Anslutna Föreningar 2021

Sveriges Län

Blekinge län, föreningar

Dalarnas län, föreningar

Gotlands län, föreningar

Gävleborgs län, föreningar

Hallands län, föreningar 1

Jämtlands län, föreningar

Jönköpings län, föreningar

Kalmars län, föreningar

Kronobergs län, föreningar

Norrbottens län, föreningar

Skåne län, föreningar

Södermanlands län, föreningar

Uppsala län, föreningar

Värmlands län, föreningar

Västerbottens län, föreningar

Västernorrlands län, föreningar

Västmanlands län, föreningar 1

Örebro län, föreningar

Östergötlands län, föreningar 1

Team X-shape, Halmstad
Telefonnummer: 0709346818
Adress: Klara Johansonsgata 7
Ort: Halmstad
Tävlingsansvarig namn: Josefin Sandberg
Tävlingsansvarig e-post: team.x.shape@hotmail.com

Kommun: Halmstad

Tävlande
Viktoria Widén

Delta Gym, Stockholm
Telefonnummer: 08308652
Adress: Hälsingegatan 5
Ort: 113 23 Stockholm
Tävlingsansvarig namn: Dimitrios Skarmutsos
Tävlingsansvarig e-post: info@deltagym.com

Kommun: Stockholm

Tävlande
Christos Karypidis
Marika Österberg Gunnarsson

Dream Maker Team, Norsborg
Telefonnummer: 0764248575
Adress: Värdshusvägen14
Postnummer: 14550
Ort: Norsborg

Tävlingsansvarig namn: Dream Maker Team
Tävlingsansvarig e-post: m84_free@yahoo.co.uk

Kommun: Botkyrka

Tävlande

Fitness By Schant, Norsborg
Telefonnummer: 0735874332
Adress: Fågelviksvägen 3
Ort: Norsborg
Tävlingsansvarig namn: Hapet Thekran
Tävlingsansvarig e-post: smt_storkokservic@hotmail.com

Kommun:

Tävlande

Nordic Shape, Stockholm
Telefonnummer: 0707784110
Adress: Hälsingegatan 11
Ort: Stockholm
Tävlingsansvarig namn: Reza Charli
Tävlingsansvarig e-post: info@nordicshape.se

Kommun:

Tävlande

Team Svensk Sport Nutrition, Bandhagen
Telefonnummer: 0736709076
Adress: Stenkvistavägen 11
Ort: Bandhagen
Tävlingsansvarig namn: Richard Susaeg
Tävlingsansvarig e-post: kontakt@ssnutrition.se

Kommun: Stockholm

Tävlande
Emelie Gustavsson

Team Parken Fitness, Fagersta
Telefonnummer: 0761410068
Adress: Aspvägen 23
Ort: Fagersta
Tävlingsansvarig namn: Tomas Järvistö
Tävlingsansvarig e-post: parkenfitness@gmail.com

Kommun: Fagersta

Tävlande
Evelina Persson

MM Sports Team, Askim
Telefonnummer: 0704849520
Adress: Askims Verkstadsväg 9
Ort: 436 34 Askim
Tävlingsansvarig namn: Robert Wåhlander
Tävlingsansvarig e-post: robert.wahlander@mmsports.se

Kommun: Göteborg

Tävlande
Josefine Malmgren
Rasheed Barazi
Robert Wåhlander
Henrik Vu

Strong By Fitness, Lidköping
Telefonnummer: 070-7684497
Adress: Linjevägen 12
Ort: 53150 Lidköping
Tävlingsansvarig namn: Therese Thorin
Tävlingsansvarig e-post: therese_thorin@hotmail.com

Kommun: Lidköping

Tävlande
Camilla Hovresund
Jennifer Sörensen
Jennifer Thyrsson
Jesper Arvidsson
Malin Tång
Tim Widskog

Team Shapebysharam, Alingsås
Telefonnummer: 0708902019
Adress: Odengatan 71
Ort: 44151 Alingsås
Tävlingsansvarig namn: Sharam Daneshmand
Tävlingsansvarig e-post: shapebysharam@gmail.com

Kommun:

Tävlande

Team X Shape by Wallberg Sattler, Motala
Adress: Gropgatan 6 (Kalkvägen 4)
Ort: Motala (Båstad)
Telefon: 0709117858
Tävlingsansvarig: Madeleine Wallberg
E-post: madeleine.wallberg@motala.se

Kommun: Motala

Tävlande
Mikaela Malmquist

Team X-shape, Halmstad
Telefonnummer: 0709346818
Adress: Klara Johansonsgata 7
Ort: Halmstad
Tävlingsansvarig namn: Josefin Sandberg
Tävlingsansvarig e-post: team.x.shape@hotmail.com

Kommun: Halmstad

Tävlande
Viktoria Widén

Delta Gym, Stockholm
Telefonnummer: 08308652
Adress: Hälsingegatan 5
Ort: 113 23 Stockholm
Tävlingsansvarig namn: Dimitrios Skarmutsos
Tävlingsansvarig e-post: info@deltagym.com

Kommun: Stockholm

Tävlande
Christos Karypidis
Marika Österberg Gunnarsson

Dream Maker Team, Norsborg
Telefonnummer: 0764248575
Adress: Värdshusvägen14
Postnummer: 14550
Ort: Norsborg

Tävlingsansvarig namn: Dream Maker Team
Tävlingsansvarig e-post: m84_free@yahoo.co.uk

Kommun: Botkyrka

Tävlande

Fitness By Schant, Norsborg
Telefonnummer: 0735874332
Adress: Fågelviksvägen 3
Ort: Norsborg
Tävlingsansvarig namn: Hapet Thekran
Tävlingsansvarig e-post: smt_storkokservic@hotmail.com

Kommun:

Tävlande

Nordic Shape, Stockholm
Telefonnummer: 0707784110
Adress: Hälsingegatan 11
Ort: Stockholm
Tävlingsansvarig namn: Reza Charli
Tävlingsansvarig e-post: info@nordicshape.se

Kommun:

Tävlande

Team Svensk Sport Nutrition, Bandhagen
Telefonnummer: 0736709076
Adress: Stenkvistavägen 11
Ort: Bandhagen
Tävlingsansvarig namn: Richard Susaeg
Tävlingsansvarig e-post: kontakt@ssnutrition.se

Kommun: Stockholm

Tävlande
Emelie Gustavsson

Team Parken Fitness, Fagersta
Telefonnummer: 0761410068
Adress: Aspvägen 23
Ort: Fagersta
Tävlingsansvarig namn: Tomas Järvistö
Tävlingsansvarig e-post: parkenfitness@gmail.com

Kommun: Fagersta

Tävlande
Evelina Persson

MM Sports Team, Askim
Telefonnummer: 0704849520
Adress: Askims Verkstadsväg 9
Ort: 436 34 Askim
Tävlingsansvarig namn: Robert Wåhlander
Tävlingsansvarig e-post: robert.wahlander@mmsports.se

Kommun: Göteborg

Tävlande
Josefine Malmgren
Rasheed Barazi
Robert Wåhlander
Henrik Vu

Strong By Fitness, Lidköping
Telefonnummer: 070-7684497
Adress: Linjevägen 12
Ort: 53150 Lidköping
Tävlingsansvarig namn: Therese Thorin
Tävlingsansvarig e-post: therese_thorin@hotmail.com

Kommun: Lidköping

Tävlande
Camilla Hovresund
Jennifer Sörensen
Jennifer Thyrsson
Jesper Arvidsson
Malin Tång
Tim Widskog

Team Shapebysharam, Alingsås
Telefonnummer: 0708902019
Adress: Odengatan 71
Ort: 44151 Alingsås
Tävlingsansvarig namn: Sharam Daneshmand
Tävlingsansvarig e-post: shapebysharam@gmail.com

Kommun:

Tävlande

Team X Shape by Wallberg Sattler, Motala
Adress: Gropgatan 6 (Kalkvägen 4)
Ort: Motala (Båstad)
Telefon: 0709117858
Tävlingsansvarig: Madeleine Wallberg
E-post: madeleine.wallberg@motala.se

Kommun: Motala

Tävlande
Mikaela Malmquist