
Jonatan Hugemark
Linda Younan
Mattias Coleman
Seyed Amir Ghiasi

Team FLEX, Farsta
Adress: Mårbackagatan 11
Postnummer: 12343
Ort: Farsta
Telefonnummer: 0706570529
Tävlingsansvarig namn: Julia Glenmark
Tävlingsansvarig e-post: julia.glenmark@gmail.com

Kommun: Stockholm

Tävlande
Brosk Menmi
Calle Bolund
Daniel Nordlund
Elvire Bergman
Eric Ekström
Leo Padelidis
Mikaela Giertta
Nathalie Lill
Oscar Karlsson
Sara Ekström
Tobias Ekström
William Gonzalez

Team Fitness By Aspen, Nacka
Adress: Mjölnarvägen 22
Postnummer: 13174
Ort: Nacka
Telefonnummer: 0703524423
Tävlingsansvarig namn: Caroline Aspenskog
Tävlingsansvarig e-post: fitnessbyaspen@gmail.com

Kommun: Nacka

Tävlande
Emmy Uusitalo
Hala Michalak
Jenny Haglund
Linn Lantz
Martina Jonsson
Sanna Adolfsson
Sara Örsing
Susanne Paredes Illum

Team Klevelli, Grödinge
Adress: Ridhusvägen 9
Postnummer: 147 91
Ort: Grödinge
Telefonnummer: 0707904096
Tävlingsansvarig namn: Jimmy Kleven
Tävlingsansvarig e-post: Jimmyaudi@outlook.com

Kommun: Botkyrka

Tävlande
Ajmair Sangha
Hampus Ryrvall
Jens Stoor
Karla liliana Ryden
Micaela Ortega Jönsson
Phaichit (Sonya) Khotcharom
Roger Kämpe

Team GraniteCo, Solna
Adress: Jungfrudansen 64
Postnummer: 171 51
Ort: Solna
Telefonnummer: 0731553500
Tävlingsansvarig namn: Carl-Rickard Lundqvist
Tävlingsansvarig e-post: calle@teamgraniteco.com

Kommun: Solna

Tävlande
Anna Skoghill
Emma Eriksson
Emma Lindholm Svensson
Hilda Djupenström
Karl Palmqvist
Keiarash Naderi Farsani
Kevin Baldervin
Linus Forsberg
Magamed Jaragijev
Marion Carlstedt
Nathalie Lyckespira
Tilde Wallin
Timothy Jonsson
Wilma Brogren

Team B-Strong, Nacka
Adress: Blomstervägen 22
Postnummer: 13137
Ort: Nacka
Telefonnummer: 0707821893
Tävlingsansvarig namn: David Martini Calmén
Tävlingsansvarig e-post: bstrongsweden@gmail.com

Kommun: Nacka

Tävlande
Frida Söderling
Linda Burman
November Lindstrand Liikala
Victor Hall

Norrortfitness, Järfälla
Adress: Backvägen 20
Postnummer: 17760
Ort: Järfälla
Telefonnummer: 0703345946
Tävlingsansvarig namn: Karin Hassel
Tävlingsansvarig e-post: karinmattsson93@gmail.com

Kommun: Järfälla

Tävlande
Anneli Ståhl
Karin Hassel

Team Fairing, Järfälla
Adress: Avstyckningsvägen 8
Postnummer: Järfälla
Ort: Järfälla
Telefonnummer: 08-58039767
Tävlingsansvarig namn: Marcio DI Maria Mercado
Tävlingsansvarig e-post: pt.innovationsweden@gmail.com

Kommun: Järfälla

Tävlande
Angelica van der Hert
Babak Ahi
Mikael Ring
Olga Isaksson
Therese Hörberg
Titus Linte
Tove Nordén

Lag Orkanen, Stockholm
Adress: Vänskapsvägen 33
Postnummer: 112 65
Ort: Stockholm
Telefonnummer: 0708482208
Tävlingsansvarig namn: Arne Lundell
Tävlingsansvarig e-post: arne@orkanen.com

Kommun: Stockholm

Tävlande
Anna Asp
Carl-Johan Gustafson
Ebba Appelqvist
Eva Sjöberg
Fanny Källgren
Jennifer Simon
Matilda Hjalmarsson
Miqael Persson
Petra Gyllenberg
Ulrika Thunberg

Team Flex Nutrition By EA, Stockholm
Adress: Box 90115
Postnummer: 12021
Ort: Stockholm
Telefonnummer: 0721667799
Tävlingsansvarig namn: Johan Ederer
Tävlingsansvarig e-post: teamansokan@flexnutrition.se

Kommun: Stockholm

Tävlande
Adam Mittjas
Andreas Wibäck
Ann-Britt Eriksson
Anne Vestby
Caroline Pineda
Dinuka Sandaruwan
Ellen Nielsen
Filip Wecek
Hanna Andersson
Hassan Yahya
Johnny Isgren
Liza Blomqvist
Mufid Gad Elhak
Rabia Ait Lahcen
Sandra Embermark
Sara Blomén
Shaher Hussam Farhat
Vanessa Eriksson
Veronica Lidström
Viktoria Harling

Team Trifinity, Solna
Adress: Gränsgatan 26
Postnummer: 16936
Ort: Solna
Telefonnummer: 0763108663
Tävlingsansvarig namn: Robert Back
Tävlingsansvarig e-post: robert.back@trifinitytraining.com

Kommun: Solna

Tävlande
Rebecka Niemi
Jörgen From Nordin

Team Hasselmark, Aspudden
Adress: Styrbjörnsvägen 33
Postnummer: 12055
Ort: Aspudden
Telefonnummer: 0724501077
Tävlingsansvarig namn: Maria Hasselmark
Tävlingsansvarig e-post: m.hasselmark@gmail.com

Kommun: Stockholm

Tävlande
Pernilla Valsinger

Team Palmell, Hägersten
Adress: Junkergatan 7
Postnummer: 12653
Ort: Hägersten
Telefonnummer: 0735661129
Tävlingsansvarig namn: Patrik Larsson
Tävlingsansvarig e-post: teampalmell@gmail.com

Kommun: Stockholm

Tävlande
Adam Jansson

Team Svenskt Kosttillskott, Kungsängen
Adress: Mältargatan 19
Postnummer: 753 18
Ort: Kungsängen
Telefonnummer: 0727434410
Tävlingsansvarig namn: Mattias Lindqvist
Tävlingsansvarig e-post: mattias.l@svensktkosttillskott.se

Kommun: Upplands-Bro

Tävlande
Daniel Paulsson
Emma Danielsson
Fredrik Petersen
Jimmy Fredriksson
Maja Höglander

Team Gymgrossisten, Solna
Adress: Svetsarvägen 15
Postnummer: 17123
Ort: Solna
Telefonnummer: 0702222703
Tävlingsansvarig namn: Jenny Fogelström
Tävlingsansvarig e-post: jenny.fogelstrom@gymgrossisten.com

Kommun: Solna

Tävlande
Arne Lundell

Fitness By Schant, Norsborg
Adress: Fågelviksvägen 3
Postnummer: 145 53
Ort: Norsborg
Telefonnummer: 0735874332
Tävlingsansvarig namn: Hapet Thekran
Tävlingsansvarig e-post: smt_storkokservic@hotmail.com

Kommun: Botkyrka

Förening utan tävlande

Father's Gold Team, Stockholm
Adress: Förmansvägen 30
Postnummer: 11759
Ort: Stockholm
Telefonnummer: 0762185621
Tävlingsansvarig namn: Youssef Abou Alzahab
Tävlingsansvarig e-post: josef.alzahab@gmail.com

Kommun: Stockholm

Tävlande
Iyad Hammoudeh
Raoul Abou Trabi

AT Team, Märsta
Adress: Ymergatan 20
Postnummer: 19557
Ort: Märsta
Telefonnummer: 0728868886
Tävlingsansvarig namn: Amin Tayebinejaad
Tävlingsansvarig e-post: arashktayeby@gmail.com

Kommun: Sigtuna

Tävlande
Davod Naderi
Yilin Liu

Vital Team, Stockholm
Adress: Fågelsångsvägen 13
Postnummer: 11768
Ort: Stockholm
Telefonnummer: 0722529780
Tävlingsansvarig namn: Farid Ahmadi
Tävlingsansvarig e-post: info@foreverfitness.se

Kommun: Stockholm

Tävlande
Annsofie Tedfors

Team Nordic-Physique, Eskilstuna
Adress: Odengatan 37
Postnummer: 633 52
Ort: Eskilstuna
Telefonnummer: +4527135457
Tävlingsansvarig namn: Hakan D Hansen
Tävlingsansvarig e-post: info@best-teamnp.com

Kommun: Eskilstuna

Tävlande
Alaa Almukdad
Ann-Sofie Byberg
Felicia Plejmark
Göran Lindeberg
Josefine Blick-Prenza
Lucas Björkman
Maria Nilsson
Omar Hallak
Sara Pettersson
Viktor Larsson

Skrotnissarna Gym, Trosa
Adress: Bråtagatan 8
Postnummer: 61933
Ort: Trosa
Telefonnummer: 0156675675
Tävlingsansvarig namn: Jennifer Eriksson
Tävlingsansvarig e-post: jennifer@skrotnissarna.se

Kommun: Trosa

Tävlande
Kenny Sydhagen
Josefin Svensson

Gymbörsen ELIT, Strängnäs
Adress: Regementsgatan 87
Postnummer: 64535
Ort: Strängnäs
Telefonnummer: 010-1296002
Tävlingsansvarig namn: Eric Robertson
Tävlingsansvarig e-post: eric@ectraining.se

Kommun: Strängnäs

Tävlande

Gnesta Gym
Adress: Västrastorgatan 24
Postnummer: 64635
Ort: Gnesta
Telefonnummer: 0722385111
Tävlingsansvarig namn: Tobba Mark
Tävlingsansvarig e-post: tobba@gym621.se

Kommun: Gnesta

Tävlande
Williams Arinze

Team sslifestyle, Eskilstuna
Adress: Skivlingsvägen
Postnummer: 63358
Ort: Eskilstuna
Telefonnummer: 0735915854
Tävlingsansvarig namn: Saad Saad
Tävlingsansvarig e-post: sslifestyle.swe@gmail.com

Kommun: Eskilstuna

Tävlande
Adrian Mubarak
Ali Mohammed Khalil
Daniel Sholaja
Fadi Kunda
Gabriel Faring
Rawan Hanna
Seif Haidar
Waleed Abbood

SNS BIOTECH, Oxelösund
Adress: Varvsvägen 1 Box75
Postnummer: 61335
Ort: Oxelösund
Telefonnummer: 0704557801
Tävlingsansvarig namn: Niclas Edström
Tävlingsansvarig e-post: nutranick@gmail.com

Kommun: Oxelösund

Tävlande

Team In Shape Uppsala
Adress: Olof Thunmansväg 18
Postnummer: 74144
Ort: Knivsta
Telefonnummer: 0730306888
Tävlingsansvarig namn: Dennis Johansson
Tävlingsansvarig e-post: dennis@shapestore.se

Kommun: Knivsta

Tävlande
Ahmadreza Mosavi
Emil Eriksson
Fabricio Widen
Magnus Blomberg
Mohamed Kasem

Team Gym 55, Charlottenberg
Adress: Västra Järnvägsgatan 7
Postnummer: 673 32
Ort: Charlottenberg
Telefonnummer: 0705578442
Tävlingsansvarig namn: Fredrik Håkansson
Tävlingsansvarig e-post: fredrik@gym55.se

Kommun: Eda

Tävlande

 

Team Osvag, Umeå
Adress: Korpralsvägen 34B
Postnummer: 90342
Ort: Umeå
Telefonnummer: 0702919954
Tävlingsansvarig namn: Sandra Leijonfalk
Tävlingsansvarig e-post: sandra@osvag.se

Kommun: Umeå

Tävlande
Adam Nording
Nina Långström

Team Star Gym, Sundsvall
Adress: Köpmangatan 14
Postnummer: 85231
Ort: Sundsvall
Telefonnummer: 0725004600
Tävlingsansvarig namn: Mikael Jansson
Tävlingsansvarig e-post: info@stargym.se

Kommun: Sundsvall

Tävlande
Sandra Decker
Fredrik Svartström

Team Ironworks Gym, Sundsvall
Adress: Södra Järnvägsgatan 13
Postnummer: 85237
Ort: Sundsvall
Telefonnummer: 0707539239
Tävlingsansvarig namn: Lars Berglund
Tävlingsansvarig e-post: lars.ironworks@gmail.com

Kommun: Sundsvall

Tävlande
Alexander Viklund
Elin Hallstensson
Jenny Holmquist
Parvaneh Hatami

Team Parken Fitness, Fagersta
Telefonnummer: 0761410068
Adress: Aspvägen 23
Ort: Fagersta
Tävlingsansvarig namn: Tomas Järvistö
Tävlingsansvarig e-post: parkenfitness@gmail.com

Kommun: Fagersta

Tävlande
Evelina Persson
Sara Remmelg

Team One By Boson, Västerås
Adress: Knotavägen 17 Lgh 1204
Postnummer: 72352
Ort: Västerås
Telefonnummer: 0730649277
Tävlingsansvarig namn: Fredrik Boson
Tävlingsansvarig e-post: ptboson@gmail.com

Kommun: Västerås

Tävlande
Amanda Berglund
Andreas Lindgren
Camila Carballo Pino
Christoffer Sonesson
Douglas Norstedt
Elaine Blückert
Eleonore Landhage
Henric Ask
Ibrahim Sifri
Isabelle Gunnarsson
Jenny Wedelstam
Josefine Dahlgren
Leif Andersson
Lizzi Inersjö Haegermarck
Lovisa Stenman
Ludvig Niclas Rundgren
Malin Hanell
Malin Nilsson
Marcus Hellstrom
Martin Allard
Mejra Zuko
Moa Gustafsson
Niklas Prüller
Robert Dibell
Sager Algailani
Viktor Neuman Falk
Viveca Östlund

Tempo Training, Västerås
Adress: Båtstigen 4
Ort: Västerås
Telefonnummer: 0708757034
Tävlingsansvarig namn: Carina Isaksson
Tävlingsansvarig e-post: carinaisakssonpt@gmail.com

Kommun: Västerås

Tävlande
Alexandra Wetterberg
Anna Gustafsson
Carla Angelini Hägg
Katarina Widell
Kristina Nilsson
Linda Malmberg
Lisa Fröjd
Madelene Johnson
Maria Lundgren
Sebastian Jansson
Zakarias El-Zein

Team Greatbody, Västerås
Adress: Stångjärnsgatan 127
Postnummer: 72477
Ort: Västerås
Telefonnummer: 0737147964
Tävlingsansvarig namn: Renan Kada
Tävlingsansvarig e-post: renan-kada82@hotmail.com

Kommun: Västerås

Tävlande
Albin Ibranovic
Cristiano Alesio Al Khadra
Haisam Marho
Mohammad Almadani
Nibras Khaled
Ninnie Kirch
Renan Kada

MM Sports Team, Askim
Telefonnummer: 0704849520
Adress: Askims Verkstadsväg 9
Ort: 436 34 Askim
Tävlingsansvarig namn: Robert Wåhlander
Tävlingsansvarig e-post: robert.wahlander@mmsports.se

Kommun: Göteborg

Tävlande
Anthony Pettersson
Christian Dönges
Fredrika Wåhlander
Henrik Vu
Jennifer Nordenmark
Josefine Galiamoutsa
Josefine Malmgren
Linnea Byström
Lovisa Liwenborg
Madelene Degeryd
Malin Hedfors
Malin Månsson
Martin Ripendal
Mats Ljung
Rasheed Barazi
Robert Wåhlander
Roger Lineau
Åsa Björk

Strong By Fitness, Lidköping
Telefonnummer: 070-7684497
Adress: Linjevägen 12
Ort: 53150 Lidköping
Tävlingsansvarig namn: Therese Thorin
Tävlingsansvarig e-post: therese_thorin@hotmail.com

Kommun: Lidköping

Tävlande
Andreas Andersson
Anna Olby
Anna-Carin Mähler Sandstedt
Camilla Hovresund
Camilla Rosén
Fardin Malekzade
Jennifer Sörensen
Jennifer Thyrsson
Jesper Arvidsson
Julia Nyqvist
Mahmoud Alsaady
Malin Tång
Mathilda Elsa Wilma Nyqvist
Therese Thorin
Tim Widskog
Veronica Carl

Team Shapebysharam, Alingsås
Telefonnummer: 0708902019
Adress: Odengatan 71
Ort: 44151 Alingsås
Tävlingsansvarig namn: Sharam Daneshmand
Tävlingsansvarig e-post: shapebysharam@gmail.com

Kommun:

Tävlande
Ali Rezai
Eddie Rumie Torrejon
Felix Kraft
Fredrik Christensen
Josef Murad
Jörgen Furudahl
Kristian Lindahl
Liza Sund
Mohammad Taghavi
Reda Alameli
Yasin Amini

Ironhouse Athletes, Trollhättan
Adress: Olof Palmes gata 11A
Postnummer: 46130
Ort: Trollhättan
Telefonnummer: 0769423906
Tävlingsansvarig namn: Andreas Persson
Tävlingsansvarig e-post: team@ironhousegym.se

Kommun: Trollhättan

Tävlande
Andreas Persson
Bojan Velemir
Daniel Hoch
Emelie Saurage
Emil Gozdzik
Erik Eriksson
Filip Strand
Kevin Söder
Saeed Hamideh Aboalmali
Sandra Andersson
Susanne Backelin
Theodor Olsson
Tuomas Viitala

TeamDanesh, Skövde
Adress: Kurortsvägen 2
Postnummer: 54137
Ort: Skövde
Telefonnummer: 0765649231
Tävlingsansvarig namn: Shahin Daneshgari Nejad
Tävlingsansvarig e-post: Shahin.dgn@gmail.com

Kommun: Skövde

Tävlande
Achour Younan
Arman Tarah
Azim Nezami
Dennis Tajik
Fahad Mousa
Ghasem Samani
Haidar Maarouf
Ninos Abdulmash
Pamela Ramirez
Yousef Rahimi

Team Getfit Nordic, Ulricehamn
Adress: Storgatan 12 E
Postnummer: 52330
Ort: Ulricehamn
Telefonnummer: 0762172665
Tävlingsansvarig namn: Seyar Jahani
Tävlingsansvarig e-post: seyarjahani@hotmail.com

Kommun: Ulricehamn

Tävlande
Afshin Esmaeili
Ali Muayad
Mohamed Ali
Mohammad Mohammadi
Nader Mohammad Nader
Rami Jezani
Saif Hilal Ibrahim
Sandra Nordlund
Tamim Ahmadi

Team Swedish Supplements, Partille
Adress: Kvistvägen 2
Postnummer: 433 48
Ort: Partille
Telefonnummer: 031-46 18 60
Tävlingsansvarig namn: Johan Sandefalk
Tävlingsansvarig e-post: johan@swedish-supplements.com

Kommun: Partille

Tävlande
Johanna Bergenstråle
Robin Andersson
Teresia Vörös

Saint Iron GBG
Adress: Solvarvsgatan 12
Postnummer: 41531
Ort: Göteborg
Telefonnummer: 0707572773
Tävlingsansvarig namn: Niro de la Rua
Tävlingsansvarig e-post: niro@ifbbsweden.se

Kommun: Göteborg

Tävlande
Adrian Ansarian
Andreas Kärrbrand
Andreas Ternström
Linus Holmgren
Marcus Udd
Markus Nilsson
Niro de la Rua
Patrik Jansson
Tim Lars Skov Hansen
Tuva Balkerud

Team NG Nutrition, Göteborg
Adress: Vassgatan 3
Postnummer: 415 02
Ort: Göteborg
Telefonnummer: 0708364999
Tävlingsansvarig namn: Julia Lagnefors Petersohn
Tävlingsansvarig e-post: julia@ngnutrition.se

Kommun: Göteborg

Tävlande
Alireza Rezai
Arta Nika
Dejan Mihajlovic
Emma Vånemo
Ibrahim Eid
Julia Lagnefors Petersohn
Ludwig Häggström
Marcus Henriksson
Mattias Wallentinson
Mikael Pettersson
Moa Pahikka-aho
Mohammadreza Motaghedolhagh
Mohammed Mohammed
Mukhtar Abdiqadir Ahmed
My Peterson
Robin Sasse
Saga Weiselberg
Shekib Fazeli
Therese Ranch
Viktor Davor Djuric

Team Atletvaruhuset, Rönnäng
Adress: Skäddhälla 10
Postnummer: 471 42
Ort: Rönnäng
Telefonnummer: 0704248789
Tävlingsansvarig namn: Patrik Kasra
Tävlingsansvarig e-post: kasrafitness@outlook.com

Kommun: Tjörn

Tåvlande
Casper Olsson
Reyhan Shevked Redzheb
Rasmus Svantesson
Shpend Hasani
Mohamed Hamze Kharouf

Team Zyam, Borås
Adress: Bodagatan 12
Postnummer: 50742
Ort: Borås
Telefonnummer: 0769355125
Tävlingsansvarig namn: Billy Chailak
Tävlingsansvarig e-post: billychailak94@gmail.com

Kommun: Borås

Tävlande
Anan Chailak
Sukit Kongkolm

Push Fitness Förening, Alingsås
Adress: Drottninggatan 25
Postnummer: 44130
Ort: Alingsås
Telefonnummer: 0708932111
Tävlingsansvarig namn: Reino Strand
Tävlingsansvarig e-post: reinostrand@hotmail.com

Kommun: Alingsås

Förening utan tävlande

Iron Stable Bodybuilding, Svenljunga
Adress: Åne1
Postnummer: 51292
Ort: Svenljunga
Telefonnummer: 0702222566
Tävlingsansvarig namn: Anders Lindstrand
Tävlingsansvarig e-post: anderslindstrand@live.se

Kommun: Svenljunga

Tävlande
Emma Bergendahl

Team PhysioPerfection, Mariestad
Adress: Hertig Karls gata 23
Postnummer: 542 40
Ort: Mariestad
Telefonnummer: 0707305258
Tävlingsansvarig namn: Petter Århäll
Tävlingsansvarig e-post: petterarhall@gmail.com

Kommun: Mariestad

Tävlande
Linus Hällsten

Örebro Kraftsportklubb
Adress: Eyragatan 1A
Postnummer: 70225
Ort: Örebro
Telefonnummer: 0739272290
Tävlingsansvarig namn: Lars Orrvik
Tävlingsansvarig e-post: larsorrvik@gmail.com

Kommun: Örebro

Tävlande
Boel Höglund

Team X Shape by Wallberg Sattler, Motala
Adress: Gropgatan 6 (Kalkvägen 4)
Ort: Motala (Båstad)
Telefon: 0709117858
Tävlingsansvarig: Madeleine Wallberg
E-post: madde@traineatlive.se

Kommun: Motala

Tävlande
Andrea Sierra
Emma Liwell
Karin Ovebrink
Linda Sonesson
Lisa Hamnefors Nordgren
Matilda Svensson
Miia Wännström
Mikaela Malmquist
Mira Sidia
Monica Gustavsson

Team FL, Motala
Adress: Drakvägen 9
Postnummer: 59132
Ort: Motala
Telefonnummer: 0760184420
Tävlingsansvarig namn: Linn Blomberg
Tävlingsansvarig e-post: linn@fantasticline.se

Kommun: Motala

Tävlande
Amanda Rundgren
Beatrice Eliasson
Eva Fönmo
Jacob Widerström
Jan Nordlund
Jasmina Mujanovic
Linda Arvastsson
Linn Blomberg
Madde Stålenhag
Moa Wikström
Nadine Ekelund
Painika Bagge

Team Chamoun, Norrköping
Adress: Drottninggatan 25
Postnummer: 60224
Ort: Norrköping
Telefonnummer: 0793011900
Tävlingsansvarig namn: Marina Chamoun
Tävlingsansvarig e-post: richardsonmarina@hotmail.com

Kommun: Norrköping

Tävlande
Kathleen Franke
Janne Wennström

Team ProteinExperten, Norrköping
Adress: Skomakaregatan 10b
Postnummer: 60232
Ort: Norrköping
Telefonnummer: 0708290542
Tävlingsansvarig namn: Mikael Svedberg
Tävlingsansvarig e-post: mikaelsvedberg1@gmail.com

Kommun: Norrköping

Tävlande
Chana Grentzelius
Daniel Ainerfors
Emil Österholm
Hasan Farhan
Madelene Bengtsson
Mohamed Karakach
Nikola Ivanovic
Randi Faiz Denha
Zandra Norman

Motala Frisksportklubb
Adress: Västra Esplanaden 29
Postnummer: 59160
Ort: Motala
Telefonnummer: 0730436162
Tävlingsansvarig namn: Jesper Antonsson
Tävlingsansvarig e-post: jesper.antonsson@frisksport.se

Kommun: Motala

Tävlande
Andreas Antebrink

Team Muscle.se, Linköping
Adress: Lindesbergsgränd 13
Postnummer: 58253
Ort: Linköping
Telefonnummer: 013311260
Tävlingsansvarig namn: Mattias Klint
Tävlingsansvarig e-post: mattias@gymbolaget.se

Kommun: Linköping

Tävlande
680227-1988

Topptrim Falun
Adress: Mikael Forslund, Manhemsvägen 34
Postnummer: 79131
Ort: Falun
Telefonnummer: 070-663 26 14
Tävlingsansvarig namn: Mikael Forslund
Tävlingsansvarig e-post: mikaelforslund299@gmail.com

Kommun: Falun

Tävlande
Mikael Forslund

AES Nutrition, Borlänge
Adress: Tångringsgatan 9
Postnummer: 78430
Ort: Borlänge
Telefonnummer: 0707345768
Tävlingsansvarig namn: Tobias Gustavsson
Tävlingsansvarig e-post: tobias.gustavsson@aesnutrition.se

Kommun: Borlänge

Tävlande
Anders Kluvanec
Emil Isberg
Filip Sehlin

Säters Atletklubb
Adress: Barbrogatan 1
Postnummer: 78330
Ort: Säter
Telefonnummer: 0706537106
Tävlingsansvarig namn: Joel Krigh
Tävlingsansvarig e-post: joel@satersak.com

Kommun: Säter

Tävlande
Christian Hemmingsson
Johan Moström

Team Proteinbutiken, Gävle
Adress: Norra gatan 1
Postnummer: 80321
Ort: Gävle
Telefon: 026106010
Tävlingsansvarig namn: Daniel Hansson
Tävlingsansvarig E-post: team@proteinbutiken.se

Kommun: Gävle

Tävlande
Pernilla Berglund

Team X-shape, Halmstad
Telefonnummer: 0709346818
Adress: Klara Johansonsgata 7
Ort: Halmstad
Tävlingsansvarig namn: Josefin Sandberg
Tävlingsansvarig e-post: team.x.shape@hotmail.com

Kommun: Halmstad

Tävlande
Angelica Sjögren
Connie Allered
Ebba Feldhoff
Erika Ralfsson
Hawar Teya
Jennie Gustafsson
My Wennerström
Natalie Zarrin
Viktoria Widén
Ylva Nyberg

P.Wear Athletes, Kungsbacka
Adress: Syréngatan 2C
Postnummer: 43443
Ort: Kungsbacka
Telefonnummer: 0707166228
Tävlingsansvarig namn: Pia Jansson
Tävlingsansvarig e-post: piajansson@outlook.com

Kommun: Kungsbacka

Tävlande
Agnes Cort
Amanda Holmberg
Cajsa Öhman
Elin Bergman
Elin Hallberg
Ellinor Hägg
Emma Hansell
Eva Johansson
Fiddelie Bråthe
Frida Örneholt
Ida Abrahamsson
Linda Persson
Malin Eriksson
Maria Mazanova
Nathalie Engström
Pernilla Nyholm
Petra Persson Nyheim
Pia Jansson
Sofia Backelin
Therese Lindblom

Team Dellerenti Sports, Kungsbacka
Adress: Vallgatan 4
Postnummer: 43430
Ort: Kungsbacka
Telefonnummer: 0700525130
Tävlingsansvarig namn: Elvira Dellerenti
Tävlingsansvarig e-post: info@dellerentisports.com

Kommun: Kungsbacka

Tävlande
Alexandra Eliasson
Caroline Berntsson
Elvira Dellerenti
Glenn Wadlin
Moa Eriksson
Richard Dellerenti
Sofia Nordvall
Sofie Andersson

Team DiamondVfitness, Halmstad
Adress: Maratonvägen 8D
Postnummer: 30268
Ort: Halmstad
Telefonnummer: 0702488045
Tävlingsansvarig namn: Dorian Pavlovic
Tävlingsansvarig e-post: info@diamondvfitness.com

Kommun: Halmstad

Tävlande
Andreas Lundblad
Anton Granberg
Bella Malmqvist
Christopher Verngren
Emilija Dmitrijeva
Fawad Farid
Hussam Fneiche
Jenny Sandersson
Kader Ladhari
Mattias Andersson
Peter Granat
Sid Guellal
Tarek Alberca Löw
Tony Cavander

Trönninge Motions Center, Halmstad
Adress: Stations väg 14
Postnummer: 30265
Ort: Halmstad
Telefonnummer: 0736406654

Tävlingsansvarig namn: Nicklas Augustsson
Tävlingsansvarig e-post: nicklas@tmcenter.se

Kommun: Halmstad

Tävlande
Catarina Holm
Nicklas Augustsson

Gym Area59, Östersund
Adress: Prästgatan 59
Postnummer: 83134
Ort: Östersund
Telefonnummer: 0706508368
Tävlingsansvarig namn: Jonny Vestman
Tävlingsansvarig e-post: jonny@gymarea59.se

Kommun: Östersund

Tävlande
Wilmer Bernhardt

Arisen By JS, Jönköping
Adress: Samsetgatan 39
Postnummer: 55449
Ort: Jönköping
Telefonnummer: 0724500024
Tävlingsansvarig namn: Joar Fällmar
Tävlingsansvarig e-post: joar.fallmar@live.se

Kommun: Jönköping

Tävlande
Adam Friberg
Admon Issa
Alexander Alm
Anthony Younes
Antonio Bengtson
Carl Åsell
Clara Chango
David Sundqvist
Emanuel Christensen
Ida Andersson
Isabella Rönnberg Eriksson
Jennifer Albaeus
Jimmy Gustafsson Green
Khaldoun Alkasem
Lisa Andersson
Malin Lindberg
Maria Bilinski
Martin Korean
Radmila Trnka
Samuel Wilhelmsson
Therese Isacson
Tilde Pennhage
Tobias Beran

Team AL Coaching, Jönköping
Adress: Polhemsgatan 3
Postnummer: 55313
Ort: Jönköping
Telefonnummer: 0729757577
Tävlingsansvarig namn: Anders Lundgren
Tävlingsansvarig e-post: anders@alcoaching.se

Kommun: Jönköping

Tävlande
Andreas Malm
Benjamin N Löhndorf
Henrik Karlsson
Janne Hannikainen
Linnea Björnell
Tim Doverhem
Tom Persson

Team Genetic Coaching, Jönköping
Adress: Hermansvägen, 116
Postnummer: 55453
Ort: Jönköping
Telefonnummer: 0734427838
Tävlingsansvarig namn: Hans Synnestvedt Jensen
Tävlingsansvarig e-post: info@geneticcoaching.se

Kommun: Jönköping

Tävlande
Ebba Bomberg
Johanna Ultege
Mahmoud Mahmoud

Växer Gym, Kalmar
Adress: Riga v 3
Postnummer: 39356
Ort: Kalmar
Telefonnummer: 0707141210
Tävlingsansvarig namn: Jimmy Olsson
Tävlingsansvarig e-post: vaxergym@gmail.com

Kommun: Kalmar

Tävlande
Ahmad Alchhabi
Jimmy Olsson
Lisa Mertens
Mohamad Aldyk
Ricky Serey Gustafsson
Sarah Thomsson
Simon Sjödin

Bodycenter, Ljungby
Adress: Föreningsgatan 8
Postnummer: 341 30
Ort: Ljungby
Telefonnummer: +46768230678
Tävlingsansvarig namn: Jonas Scherling
Tävlingsansvarig e-post: jonas.scherling@ljungby.se

Kommun: Ljungby

Tävlande
Kristoffer Grönquist

Steam Athletes, Växjö
Adress: Kvarnvägen 8
Postnummer: 35241
Ort: Växjö
Telefonnummer: 0703936503
Tävlingsansvarig namn: Elias Rydström
Tävlingsansvarig e-post: elias.rydstrom@steamstrength.se

Kommun: Växjö

Tävlande
Christoffer Ahlm
Jonathan Modig

Team JF, Ekeby
Adress: Att: Team JF / Glasyrgatan 4
Postnummer: 26777
Ort: Ekeby
Telefonnummer: 0738177040
Tävlingsansvarig namn: Jonathan Fogelberg
Tävlingsansvarig e-post: jonathan@jfathletes.se

Kommun: Bjuv

Tävlande
Anni Wichers
Ayad Fateh Hama Kareem
Beatrice Larsson
Camilla Johansson
Daniel Östman
Jennie Johansson
Jenny Lindblom
Jesper Arnesson
Jessica Oskarsson
Jill Johansson
Karin Lockner
Karl Palm
Korina Tryfonos
Martina Andersson
Mats Norström
Nilofar Rashidi
Nin Ekman
Peter Lemoine
Rami Shukur
Rebecca Eklöv
Redha Ali
Sara Buder
Semiran Dag
Victoria Nyberg

Team RW Physique, Staffanstorp
Adress: Lundius Väg 4
Postnummer: 245 32
Ort: Staffanstorp
Telefonnummer: 0704849520
Tävlingsansvarig namn: Robert Wåhlander
Tävlingsansvarig e-post: rw.physique@gmail.com

Kommun: Motala

Tävlande
Anna Axelmyr
Annelie Boander
Benjamin Ulfgard
Dan Eriksson
Daniel Persson
Gilbert Larsson
Gustav Silversand
Jasmine Elwing
Juleyma Pérez
Lars Kronstrand
Linus Strömberg
Markus Andersson
Moa Frick
Nelly Ekholst
Nina Nordin
Peter Holmberg
Pontus Rone
Roland Nyman
Saman Al-kuchak

Team Pipelake, Malmö
Adress: Föreningsgatan 69c lgh 1001, Malmö
Postnummer: 212 14
Ort: Malmö
Telefonnummer: 0705202056
Tävlingsansvarig namn: Martin Ekelund Troive
Tävlingsansvarig e-post: martin@pipelakefitness.se

Kommun: Malmö

Tävlande
Alexandra Nilsson
Bo Granat
Elisabeth Gunnarsson
Filip Blomquist
Fredrik Rösnäs
Frida Lindholm
Henrik Lövgren
Jacob Olsson
John Lackdal
Karl Feldt Olén
Karolina Stålhäll
Linda Ohlsson
Marcus Lindqvist
Marcus Sandberg
Maria Walldén
Martin Ekelund Troive
Mina Anis
Moa Janerstål
Mohammedamiin Ahmed
Philip Ohlson
Trej Jonuzi
William Lackdal

Team Elit Nutrition, Malmö
Adress: Nobelvägen 38
Postnummer: 214 33
Ort: Malmö
Telefonnummer: 0700498938
Tävlingsansvarig namn: Ahmad Ahmad
Tävlingsansvarig e-post: ahmad@ahmad.se

Kommun: Malmö

Tävlande
Amir Hosseini
Anthonie Svärd
Aws Abu Ali
Dennis Hansen
Haydar Abdulah
Jafar Rafiq
Karwan Akramn
Louise Holdersen
Markus Vranjes
Mohammad Daabas
Mohammed Mostafa
Nicolina Engberg Karlsson
Ossian Lunden
Patrik Malmfelt
Rebecca Nyborg
Renata Warzocha-Krajciewicz
Rickard Broberg
Taisir Hussein
Yazan Idris
Zeinalabidin Al-jawari

Team JK Fitness, Hässleholm
Adress: Snickaregtan 1, 281 39
Postnummer: 28139
Ort: Hässleholm
Telefonnummer: 0706254695
Tävlingsansvarig namn: Jesper Kvarnhammar
Tävlingsansvarig e-post: info@jkfitness.se

Kommun: Hässleholm

Tävlande
John Lahger
Alex Johansson

Team World Class Trelleborg BBK
Adress: Flockergatan 3
Postnummer: 231 43
Ort: Trelleborg
Telefonnummer: 0733926050
Tävlingsansvarig namn: Roger Zapfe
Tävlingsansvarig e-post: Info@worldclasstrelleborg.se

Kommun: Trelleborg

Tävlande
Lukas Dekan Linins

Team Wellnez Simrishamn
Adress: Järnvägsg 13-15
Postnummer: 272 32
Ort: Simrishamn
Telefonnummer: +46768693583
Tävlingsansvarig namn: Åsa Andersson
Tävlingsansvarig e-post: wellnezsimrishamn@gmail.com

Kommun: Simrishamn

Tävlande

Team Zeus, Kristianstad
Adress: Jakobsväg 4
Postnummer: 29160
Ort: Kristianstad
Telefonnummer: 0735011526
Tävlingsansvarig namn: Khaled Mareah
Tävlingsansvarig e-post: Khaledmariah@gmail.com

Kommun: Kristianstad

Tävlande
Dyako Ghafoor
Milad Nama
Mohammad Harkal
Tina Hedin

Team Attilas, Ängelholm
Adress: Box 1129
Postnummer: 262 22 Ängelholm
Ort: Ängelholm
Telefonnummer: 0702941794
Tävlingsansvarig namn: Inge Bååth
Tävlingsansvarig e-post: info@attilasgym.se

Kommun: Ängelholm

Tävlande
Anneli Bååth

Team Revive Kristianstad
Adress: Industrigatan 41
Postnummer: 29136
Ort: Kristianstad
Telefonnummer: 0702250199
Tävlingsansvarig namn: Adam Lee
Tävlingsansvarig e-post: adamsathletes@gmail.com

Kommun: Kristianstad

Tävlande

Delta Gym, Stockholm
Telefonnummer: 08308652
Adress: Hälsingegatan 5
Ort: 113 23 Stockholm
Tävlingsansvarig namn: Dimitrios Skarmutsos
Tävlingsansvarig e-post: info@deltagym.com

Kommun: Stockholm

Tävlande
Adam Littwin
Ali Kazemi
Alireza Hajitaheri
Artur Akimov
Björn Jältsäter
Burhan Mirzai
Chris Harnell
Christos Karypidis
Delovan Karro
Emma Nilsson
Fabian Eriksson
Fereydoon Hosseini
Fredrik Andersson
Jesper Jonsson
Karin Jansson
Lana Brandorne
Madelen Buss
Maria Ahlberg
Marika Österberg Gunnarsson
Max Blom
Mohamed Nilsson
Olof Strömmer
Patricio Ayala
Robert Loforsen
Sara Hallebrant
Somporn Booranmoon
Tomas Sjöberg
Torbjörn Lithner

Dream Maker Team, Norsborg
Telefonnummer: 0764248575
Adress: Värdshusvägen14
Postnummer: 14550
Ort: Norsborg

Tävlingsansvarig namn: Dream Maker Team
Tävlingsansvarig e-post: m84_free@yahoo.co.uk

Kommun: Botkyrka

Tävlande
Abdullah Khavari
Ahmed Ben Hassine
Alaa Alaameri
Aodar Daoud
Basel Al Awad
Claudiu Marian Dogariu
Elias Saad
Mohamed Muftah
Stefan Chiriac

Fitness By Schant, Norsborg
Telefonnummer: 0735874332
Adress: Fågelviksvägen 3
Ort: Norsborg
Tävlingsansvarig namn: Hapet Thekran
Tävlingsansvarig e-post: smt_storkokservic@hotmail.com

Kommun:

Tävlande

Nordic Shape, Stockholm
Telefonnummer: 0707784110
Adress: Hälsingegatan 11
Ort: Stockholm
Tävlingsansvarig namn: Reza Charli
Tävlingsansvarig e-post: info@nordicshape.se

Kommun: Stockholm

Tävlande
Ali Kheder
Angelina Rossi
Asif Abbasov
Elisabeth Rastelén
Jan Fotmeijer
Johan Molinder
Jonnie Danielsson
Kostas Magakis
Maria Charlie Johansson
Mario Novak
Matilda Himmer
Pontus Gullström
Reza Moloodi
Saeid Asgaridoulabi
Sahar Raouf
Samer Alokla
Sanna Nydén
Timmy Öhman

Team Svensk Sport Nutrition, Bandhagen
Telefonnummer: 0736709076
Adress: Stenkvistavägen 11
Ort: Bandhagen
Tävlingsansvarig namn: Josef Balevasi
Tävlingsansvarig e-post: teamssn@ssnutrition.se

Kommun: Stockholm

Tävlande
Abdulrahim Sudi
Adam Vilbertsson
Alaa Tillo
Andrea Boqvist
Angelica Olsson
Anton Rosendahl
Antonia Pettersson
Caroline Danbo
Daniel Nilsson
Denis Curian
Elin Larsson
Emelie Gustavsson
Evelina Närdin
Filip Dimitrov
Fredrik Ström
Henrik Ramhöj
Isaac Ebagnilin
Jessica Pap
Josefine Bilberg
Linn von Bahr
Nelly Frackiewicz
Ninos Abdulmash
Rebecka Börjesson
Rebecka Eklund
Sandra Ayoub
Sara Simonsson
Sari Gharib
Stefanie Christie Berggren
Victor Friberg

AR Supplements, Bromma
Adress: Registervägen 34, 168 31
Ort: Bromma
Telefonnummer: 0723029986
Tävlingsansvarig namn: Ako Rahim
Tävlingsansvarig e-post: contact@arsupplements.com

Kommun: Stockholm

Tävlande
Chani Ebrahim Hamasdi
Fahim Balkhi
Hamed Sabourifard
Javed Moradi
Jonatan Hugemark
Linda Younan
Mattias Coleman
Seyed Amir Ghiasi

Team FLEX, Farsta
Adress: Mårbackagatan 11
Postnummer: 12343
Ort: Farsta
Telefonnummer: 0706570529
Tävlingsansvarig namn: Julia Glenmark
Tävlingsansvarig e-post: julia.glenmark@gmail.com

Kommun: Stockholm

Tävlande
Brosk Menmi
Calle Bolund
Daniel Nordlund
Elvire Bergman
Eric Ekström
Leo Padelidis
Mikaela Giertta
Nathalie Lill
Oscar Karlsson
Sara Ekström
Tobias Ekström
William Gonzalez

Team Fitness By Aspen, Nacka
Adress: Mjölnarvägen 22
Postnummer: 13174
Ort: Nacka
Telefonnummer: 0703524423
Tävlingsansvarig namn: Caroline Aspenskog
Tävlingsansvarig e-post: fitnessbyaspen@gmail.com

Kommun: Nacka

Tävlande
Emmy Uusitalo
Hala Michalak
Jenny Haglund
Linn Lantz
Martina Jonsson
Sanna Adolfsson
Sara Örsing
Susanne Paredes Illum

Team Klevelli, Grödinge
Adress: Ridhusvägen 9
Postnummer: 147 91
Ort: Grödinge
Telefonnummer: 0707904096
Tävlingsansvarig namn: Jimmy Kleven
Tävlingsansvarig e-post: Jimmyaudi@outlook.com

Kommun: Botkyrka

Tävlande
Ajmair Sangha
Hampus Ryrvall
Jens Stoor
Karla liliana Ryden
Micaela Ortega Jönsson
Phaichit (Sonya) Khotcharom
Roger Kämpe

Team GraniteCo, Solna
Adress: Jungfrudansen 64
Postnummer: 171 51
Ort: Solna
Telefonnummer: 0731553500
Tävlingsansvarig namn: Carl-Rickard Lundqvist
Tävlingsansvarig e-post: calle@teamgraniteco.com

Kommun: Solna

Tävlande
Anna Skoghill
Emma Eriksson
Emma Lindholm Svensson
Hilda Djupenström
Karl Palmqvist
Keiarash Naderi Farsani
Kevin Baldervin
Linus Forsberg
Magamed Jaragijev
Marion Carlstedt
Nathalie Lyckespira
Tilde Wallin
Timothy Jonsson
Wilma Brogren

Team B-Strong, Nacka
Adress: Blomstervägen 22
Postnummer: 13137
Ort: Nacka
Telefonnummer: 0707821893
Tävlingsansvarig namn: David Martini Calmén
Tävlingsansvarig e-post: bstrongsweden@gmail.com

Kommun: Nacka

Tävlande
Frida Söderling
Linda Burman
November Lindstrand Liikala
Victor Hall

Norrortfitness, Järfälla
Adress: Backvägen 20
Postnummer: 17760
Ort: Järfälla
Telefonnummer: 0703345946
Tävlingsansvarig namn: Karin Hassel
Tävlingsansvarig e-post: karinmattsson93@gmail.com

Kommun: Järfälla

Tävlande
Anneli Ståhl
Karin Hassel

Team Fairing, Järfälla
Adress: Avstyckningsvägen 8
Postnummer: Järfälla
Ort: Järfälla
Telefonnummer: 08-58039767
Tävlingsansvarig namn: Marcio DI Maria Mercado
Tävlingsansvarig e-post: pt.innovationsweden@gmail.com

Kommun: Järfälla

Tävlande
Angelica van der Hert
Babak Ahi
Mikael Ring
Olga Isaksson
Therese Hörberg
Titus Linte
Tove Nordén

Lag Orkanen, Stockholm
Adress: Vänskapsvägen 33
Postnummer: 112 65
Ort: Stockholm
Telefonnummer: 0708482208
Tävlingsansvarig namn: Arne Lundell
Tävlingsansvarig e-post: arne@orkanen.com

Kommun: Stockholm

Tävlande
Anna Asp
Carl-Johan Gustafson
Ebba Appelqvist
Eva Sjöberg
Fanny Källgren
Jennifer Simon
Matilda Hjalmarsson
Miqael Persson
Petra Gyllenberg
Ulrika Thunberg

Team Flex Nutrition By EA, Stockholm
Adress: Box 90115
Postnummer: 12021
Ort: Stockholm
Telefonnummer: 0721667799
Tävlingsansvarig namn: Johan Ederer
Tävlingsansvarig e-post: teamansokan@flexnutrition.se

Kommun: Stockholm

Tävlande
Adam Mittjas
Andreas Wibäck
Ann-Britt Eriksson
Anne Vestby
Caroline Pineda
Dinuka Sandaruwan
Ellen Nielsen
Filip Wecek
Hanna Andersson
Hassan Yahya
Johnny Isgren
Liza Blomqvist
Mufid Gad Elhak
Rabia Ait Lahcen
Sandra Embermark
Sara Blomén
Shaher Hussam Farhat
Vanessa Eriksson
Veronica Lidström
Viktoria Harling

Team Trifinity, Solna
Adress: Gränsgatan 26
Postnummer: 16936
Ort: Solna
Telefonnummer: 0763108663
Tävlingsansvarig namn: Robert Back
Tävlingsansvarig e-post: robert.back@trifinitytraining.com

Kommun: Solna

Tävlande
Rebecka Niemi
Jörgen From Nordin

Team Hasselmark, Aspudden
Adress: Styrbjörnsvägen 33
Postnummer: 12055
Ort: Aspudden
Telefonnummer: 0724501077
Tävlingsansvarig namn: Maria Hasselmark
Tävlingsansvarig e-post: m.hasselmark@gmail.com

Kommun: Stockholm

Tävlande
Pernilla Valsinger

Team Palmell, Hägersten
Adress: Junkergatan 7
Postnummer: 12653
Ort: Hägersten
Telefonnummer: 0735661129
Tävlingsansvarig namn: Patrik Larsson
Tävlingsansvarig e-post: teampalmell@gmail.com

Kommun: Stockholm

Tävlande
Adam Jansson

Team Svenskt Kosttillskott, Kungsängen
Adress: Mältargatan 19
Postnummer: 753 18
Ort: Kungsängen
Telefonnummer: 0727434410
Tävlingsansvarig namn: Mattias Lindqvist
Tävlingsansvarig e-post: mattias.l@svensktkosttillskott.se

Kommun: Upplands-Bro

Tävlande
Daniel Paulsson
Emma Danielsson
Fredrik Petersen
Jimmy Fredriksson
Maja Höglander

Team Gymgrossisten, Solna
Adress: Svetsarvägen 15
Postnummer: 17123
Ort: Solna
Telefonnummer: 0702222703
Tävlingsansvarig namn: Jenny Fogelström
Tävlingsansvarig e-post: jenny.fogelstrom@gymgrossisten.com

Kommun: Solna

Tävlande
Arne Lundell

Fitness By Schant, Norsborg
Adress: Fågelviksvägen 3
Postnummer: 145 53
Ort: Norsborg
Telefonnummer: 0735874332
Tävlingsansvarig namn: Hapet Thekran
Tävlingsansvarig e-post: smt_storkokservic@hotmail.com

Kommun: Botkyrka

Förening utan tävlande

Father's Gold Team, Stockholm
Adress: Förmansvägen 30
Postnummer: 11759
Ort: Stockholm
Telefonnummer: 0762185621
Tävlingsansvarig namn: Youssef Abou Alzahab
Tävlingsansvarig e-post: josef.alzahab@gmail.com

Kommun: Stockholm

Tävlande
Iyad Hammoudeh
Raoul Abou Trabi

AT Team, Märsta
Adress: Ymergatan 20
Postnummer: 19557
Ort: Märsta
Telefonnummer: 0728868886
Tävlingsansvarig namn: Amin Tayebinejaad
Tävlingsansvarig e-post: arashktayeby@gmail.com

Kommun: Sigtuna

Tävlande
Davod Naderi
Yilin Liu

Vital Team, Stockholm
Adress: Fågelsångsvägen 13
Postnummer: 11768
Ort: Stockholm
Telefonnummer: 0722529780
Tävlingsansvarig namn: Farid Ahmadi
Tävlingsansvarig e-post: info@foreverfitness.se

Kommun: Stockholm

Tävlande
Annsofie Tedfors

Team Nordic-Physique, Eskilstuna
Adress: Odengatan 37
Postnummer: 633 52
Ort: Eskilstuna
Telefonnummer: +4527135457
Tävlingsansvarig namn: Hakan D Hansen
Tävlingsansvarig e-post: info@best-teamnp.com

Kommun: Eskilstuna

Tävlande
Alaa Almukdad
Ann-Sofie Byberg
Felicia Plejmark
Göran Lindeberg
Josefine Blick-Prenza
Lucas Björkman
Maria Nilsson
Omar Hallak
Sara Pettersson
Viktor Larsson

Skrotnissarna Gym, Trosa
Adress: Bråtagatan 8
Postnummer: 61933
Ort: Trosa
Telefonnummer: 0156675675
Tävlingsansvarig namn: Jennifer Eriksson
Tävlingsansvarig e-post: jennifer@skrotnissarna.se

Kommun: Trosa

Tävlande
Kenny Sydhagen
Josefin Svensson

Gymbörsen ELIT, Strängnäs
Adress: Regementsgatan 87
Postnummer: 64535
Ort: Strängnäs
Telefonnummer: 010-1296002
Tävlingsansvarig namn: Eric Robertson
Tävlingsansvarig e-post: eric@ectraining.se

Kommun: Strängnäs

Tävlande

Gnesta Gym
Adress: Västrastorgatan 24
Postnummer: 64635
Ort: Gnesta
Telefonnummer: 0722385111
Tävlingsansvarig namn: Tobba Mark
Tävlingsansvarig e-post: tobba@gym621.se

Kommun: Gnesta

Tävlande
Williams Arinze

Team sslifestyle, Eskilstuna
Adress: Skivlingsvägen
Postnummer: 63358
Ort: Eskilstuna
Telefonnummer: 0735915854
Tävlingsansvarig namn: Saad Saad
Tävlingsansvarig e-post: sslifestyle.swe@gmail.com

Kommun: Eskilstuna

Tävlande
Adrian Mubarak
Ali Mohammed Khalil
Daniel Sholaja
Fadi Kunda
Gabriel Faring
Rawan Hanna
Seif Haidar
Waleed Abbood

SNS BIOTECH, Oxelösund
Adress: Varvsvägen 1 Box75
Postnummer: 61335
Ort: Oxelösund
Telefonnummer: 0704557801
Tävlingsansvarig namn: Niclas Edström
Tävlingsansvarig e-post: nutranick@gmail.com

Kommun: Oxelösund

Tävlande

Team In Shape Uppsala
Adress: Olof Thunmansväg 18
Postnummer: 74144
Ort: Knivsta
Telefonnummer: 0730306888
Tävlingsansvarig namn: Dennis Johansson
Tävlingsansvarig e-post: dennis@shapestore.se

Kommun: Knivsta

Tävlande
Ahmadreza Mosavi
Emil Eriksson
Fabricio Widen
Magnus Blomberg
Mohamed Kasem

Team Gym 55, Charlottenberg
Adress: Västra Järnvägsgatan 7
Postnummer: 673 32
Ort: Charlottenberg
Telefonnummer: 0705578442
Tävlingsansvarig namn: Fredrik Håkansson
Tävlingsansvarig e-post: fredrik@gym55.se

Kommun: Eda

Tävlande

 

Team Osvag, Umeå
Adress: Korpralsvägen 34B
Postnummer: 90342
Ort: Umeå
Telefonnummer: 0702919954
Tävlingsansvarig namn: Sandra Leijonfalk
Tävlingsansvarig e-post: sandra@osvag.se

Kommun: Umeå

Tävlande
Adam Nording
Nina Långström

Team Star Gym, Sundsvall
Adress: Köpmangatan 14
Postnummer: 85231
Ort: Sundsvall
Telefonnummer: 0725004600
Tävlingsansvarig namn: Mikael Jansson
Tävlingsansvarig e-post: info@stargym.se

Kommun: Sundsvall

Tävlande
Sandra Decker
Fredrik Svartström

Team Ironworks Gym, Sundsvall
Adress: Södra Järnvägsgatan 13
Postnummer: 85237
Ort: Sundsvall
Telefonnummer: 0707539239
Tävlingsansvarig namn: Lars Berglund
Tävlingsansvarig e-post: lars.ironworks@gmail.com

Kommun: Sundsvall

Tävlande
Alexander Viklund
Elin Hallstensson
Jenny Holmquist
Parvaneh Hatami

Team Parken Fitness, Fagersta
Telefonnummer: 0761410068
Adress: Aspvägen 23
Ort: Fagersta
Tävlingsansvarig namn: Tomas Järvistö
Tävlingsansvarig e-post: parkenfitness@gmail.com

Kommun: Fagersta

Tävlande
Evelina Persson
Sara Remmelg

Team One By Boson, Västerås
Adress: Knotavägen 17 Lgh 1204
Postnummer: 72352
Ort: Västerås
Telefonnummer: 0730649277
Tävlingsansvarig namn: Fredrik Boson
Tävlingsansvarig e-post: ptboson@gmail.com

Kommun: Västerås

Tävlande
Amanda Berglund
Andreas Lindgren
Camila Carballo Pino
Christoffer Sonesson
Douglas Norstedt
Elaine Blückert
Eleonore Landhage
Henric Ask
Ibrahim Sifri
Isabelle Gunnarsson
Jenny Wedelstam
Josefine Dahlgren
Leif Andersson
Lizzi Inersjö Haegermarck
Lovisa Stenman
Ludvig Niclas Rundgren
Malin Hanell
Malin Nilsson
Marcus Hellstrom
Martin Allard
Mejra Zuko
Moa Gustafsson
Niklas Prüller
Robert Dibell
Sager Algailani
Viktor Neuman Falk
Viveca Östlund

Tempo Training, Västerås
Adress: Båtstigen 4
Ort: Västerås
Telefonnummer: 0708757034
Tävlingsansvarig namn: Carina Isaksson
Tävlingsansvarig e-post: carinaisakssonpt@gmail.com

Kommun: Västerås

Tävlande
Alexandra Wetterberg
Anna Gustafsson
Carla Angelini Hägg
Katarina Widell
Kristina Nilsson
Linda Malmberg
Lisa Fröjd
Madelene Johnson
Maria Lundgren
Sebastian Jansson
Zakarias El-Zein

Team Greatbody, Västerås
Adress: Stångjärnsgatan 127
Postnummer: 72477
Ort: Västerås
Telefonnummer: 0737147964
Tävlingsansvarig namn: Renan Kada
Tävlingsansvarig e-post: renan-kada82@hotmail.com

Kommun: Västerås

Tävlande
Albin Ibranovic
Cristiano Alesio Al Khadra
Haisam Marho
Mohammad Almadani
Nibras Khaled
Ninnie Kirch
Renan Kada

MM Sports Team, Askim
Telefonnummer: 0704849520
Adress: Askims Verkstadsväg 9
Ort: 436 34 Askim
Tävlingsansvarig namn: Robert Wåhlander
Tävlingsansvarig e-post: robert.wahlander@mmsports.se

Kommun: Göteborg

Tävlande
Anthony Pettersson
Christian Dönges
Fredrika Wåhlander
Henrik Vu
Jennifer Nordenmark
Josefine Galiamoutsa
Josefine Malmgren
Linnea Byström
Lovisa Liwenborg
Madelene Degeryd
Malin Hedfors
Malin Månsson
Martin Ripendal
Mats Ljung
Rasheed Barazi
Robert Wåhlander
Roger Lineau
Åsa Björk

Strong By Fitness, Lidköping
Telefonnummer: 070-7684497
Adress: Linjevägen 12
Ort: 53150 Lidköping
Tävlingsansvarig namn: Therese Thorin
Tävlingsansvarig e-post: therese_thorin@hotmail.com

Kommun: Lidköping

Tävlande
Andreas Andersson
Anna Olby
Anna-Carin Mähler Sandstedt
Camilla Hovresund
Camilla Rosén
Fardin Malekzade
Jennifer Sörensen
Jennifer Thyrsson
Jesper Arvidsson
Julia Nyqvist
Mahmoud Alsaady
Malin Tång
Mathilda Elsa Wilma Nyqvist
Therese Thorin
Tim Widskog
Veronica Carl

Team Shapebysharam, Alingsås
Telefonnummer: 0708902019
Adress: Odengatan 71
Ort: 44151 Alingsås
Tävlingsansvarig namn: Sharam Daneshmand
Tävlingsansvarig e-post: shapebysharam@gmail.com

Kommun:

Tävlande
Ali Rezai
Eddie Rumie Torrejon
Felix Kraft
Fredrik Christensen
Josef Murad
Jörgen Furudahl
Kristian Lindahl
Liza Sund
Mohammad Taghavi
Reda Alameli
Yasin Amini

Ironhouse Athletes, Trollhättan
Adress: Olof Palmes gata 11A
Postnummer: 46130
Ort: Trollhättan
Telefonnummer: 0769423906
Tävlingsansvarig namn: Andreas Persson
Tävlingsansvarig e-post: team@ironhousegym.se

Kommun: Trollhättan

Tävlande
Andreas Persson
Bojan Velemir
Daniel Hoch
Emelie Saurage
Emil Gozdzik
Erik Eriksson
Filip Strand
Kevin Söder
Saeed Hamideh Aboalmali
Sandra Andersson
Susanne Backelin
Theodor Olsson
Tuomas Viitala

TeamDanesh, Skövde
Adress: Kurortsvägen 2
Postnummer: 54137
Ort: Skövde
Telefonnummer: 0765649231
Tävlingsansvarig namn: Shahin Daneshgari Nejad
Tävlingsansvarig e-post: Shahin.dgn@gmail.com

Kommun: Skövde

Tävlande
Achour Younan
Arman Tarah
Azim Nezami
Dennis Tajik
Fahad Mousa
Ghasem Samani
Haidar Maarouf
Ninos Abdulmash
Pamela Ramirez
Yousef Rahimi

Team Getfit Nordic, Ulricehamn
Adress: Storgatan 12 E
Postnummer: 52330
Ort: Ulricehamn
Telefonnummer: 0762172665
Tävlingsansvarig namn: Seyar Jahani
Tävlingsansvarig e-post: seyarjahani@hotmail.com

Kommun: Ulricehamn

Tävlande
Afshin Esmaeili
Ali Muayad
Mohamed Ali
Mohammad Mohammadi
Nader Mohammad Nader
Rami Jezani
Saif Hilal Ibrahim
Sandra Nordlund
Tamim Ahmadi

Team Swedish Supplements, Partille
Adress: Kvistvägen 2
Postnummer: 433 48
Ort: Partille
Telefonnummer: 031-46 18 60
Tävlingsansvarig namn: Johan Sandefalk
Tävlingsansvarig e-post: johan@swedish-supplements.com

Kommun: Partille

Tävlande
Johanna Bergenstråle
Robin Andersson
Teresia Vörös

Saint Iron GBG
Adress: Solvarvsgatan 12
Postnummer: 41531
Ort: Göteborg
Telefonnummer: 0707572773
Tävlingsansvarig namn: Niro de la Rua
Tävlingsansvarig e-post: niro@ifbbsweden.se

Kommun: Göteborg

Tävlande
Adrian Ansarian
Andreas Kärrbrand
Andreas Ternström
Linus Holmgren
Marcus Udd
Markus Nilsson
Niro de la Rua
Patrik Jansson
Tim Lars Skov Hansen
Tuva Balkerud

Team NG Nutrition, Göteborg
Adress: Vassgatan 3
Postnummer: 415 02
Ort: Göteborg
Telefonnummer: 0708364999
Tävlingsansvarig namn: Julia Lagnefors Petersohn
Tävlingsansvarig e-post: julia@ngnutrition.se

Kommun: Göteborg

Tävlande
Alireza Rezai
Arta Nika
Dejan Mihajlovic
Emma Vånemo
Ibrahim Eid
Julia Lagnefors Petersohn
Ludwig Häggström
Marcus Henriksson
Mattias Wallentinson
Mikael Pettersson
Moa Pahikka-aho
Mohammadreza Motaghedolhagh
Mohammed Mohammed
Mukhtar Abdiqadir Ahmed
My Peterson
Robin Sasse
Saga Weiselberg
Shekib Fazeli
Therese Ranch
Viktor Davor Djuric

Team Atletvaruhuset, Rönnäng
Adress: Skäddhälla 10
Postnummer: 471 42
Ort: Rönnäng
Telefonnummer: 0704248789
Tävlingsansvarig namn: Patrik Kasra
Tävlingsansvarig e-post: kasrafitness@outlook.com

Kommun: Tjörn

Tåvlande
Casper Olsson
Reyhan Shevked Redzheb
Rasmus Svantesson
Shpend Hasani
Mohamed Hamze Kharouf

Team Zyam, Borås
Adress: Bodagatan 12
Postnummer: 50742
Ort: Borås
Telefonnummer: 0769355125
Tävlingsansvarig namn: Billy Chailak
Tävlingsansvarig e-post: billychailak94@gmail.com

Kommun: Borås

Tävlande
Anan Chailak
Sukit Kongkolm

Push Fitness Förening, Alingsås
Adress: Drottninggatan 25
Postnummer: 44130
Ort: Alingsås
Telefonnummer: 0708932111
Tävlingsansvarig namn: Reino Strand
Tävlingsansvarig e-post: reinostrand@hotmail.com

Kommun: Alingsås

Förening utan tävlande

Iron Stable Bodybuilding, Svenljunga
Adress: Åne1
Postnummer: 51292
Ort: Svenljunga
Telefonnummer: 0702222566
Tävlingsansvarig namn: Anders Lindstrand
Tävlingsansvarig e-post: anderslindstrand@live.se

Kommun: Svenljunga

Tävlande
Emma Bergendahl

Team PhysioPerfection, Mariestad
Adress: Hertig Karls gata 23
Postnummer: 542 40
Ort: Mariestad
Telefonnummer: 0707305258
Tävlingsansvarig namn: Petter Århäll
Tävlingsansvarig e-post: petterarhall@gmail.com

Kommun: Mariestad

Tävlande
Linus Hällsten

Örebro Kraftsportklubb
Adress: Eyragatan 1A
Postnummer: 70225
Ort: Örebro
Telefonnummer: 0739272290
Tävlingsansvarig namn: Lars Orrvik
Tävlingsansvarig e-post: larsorrvik@gmail.com

Kommun: Örebro

Tävlande
Boel Höglund

Team X Shape by Wallberg Sattler, Motala
Adress: Gropgatan 6 (Kalkvägen 4)
Ort: Motala (Båstad)
Telefon: 0709117858
Tävlingsansvarig: Madeleine Wallberg
E-post: madde@traineatlive.se

Kommun: Motala

Tävlande
Andrea Sierra
Emma Liwell
Karin Ovebrink
Linda Sonesson
Lisa Hamnefors Nordgren
Matilda Svensson
Miia Wännström
Mikaela Malmquist
Mira Sidia
Monica Gustavsson

Team FL, Motala
Adress: Drakvägen 9
Postnummer: 59132
Ort: Motala
Telefonnummer: 0760184420
Tävlingsansvarig namn: Linn Blomberg
Tävlingsansvarig e-post: linn@fantasticline.se

Kommun: Motala

Tävlande
Amanda Rundgren
Beatrice Eliasson
Eva Fönmo
Jacob Widerström
Jan Nordlund
Jasmina Mujanovic
Linda Arvastsson
Linn Blomberg
Madde Stålenhag
Moa Wikström
Nadine Ekelund
Painika Bagge

Team Chamoun, Norrköping
Adress: Drottninggatan 25
Postnummer: 60224
Ort: Norrköping
Telefonnummer: 0793011900
Tävlingsansvarig namn: Marina Chamoun
Tävlingsansvarig e-post: richardsonmarina@hotmail.com

Kommun: Norrköping

Tävlande
Kathleen Franke
Janne Wennström

Team ProteinExperten, Norrköping
Adress: Skomakaregatan 10b
Postnummer: 60232
Ort: Norrköping
Telefonnummer: 0708290542
Tävlingsansvarig namn: Mikael Svedberg
Tävlingsansvarig e-post: mikaelsvedberg1@gmail.com

Kommun: Norrköping

Tävlande
Chana Grentzelius
Daniel Ainerfors
Emil Österholm
Hasan Farhan
Madelene Bengtsson
Mohamed Karakach
Nikola Ivanovic
Randi Faiz Denha
Zandra Norman

Motala Frisksportklubb
Adress: Västra Esplanaden 29
Postnummer: 59160
Ort: Motala
Telefonnummer: 0730436162
Tävlingsansvarig namn: Jesper Antonsson
Tävlingsansvarig e-post: jesper.antonsson@frisksport.se

Kommun: Motala

Tävlande
Andreas Antebrink

Team Muscle.se, Linköping
Adress: Lindesbergsgränd 13
Postnummer: 58253
Ort: Linköping
Telefonnummer: 013311260
Tävlingsansvarig namn: Mattias Klint
Tävlingsansvarig e-post: mattias@gymbolaget.se

Kommun: Linköping

Tävlande
680227-1988