Anslutna Föreningar 2020

Sveriges Län

Dalarnas län, föreningar 2

Gävleborgs län, föreningar 2

Jämtlands län, föreningar 1

Kalmars län, föreningar 2

Kronobergs län, föreningar 2

Norrbottens län, föreningar 1

Uppsala län, föreningar 2

Västerbottens län, föreningar 2

Västernorrlands län, föreningar 2

Hedemora Atletklubb
Porsvägen 2
Hedemora
070 787 21 23
info@hedemoraatletklubb.se
Kommun: Hedemora

Tävlande
Morgan Pettersson
Isabelle Hamberg

Topptrim Falun
Telefon: 0706632614
Adress: Manhemsvägen 34
Ort: Falun

Tävlingsansvarig namn: Mikael Forslund
Tävlingsansvarig E-post: mikaelforslund299@gmail.com

Tävlande
Mikael Forslund

Inshape24
S.Kungsgatan 30a
Gävle
070 717 34 31
inshape24@gmail.com
Kommun: Gävle

Tävlande

Team Proteinbutiken
Norra gatan 1
Gävle
026 106 010
team@proteinbutiken.se
Kommun: Gävle

Tävlande
Dashti Shaker
Pernilla Berglund

My Coach Athletes
Syréngatan 6B
Kungsbacka
070 716 62 28
piajansson@outlook.com

Tävlande
Lydia Emanuelsson
Rebecka Melin
Emelie Holling
Johanna Hassi
Frida Ask
Anna Bråthe
Madde Stålenhag
Emmy Saurage
Malin Eriksson
Sofia Backelin
Helen Capin
Hanna Carlson
Nadja Nylund
Cajsa Öhman
Pernilla Nyholm

No Limit Fitness Halmstad
Nässjögatan 6
Halmstad
073 660 73 64
nolimitfitnesshalmstad@hotmail.com

Tävlande
Dino Vasquez Mella

Team Diamondvfitness
Maratonvägen 8d
Halmstad
070 248 80 45
info@diamondvfitness.com

Tävlande
Josefin Lingström
Anna Ramneskog Ekström
Robert Ekstrand
Milorad Morosan
Sid Guellal
Mattias Andersson
Markus Johansson
Emilija Dmitrijeva
Hussam Fneiche
Robin Brodd
Fawad Farid
Abdelkader Ladhari
Karwan Akramn
Nadia Melnikova
Kreshnik Beqiri

Team Getfit Nordic
Södravägen 47b
Varberg
070 567 29 57
kontakt@getfit.se

Tävlande
Lovisa Johansson
Daniel Gustafsson
Arin Hiwa
Matilda Faal
Filippa Stenberg

Trönninge Motions Center
Trönninge Stationsväg 14
Halmstad
073 640 66 54
nicklas@tmcenter.se

Tävlande
Catarina Holm

Team X-Shape
Klara Johansonsgata, 7
Halmstad
070 934 68 18
josefin.sandberg@live.se

Tävlande
Sara Jönsson
Anna Gustafsson
Josefine Christiernin
Conrad Hall
Camilla Lagerberg
Nina Mannström

Westcoast Gym Varberg
Birgersvenssons väg 38
Varberg
072 550 11 22
Westcoastgym@hotmail.com

Tävlande
Bahar Ahmed
Mattias Jörgensen Fernandez

Team Atletvaruhuset
Telefon: 0732222222
Adress: Kungsgatan 32
Ort: Varberg

Tävlingsansvarig namn: Zebastian Karlsson
Tävlingsansvarig E-post: info@atletvaruhuset.se

Tävlande
Patrik Kasra

Gym Area59
Telefon: 0706508368
Adress: Prästagatan 59
Ort: Östersund

Tävlingsansvarig namn: Jonny Vestman
Tävlingsansvarig E-post: jonny@gymarea59.se

Tävlande
Magnus Hjelm
Emanuel Fagerberg

Arisen by J&S
Samsetgatan 39
Jönköping
072 450 00 24
joar.fallmar@live.se
Kommun: Jönköping

Tävlande
Elin Appelberg
Veronica Svensson
Dalia Majdalani
Elin Larsson
Ida Andersson
Isabell Johansson
Martin Korean
Frida Roback
Tobias Beran
Elin Larsson
Tim Bengtsson
Jeanette Engerby
Lisa Andersson
Radmila Trnka
Olivia Jobrant
Vendela Hammarström
Simone Husdal
Jimmy Gustafsson Green
Hannah Gerdemark
Klara Bäckman
Isac Engerby

Team AL Coaching
Fordonsvägen 17
Jönköping
072 975 75 77
anders@bodynutrition.se
Kommun: Jönköping

Tävlande
Julia Glenmark Bolund
Josefine Larsson
Chanelle Becker
Madeleine Dyk
Nora Gorgo
Linda Nottemark
Eljesa Ahmeti
Josefin Tintin Hofve
Daniel Dedorsson
Alexander Johansson
Markus Karjalainen

Team Diamond Fitness
Hjortsjövägen 46
Vaggeryd
070 244 01 53
t.svedbom@hotmail.se
Kommun: Vaggeryd

Tävlande
Pernilla Tejemark
Therese Lindblom
Anna-Carin Mähler Sandstedt
Cecilie Helland
Christine Rönnholm
Lydia Ekvall
Bussaya Phanij
Sandra Andersson

Team Final Research
Kyrkogatan 39
Vetlanda
070 950 34 44
kent.eriksson@finalresearch.nu
Kommun: Vetlanda

Tävlande
Jan Nordlund
Halim Al-Habali
Hugo Forslund

nk kosttillskott
Transtorp 122
Nybro
072 301 71 99
nkkosttillskott@gmail.com
Kommun: Nybro

Tävlande
Sara Ekström
Jimmy Hagström

Växer gym
Rigavägen 2
Kalmar
070 714 12 10
aolsson927@gmail.com
Kommun: Kalmar

Tävlande
Omid Hayat
Mikaela Malmquist
Simon Skoglund
Jaqub Haiat
Patrik Malmfelt
Mohammad Rouzeh Dalari
Mohamad Aldyk
Jimmy Olsson

Steam athletes
Bäckgatan 6
Växjö
070 393 65 03
personaltrainerthom@gmail.com

Tävlande
Elias Rydström
Björn Hartig
Manish Kumar Rana

Kraftcentralen
kyrkogatan 18
Markaryd
0702146808
Emil Thörnros
emil.thornros@telia.com
Kommun: Markaryd

Tävlande
Tim Cato
Torbjörn Edman

Överkalix Styrkelyftsförening
Ängsvägen 8
Överkalix
076 144 07 99
markus.eliasson@live.se
Kommun: Överkalix

Tävlande
Magnus Alcazar

Atletklubben Sjöbo Kraftverk
Industrigatan 1
Sjöbo
041 619 465
kraftverket2014@gmail.com
Kommun: Sjöbo

Tävlande
Thomas Nilsson
Claes Åkesson
Simon Karlsson Mullin

CC´s Fitness
Strandgatan 38
Trelleborg
070 306 91 74
ccs_fitness@hotmail.com
Kommun: Trelleborg

Tävlande
Cecilia Malmqvist

Leader fitness gym
Sofielundsvägen 57
Malmö
072 222 23 00
leaderfitnessgym@gmail.com
Kommun: Malmö

Tävlande
Nidal Abbasi
Rustam Kohestani
Hassan Cheaib
Bartosz Jakub Nawrocki
Harun Miljković

MuscleZone Gym
Grangatan 2
Malmö
070 818 22 46
arne@musclezone.nu
Kommun: Malmö

Tävlande
Peter Granat
Benjamin Löhndorf
Bo Granat
Jan Jönsson
Rasmus Thinglev Svendsen

Rebels by Rebella
Uddeholmsgatan 32D
Malmö
073 844 71 02
susanne@tjuggesarmy.se
Kommun: Malmö

Tävlande
Louise Nilsson
Manja Ahl Svensson
Rebecka Broman Pettersson
Therese Lilja
Jasmine By Faal
Ingrid Löfgren
Alice Andreasson
Saeida Noori
Emma Lindholm
Ebba Loeb
Caroline Kvist
Sanna Persson

Target Sports Kristianstad
Ingelstadsgatan 29
Kristianstad
070 091 97 70
targetsportsorder@outlook.com
Kommun: Kristianstad

Tävlande
Omar Ibrahim Ismael
Josef Murad
Dragana Stefanoska

Team Elite Nutrition
Nobelvägen 38
Malmö
040 233 830
info@elitenutrition.se
Kommun: Malmö

Tävlande
Jenny Packalén
Wisam Salih
Ossian Lunden
Keriakos Aishouh
Bassem Abdelrhman
Curtis Palmer Modéer
Ghassan Badr
Amir Hosseini
Ayman Bitar
Mohammad Daabas
Homayoun Aspari
Robert Jakobsson
Aws abu Ali
Titus Linte
Moied Ahmad Alokla
Taisir Hussein
Omar Nassir

Team Gymstar.se
Satelitvägen 16
Staffanstorp
072 286 66 01
kundservice@gymstar.se
Kommun: Staffanstorp

Tävlande
Andreas Olsson

Team JK Fitness
Snickaregatan 1
Hässleholm
070 625 46 95
info@jkfitness.se
Kommun: Hässleholm

Tävlande
Mamoon Al-Yaseen
Jörgen Christiansson
John Lahger
Martina Andersson
Jacqueline Andersson
Björn Svensson

Team RW Physique
Lundius Väg 4
Staffanstorp
070 484 95 20
rw.physique@gmail.com
Kommun: Staffanstorp

Tävlande
Saman Al-kuchak
Dan Eriksson
Anna Axelmyr

Wellnez Weekend Warriors
Järnvägsgatan 13-15
Simrishamn
0414-100 80
simrishamn@wellnez.se
Kommun: Simrishamn

Tävlande

Team Attilas
C/o Attilas gym, box 1129
Ängelholm
Kommun: Ängelholm
0702941794
Inge Bååth
info@attilasgym.se

Tävlande
Anneli Bååth

Delta Gym
Adress: Hälsingegatan 5
Ort: Stockholm
info@deltagym.com
Telefon: 08 30 86 52

Tävlande
Sara Hallebrant
Karin Jansson
Munguntuya Mungundavaa
Philippa Christofi
Natanael Rexborg
Nicole Abrahamsson
Kim Eriksson
Alex Blom
Booranmoon Somporn
Cornelia Winqvist
Erik Bröms
Mohamed Lotfy Nilsson
Alex Johansson
Andreas Adler
Ali Kazemi
Björn Boman
Alireza Hajitaheri
Alf Hellström
Christos Karypidis
Marika Österberg Gunnarsson
Gilles Ermont
Jorma Varhevaara
Pontus Hung
Assan Sall
Artur Akimov

Dreamsmaker
Adress: Värdshusvägen 14
Ort: Norsborg
m84_free@yahoo.co.uk
Telefon: 076 424 85 75

Tävlande
Saman Dhabit
Sarmad Ali
Elias Saad
Tomas Khaiat
Riyadh Al Zurkani
Hussein Al-Balhawi
Abdullah Khavari
Nabeel Shamran
Amin Soliman
Mohamed Muftah

Lag Orkanen
Adress: Vänskapsvägen 33
Ort: Stockholm
arne@orkanen.com
Telefon: 070 848 22 08

Tävlande
Ebba Appelqvist
Jennifer Simon
Simon Widmark
Miqael Persson
Ibrahim Karim
Matilda Hjalmarsson
Adam Friberg
Ulrika Thunberg
Saeed Tadayyon

Nordic Shape
Adress: Hälsningegatan 11
Ort: Stockholm
info@nordicshape.se
Telefon: 070 778 41 10

Tävlande
Maria Charlie Johansson
Chris Harnell
Samer Alokla
Abdoulaye Camara
Sahar Raouf
Behshad Dehghan
Reza Moloodi
Ali Alwan
Erdenebileg Demchig
Timmy Öhman
Rasheed Barazi
Christoffer Finnilä
Reza Charli
Hassan Moghimi
Saeid Asgaridoulabi
Behrad Azad
Meysam Zakeri
Soheil Roozitalab Zonouz
Sanna Nydén
Travis Edwards
Abbe Benaouda
Jonnie Danielsson
Niclas Friberg
Elisabeth Rastelén
Madeleine Andersson
Jan Fotmeijer
Monika Brodzinska
Johan Molinder
Asif Abbasov
Matilda Himmer
Rikard Zaar
Helene Zaar
Martin Šima Klepo

Quest Fitness Team
Adress: Bjursätragatan 8
Ort: Bandhagen
quest.fitness.team@outlook.com
Telefon: 070 522 26 01

Tävlande
Behnam Sh-Dadkhah

Team Absolute Power
Adress: Ångermannagatan 176
Ort: Vällingby
soderlingon@gmail.com
Telefon: 070 978 05 61

Tävlande

Team B-Strong
Adress: Blomstervägen 22
Ort: Nacka
bstrongsweden@gmail.com
Telefon: 070 782 18 93

Tävlande
Cassandra Biewald Westh
Sandra Nordlund
Nathalie Lundvall Bergner
Emilio Salale

Team Exclusive Fitness By Diva
Adress: Mellanbergsvägen 29
Ort: Tyresö
natalie@exclusivefitness.se
Telefon: 070 858 68 72

Tävlande
Madelen Buss
Jenny Sandersson
Hans Andersson
Sari Harju Immonen
Milla Poukkula

Team Fairing
Adress: Avstyckningsvägen 8
Ort: Järfälla
info@fairing.se
Telefon: 070 769 17 70

Tävlande
Lisa Schüler
Mikael Ring
Zach Persson
Angelica van der Hert
Therese Wahlin
Annie Axelsson Stålhandske

Team Fenrisnutrition
Adress: Ridhusvägen 9
Ort: Grödinge
fenrisnutrition@outlook.com
Telefon: 070 790 40 96

Tävlande
Carolina Mickelsson
Lina Chressman
Elli Leon

Team Fitness By Aspen
Adress: Mjölnarvägen 22
Ort: Nacka
fitnessbyaspen@gmail.com
Telefon: 070 352 44 23

Tävlande
Maja Landström
Elenore Vårhall
Emma Eriksson
Sandra Ståhlbröst
Viola Fredgren
Caroline Danbo
Hala Michalak
Amanda Ljungström
Felicia Berg
Mathilda Björding
Emmy Uusitalo
Ellinor Malmqvist
Malin Nilsson
Emma Paananen
Wilma Mouritsen
Elin Liewendahl

Team Fitness By Nüwa
Adress: Funäsgatan 6
Ort: Vällingby
unni@nuwahealth.se
Telefon: 076 841 77 63

Tävlande
Micaela Ortega Jönsson
Johanna Blomdal
Josefin Svensson

Team Flex Nutrition by EA
Adress: Box 9115
Ort: Stockholm
Teamansokan@flexnutrition.se
Telefon: 072 021 13 15

Tävlande
Hamzah Alkojak
Veronica Rudegran
Miia Wännström
Johnny Isgren
Jens Gardh
Mikael Nemeth
Andreas Lundblad
Azad Kaya
Mikael Nicklasson
Linda Olsson
Henrik Lindh
Mathias Fredriksson
Pedro García
Niklas Janfjord
Mufid Gad Elhak
Linus Lindberg
Rabia Ait Lahcen
Johan Ling
Linn Sjöberg
Fredrik Henriksson
Jonathan Hodell
Mohammad Rezaei
Amanda Tjerbo
Hossain Ghaznawi

Team FPS
Adress: Parkvägen 10a
Ort: Solna
fridapsfit@gmail.com
Telefon: 076 555 56 66

Tävlande
Camila Carballo Pino
Elin Larsson

Team GraniteCo
Adress: Jungfrudansen 64
Ort: Solna
calle@teamgraniteco.com
Telefon: 073 155 35 00

Tävlande
Victor Brandt
Micaela Åhlander
Albert Svensson
Amanda Rönnholm
Adam Sigvardsson
Fanny Nilsson
Filip Törnqvist
Elisabeth Gunnarsson
Timothy Malmborg
Tobias Persson
Patrik Olsson
Wilma Brogren
Magamed Jaragijev
Karolina Abran
Rasmus Wenell
Mine Jensen
Joakim Åhsberg

Team Gymgrossisten
Adress: Svetsarvägen 15
Ort: Solna
jenny.fogelstrom@gymgrossisten.com
Telefon: 070 222 27 03

Tävlande
Arne Lundell
Josefine Holmberg

Team Hasselmark
Adress: Pilv 1
Ort: Tullinge
hasselmark.fitness@gmail.com
Telefon: 072 244 17 78

Tävlande
Pernilla Valsinger

Team JF
Adress: Åkerbyvägen 168
Ort: Täby
update@jfathletes.se
Telefon: 070 450 45 03

Tävlande
Cecilia Andersson
Emil Winebäck
Sharon Säfvenberg
Liliana Sakhanova
Jill Johansson
Kasper Backman
Isabelle Gunnarsson
Nicki Malm
Rebecca Qvist
Thomas Nguyen
Alexandra Biörnstad
Camilla Johansson
Khalid Zaki
Thomas Nguyen
Linda Engström
Rawand Dalshad
Jessica Lopez
Semiran Dag
Paulina Pinto
Massoud Mohammadi
Anton Harsem
Karolina Stålhäll
Rasmus Asplund
Haki Zeqiri
Ayad Fateh Hama Kareem
Stefanie Christie Berggren
Claes Lundström
Joel Ekblad
Carla Angelini Hägg
Hilda Djupenström
Linda Nilsson
Joakim Reimertz
Johan Greinsmark
Niklas Mattsson
Darling Ankrah

Team Maxa Livet
Adress: Nybohovsbacken 70
Ort: Stockholm
ali@maxalivet.se
Telefon: 076 765 74 77

Tävlande
Melissa Olsson
Erik Johansson
Masih Ahmed Amiry
Jannis Exousidis
Fredrik Christensen
Eddie Torrejon

Team Svensk Sport Nutrition
Adress: Stenkvistavägen 11
Ort: Bandhagen
kontakt@ssnutrition.se
Telefon: +46 73 241 03 57

Tävlande
Max Blom
Matilda Karlsson
Cezar Zulewski
Filippa Peterson
Josefine Bilberg
Marcus Sandström
Tito Awad
Daniel Nilsson
Alexander Pålsmarker
Rikesh Chouhan
Sara Simonsson
Shekib Fazeli
Filip Dimitrov
Ratna Dimitrova
Isaac Ebagnilin
Andrée Nolander
Leon Flyxe
Robin Pettersson
Alaa Tillo
Mohammad Taki
Farbåd Chahar Lang
Sari Gharib
Mohammad Taki
Mohamed Aziz
Marcus Skoglund
Rami Shukur
Linn von Bahr
Robin Cederberg
Hassan Yahya
Anton Rosendahl
Ahmad Alhamdo Aljoursh
Emelie Strindin
Amirkhan Yasinzadeh
Jessica Pap
Antonia Pettersson
Oskar Olèrs
Marcus Skoglund
Ezmerey Bye Ahmadi

Vegan Fitness Team
Adress: Terapivägen 8D
Ort: Huddinge
bjorn.peiper@gmail.com
Telefon: 073 258 80 20

Tävlande
Lauren Chapelhow
Martin Forss

Athletes by Shukur
Telefon: 0707171987
Adress: Bygärdesvägen4a
Ort: Spånga
Tävlingsansvarig namn: Rami Shukur
Tävlingsansvarig E-post: ramishukur112@gmail.com

Tävlande

Svenskt Kosttillskott
Telefon: 0220601002
Adress: Mätarvägen 6A
Ort: Stockholm
Tävlingsansvarig namn: Mattias Lindqvist
Tävlingsansvarig E-post: mattias.l@svensktkosttillskott.se

Tävlande
Jesper Munoz

Team Asmar
Telefonnummer: 0736855111
Adress: Meteorvägen 4
Ort: 175 60 Järfälla

Tävlingsansvarig namn: Yosef Asmar
Tävlingsansvarig e-post: teamasmar@gmail.com

Tävlande
Yosef Asmar

Team LOHILO
Telefonnummer: 0735151571
Adress: Olivecronas väg 8
Ort: Stockholm

Tävlingsansvarig namn: Mikaela Reiserer
Tävlingsansvarig e-post: mikaela.reiserer@lohilofoods.com

Tävlande
Emma Nilsson

Team Elite Physique by FPS
Telefonnummer: +17024709421
Adress: Evenemangsgatan 40
Ort: Solna

Tävlingsansvarig namn: Frida Paulsen Stern
Tävlingsansvarig e-post: fridapsfit@gmail.com

Tävlande
Victoria Pettersson

Gnesta Gym
Adress: Västra Storgatan 24
Ort: Gnesta
info@gnestagym.com
Telefon: 070 771 68 56

Tävlande
Ani Arinze Peter

Oxelösunds AK
Adress: Blåbärsvägen 7
Ort: Oxelösund
kvarkman@hotmail.com
Telefon: 073 096 98 39

Tävlande
Erik Hasselstrand

Team Nordic-Physique
Adress: Odengatan 37
Ort: Eskilstuna
info@nordic-physique.se
Telefon: +45 271 354 57

Tävlande
Felicia Plejmark
Åsa Jonsson
Arfa Almagasbi
Maria Nilsson

Team Nutrifarm
Adress: Tegelugnsvägen 9
Ort: Stallarholmen
sulle@nutrifarm.se
Telefon: 076 811 12 45

Tävlande
Natalie Gustafsson
Ia Nordman
Emil Oravasaari
Ibrahim Sifri

Team SSlifestyle
Adress: Skivlingsvägen 6
Ort: Eskilstuna
sslifestyle.swe@gmail.com
Telefon: 073 591 58 54

Tävlande
Ali Mohammed Khalil
Zaid Albaghdady

Team CBL
Döbelnsgatan 2 L
Uppsala
073 098 21 80
info@coachedbylinda.se
Kommun: Uppsala

Tävlande
Jenny Säfström
Mikaela Aparicio

Team In Shape
Hansellisgatan 10
Uppsala
073 030 68 88
info@shapegym.se
Kommun: Uppsala

Tävlande
Agnes Cort
Marianne Hedberg
Linnéa Fredriksson
Ahmadreza Mosavi
Zaki Rasuli
Maisam Zahir
Fabricio Widén Eskhult
Ali Rahman

Arvika Träningscenter Atletklubb
Spjutvägen 4A
Arvika
070-262 92 05
eld_pettersson@hotmail.com
Kommun: Arvika

Tävlande
Fereydoon Hosseini

BTB GYM
Box 5103
Karlstad
070 733 58 28
frida@karev.se
Kommun: Karlstad

Tävlande

Kristinehamns Atlet & Brottarklubb
c/o: Marcus Tikkanen, nyströmsvägen 13
Kristinehamn
076 770 54 19
marcus_tikkanen@hotmail.com
Kommun: Kristinehamn

Tävlande

Team One By Boson
Knotavägen 17
Västerås
073 064 92 77
ptboson@gmail.com
Kommun: Västerås

Tävlande
Henric Ask
Sandra Gryt
Inger Karlsson
Martin Allard
Christoffer Sonesson
Josefin Sandberg
Nathalie Johansson Sundel
Marcus Pettersson
Elaine Blückert
Pererik Severin
Dennis Älvebratt
Moisés Bernabé Nilsson
Jessica Bergenström Karlsson
Lovisa Stenman
Viveca Östlund
Catarina Eriksson
Robert Dibell
Leo Andersson
Patrik Falkeborn
Saker Algailani
Simon Olsson

Team Greatbody
Morkullegatan 50
Västerås
073 714 79 64
renan-kada82@hotmail.com
Kommun: Västerås

Tävlande
Saeed Ghanbarpoor
Mohammad Almadani
Renan Kada

Team Gymkostbutiken
Furuvägen 1
Köping
076 187 16 22
info@aholas.com
Kommun: Köping

Tävlande
Linn Norgren

Team Parken Fitness
Aspvägen 23
Fagersta
072 585 65 29
parkenfitness@gmail.com
Kommun: Fagersta

Tävlande
Evelina Persson
Moa Andersson
Sara Remmelg

Tempo Training
fyrbåksvägen 4
Västerås
070 875 70 34
carinaisakssonpt@gmail.com
Kommun: Västerås

Tävlande
Josefin Blom
Kristina Nilsson
Salle Partanen
Agnes Arnell
Sebastian Jansson
Lisa Fröjd
Virginia Tigerstrand
Sandra Lindgren
Amanda Holmqvist
Nora Ahlqvist
Anna Ramberg

Team Legendary
Västra Norrlandsgatan 5
Umeå
072 225 51 94
info@legendarygym.se
Kommun: Umeå

Tävlande
Andreas Alaniemi
Albin Olofsson
Joakim Engström
Åsa Maria Björk

Team Skellefteå Fitness
Getbergsvägen 6
Skellefteå
076 833 01 00
jenshedstrom@msn.com
Kommun: Skellefteå

Tävlande
Adam Haraldsson
Ali Faiq Ahmadi

Team Ironworks
Södrajärnvägsgatan 13
Sundsvall
070 753 92 39
lars.ironworks@gmail.com
Kommun: Sundsvall

Tävlande
Maria Hoflund Engh
Lisa Ivarsson
Marcus Lindqvist
Jacob Fredriksson
Beatrice Larsson
Jinnie Svala

Team Star Gym
Telefon: 0725004600
Adress: Köpmangatan 14
Ort: Sundsvall

Tävlingsansvarig namn: Mikael Jansson
Tävlingsansvarig E-post: info@stargym.se

Tävlande
Sebastian Weslien
Sandra Decker

Alströmer BBFF
Drottninggatan 25
Alingsås
070 893 21 11
reinostrand@hotmail.com
Kommun: Alingsås

Tävlande
Leith Abdel Rahman
Johan Eriksson
Ricky Serey Gustafsson
Anna Hänninen
Annie Hejderup
Moris Bade
Zawar Bajnaka
Anton Andersson
Elin Wahrburg
Linnea Jönsson

Ironhouse Athletes

Olof Palmes Gata 11
Trollhättan
076 942 39 06
perssonante0@gmail.com
Kommun: Trollhättan

Tävlande
Tuomas Viitala
Benny Sondered
Göran Lindeberg

Iron Stable Bodybuilding

Åne 1
Svenljunga
070 222 25 66
vonbraun498@gmail.com
Kommun: Svenljunga

Tävlande
Marina Bergquist

Maximus gym

Ögärdesvägen 13A
Göteborg
072 830 17 48
info@maximusgym.se
Kommun: Göteborg

Tävlande
Mohammad Reza Bakhtyari
Anders Larsson
Nathalie Hallberg
Therese Ranch
Elin Petrusson
Robert Blad
Christoffer Jonsson

MM Sports Team
Askims Verkstadsväg, 9
Askim
0704-849520
Robert.Wahlander@mmsports.se
Kommun: Askim

Tävlande
Heidi Vuorela
Fanny Lovisa Liwenborg
Jennifer Nordenmark
Madelene Degeryd
Anthony A. Pettersson
Emma Alingsjö
Josefine Galiamoutsa
Fredrik Lidman
Alva Engvall
Christian Dönges
Malin Hedfors
Mats Ljung
Robert Wåhlander
Henrik Vu
Malin Månsson
Alexander Bäckström
David Eklund

Saint Iron GBG

Dagjämningsgatan 2
Göteborg
070 757 27 73
niro@saintiron.se

Tävlande
Andreas Kärrbrand
Sara Petersson
Andreas Ternström
Niro de la Rua

Siam Physique

Norrby Tvärgata 40
Borås
076 935 51 25
billychailak94@gmail.com
Kommun: Borås

Tävlande
Sukit Kongkolm
Anan Chailak

TC Strong by fitness
Statsfjället
Uddevalla
070 768 44 97
therese_thorin@hotmail.com

Tävlande
Therese Torin
Jessica Lennartsson
Wilda Reslow
Camilla Rosén
My Hedman
Malin Tång
Linda Jensen
Veronica Carl
Fardin Malekzade
Andreas Andersson

Team Dellerenti Sports
Lars Kaggsgatan 73
Borås
070 052 51 30
info@dellerentisports.com
Kommun: Borås

Tävlande
Elin Arveteg
Sofie Andersson
Emelie Klockare
Moa Eriksen
Emelie Tapio
Elvira Dellerenti
Louise Järvstedt

Team DBM
Långhagsgatan 11
Hisingsbacka
070 888 89 51
patrik.strandberg@steeltech.se
Kommun: Hisingsbacka

Tävlande
Robert Kukla
Sayf Hilal Ebraheem
Jennie Johansson

Team MandyFit
Monsungatan 71
Göteborg
070 710 08 06
info@mandyfit.se
Kommun: Göteborg

Tävlande
Eliza Hilding
Frida Lindholm
Amanda Hallin

Team NG nutrition
Värmegatan 23
Göteborg
070 836 49 99
info@ngnutrition.se
Kommun: Göteborg

Tävlande
Alireza Rezai
Mohammed Mohammadi
Alexandra Eliasson
Sharif Azizi
Mohammed Mohammed
Fahim Balkhi
Julia Lagnefors Petersohn
Pedro AFG
Robin Sasse
Mohammadreza Motaghedolhagh
Saga Weiselberg
Roberto Hurtig

Team Shapebysharam

Odengatan 71
Alingsås
070 890 20 19
shapebysharam@gmail.com
Kommun: Alingsås

Tävlande
Rikard Aronsson
Victor Arianfakhr
Sarina Khamseh Yekta
Jimmy Jönsson

Team Swedish Supplements

Kvistvägen 2
Partille
031-461 860
info@swedish-supplements.com
Kommun: Partille

Tävlande
Hanna Samuelsson
Theresia Vörös
Therese Isacson

Team Troja
Lundenvägen 17c
Skövde
073 233 37 94
anton@trojafitness.se
Kommun: Skövde

Tävlande
Jonas Fazli
Juliana Jarl
Victor Landström
Fredrik Rösnäs
Martin Ekelund Troive
Rebecca Andrén
Jacob Dunvald
Zakarias Rosberg
Max Ivstam
Tobias Lidén Lindbäck

Team X-Builder
Katrinedalsvägen 36
Vänersborg
076 948 68 69
sujo@backelin.com
Kommun: Vänersborg

Tävlande
Sofie Rockmyr
Susanne Backelin

TeamDanesh
Kurortsvägen 2
Skövde
076 564 92 31
shahin.dgn@gmail.com
Kommun: Skövde

Tävlande
Seyed Amir Ghiasi
Nader Mohammad Nader
Hassan Nazeri
Hossein Sadjadi
Yasin Amini
Alexander Hassani
Daniel Kabati
Dennis Tajik
Ali Rezai
Achour Younan

Athletes by E.N
Mejeritorget 8A
Örebro
073 425 53 03
ellen__nielsen@hotmail.com
Kommun: Örebro

Tävlande
Andrea Haglund
Emilie Stenberg
Camilla Karlsson
Julia Thorén
Ellen Nielsen
Clara Granlund
Emma Hammarbo
Linda Kristiansson-Åström
Emma Sunesson
Anna Asp
Elin Hallstensson

Team Powerlifting
Ringgatan 32
Örebro
070 698 02 00
ulf.bjoernfot@telia.com
Kommun: Örebro

Tävlande
Michael Andersson

Örebro Kraftsportklubb
Eyragatan 1A
Örebro
019 127 163
info@orebrokk.org
Kommun: Örebro

Tävlande
Boel Höglund
Jennifer Kleveback
Matin Ghaderi
Wafi Kharsah
Tereza Andersson

Team fit2gether
Telefon: +4798896202
Adress: Korallvägen 21
Ort: Vintrosa
Tävlingsansvarig namn: Alexander Hallafors
Tävlingsansvarig E-post: alexander@fit2gether.no

Tävlande

Maxi Elit
Grenadjärvägen 37
Norrköping
070 717 12 61
info@maxielit.se
Kommun: Norrköping

Tävlande
Michelle Brus
Loqman Kaki
Mikael Zackrisson

Team Chamoun
Hospitalsgatan 24 a
Norrköping
079 301 19 00
richardsonmarina@hotmail.com
Kommun: Norrköping

Tävlande
Gennie Sandell

Team FL
Strandvägen 26A
Motala
076 552 29 65
linn.blomberg@hotmail.com
Kommun: Motala

Tävlande
Tilda Samuelsson
Martin Laius
Basil Shamil
Eva Fönmo
Amanda Dinhag Löf
Sanna Linde
Alice Tavakoli

Team ProteinExperten
Skomakaregatan 10b
Norrköping
011 311 060
mikaelsvedberg1@gmail.com
Kommun: Norrköping

Tävlande
Nikola Ivanovic
Daniel Yacoub
Hanna Rehlin
Anton Jonsson
Patrik Tall
Zandra Norman
Antonio Bengtson

Team X Shape by Wallberg Sattler
Motala
070 911 78 58/070 889 61 37
ericasattler@invintage.se
Kommun: Motala

Tävlande
Andrea Sierra Giraldo
Emma Liwell

Team Shapesgym
Telefon: 0735877686
Adress: Drottninggatan 25
Ort: Linköping

Tävlingsansvarig namn: Susanne Rydmyr
Tävlingsansvarig E-post: info@shapesgym.se

Tävlande
Caroline Rullander
Joyrein Avergas
Jesper Wittenfeldt
Josefine Blick-Prenza

Motala Frisksportklubb
E-post: motala@frisksport.se
Telefon: 0730436162
Adress: Västra Esplanaden 29
Ort: Motala

Tävlingsansvarig namn: Jesper Antonsson
Tävlingsansvarig E-post: jesper.antonsson@frisksport.se

Tävlande
Andreas Antebrink

Team Chipset
Telefon: 0706943592
Adress: Lunnevadsvägen 10
Ort: Linköping

Tävlingsansvarig namn: Mattias Nord
Tävlingsansvarig E-post: Teamchipset@gmail.com

Tävlande
Jessica Idermark

Team Muscle.se
Telefonnummer: 013 – 31 12 60
Adress: Lindesbergsgränd 13
Ort: Linköping

Tävlingsansvarig namn: Mattias Klint
Tävlingsansvarig e-post: mattias@gymbolaget.se

Tävlande
Mina Mahzoon

Hedemora Atletklubb
Porsvägen 2
Hedemora
070 787 21 23
info@hedemoraatletklubb.se
Kommun: Hedemora

Tävlande
Morgan Pettersson
Isabelle Hamberg

Topptrim Falun
Telefon: 0706632614
Adress: Manhemsvägen 34
Ort: Falun

Tävlingsansvarig namn: Mikael Forslund
Tävlingsansvarig E-post: mikaelforslund299@gmail.com

Tävlande
Mikael Forslund

Inshape24
S.Kungsgatan 30a
Gävle
070 717 34 31
inshape24@gmail.com
Kommun: Gävle

Tävlande

Team Proteinbutiken
Norra gatan 1
Gävle
026 106 010
team@proteinbutiken.se
Kommun: Gävle

Tävlande
Dashti Shaker
Pernilla Berglund

My Coach Athletes
Syréngatan 6B
Kungsbacka
070 716 62 28
piajansson@outlook.com

Tävlande
Lydia Emanuelsson
Rebecka Melin
Emelie Holling
Johanna Hassi
Frida Ask
Anna Bråthe
Madde Stålenhag
Emmy Saurage
Malin Eriksson
Sofia Backelin
Helen Capin
Hanna Carlson
Nadja Nylund
Cajsa Öhman
Pernilla Nyholm

No Limit Fitness Halmstad
Nässjögatan 6
Halmstad
073 660 73 64
nolimitfitnesshalmstad@hotmail.com

Tävlande
Dino Vasquez Mella

Team Diamondvfitness
Maratonvägen 8d
Halmstad
070 248 80 45
info@diamondvfitness.com

Tävlande
Josefin Lingström
Anna Ramneskog Ekström
Robert Ekstrand
Milorad Morosan
Sid Guellal
Mattias Andersson
Markus Johansson
Emilija Dmitrijeva
Hussam Fneiche
Robin Brodd
Fawad Farid
Abdelkader Ladhari
Karwan Akramn
Nadia Melnikova
Kreshnik Beqiri

Team Getfit Nordic
Södravägen 47b
Varberg
070 567 29 57
kontakt@getfit.se

Tävlande
Lovisa Johansson
Daniel Gustafsson
Arin Hiwa
Matilda Faal
Filippa Stenberg

Trönninge Motions Center
Trönninge Stationsväg 14
Halmstad
073 640 66 54
nicklas@tmcenter.se

Tävlande
Catarina Holm

Team X-Shape
Klara Johansonsgata, 7
Halmstad
070 934 68 18
josefin.sandberg@live.se

Tävlande
Sara Jönsson
Anna Gustafsson
Josefine Christiernin
Conrad Hall
Camilla Lagerberg
Nina Mannström

Westcoast Gym Varberg
Birgersvenssons väg 38
Varberg
072 550 11 22
Westcoastgym@hotmail.com

Tävlande
Bahar Ahmed
Mattias Jörgensen Fernandez

Team Atletvaruhuset
Telefon: 0732222222
Adress: Kungsgatan 32
Ort: Varberg

Tävlingsansvarig namn: Zebastian Karlsson
Tävlingsansvarig E-post: info@atletvaruhuset.se

Tävlande
Patrik Kasra

Gym Area59
Telefon: 0706508368
Adress: Prästagatan 59
Ort: Östersund

Tävlingsansvarig namn: Jonny Vestman
Tävlingsansvarig E-post: jonny@gymarea59.se

Tävlande
Magnus Hjelm
Emanuel Fagerberg

Arisen by J&S
Samsetgatan 39
Jönköping
072 450 00 24
joar.fallmar@live.se
Kommun: Jönköping

Tävlande
Elin Appelberg
Veronica Svensson
Dalia Majdalani
Elin Larsson
Ida Andersson
Isabell Johansson
Martin Korean
Frida Roback
Tobias Beran
Elin Larsson
Tim Bengtsson
Jeanette Engerby
Lisa Andersson
Radmila Trnka
Olivia Jobrant
Vendela Hammarström
Simone Husdal
Jimmy Gustafsson Green
Hannah Gerdemark
Klara Bäckman
Isac Engerby

Team AL Coaching
Fordonsvägen 17
Jönköping
072 975 75 77
anders@bodynutrition.se
Kommun: Jönköping

Tävlande
Julia Glenmark Bolund
Josefine Larsson
Chanelle Becker
Madeleine Dyk
Nora Gorgo
Linda Nottemark
Eljesa Ahmeti
Josefin Tintin Hofve
Daniel Dedorsson
Alexander Johansson
Markus Karjalainen

Team Diamond Fitness
Hjortsjövägen 46
Vaggeryd
070 244 01 53
t.svedbom@hotmail.se
Kommun: Vaggeryd

Tävlande
Pernilla Tejemark
Therese Lindblom
Anna-Carin Mähler Sandstedt
Cecilie Helland
Christine Rönnholm
Lydia Ekvall
Bussaya Phanij
Sandra Andersson

Team Final Research
Kyrkogatan 39
Vetlanda
070 950 34 44
kent.eriksson@finalresearch.nu
Kommun: Vetlanda

Tävlande
Jan Nordlund
Halim Al-Habali
Hugo Forslund

nk kosttillskott
Transtorp 122
Nybro
072 301 71 99
nkkosttillskott@gmail.com
Kommun: Nybro

Tävlande
Sara Ekström
Jimmy Hagström

Växer gym
Rigavägen 2
Kalmar
070 714 12 10
aolsson927@gmail.com
Kommun: Kalmar

Tävlande
Omid Hayat
Mikaela Malmquist
Simon Skoglund
Jaqub Haiat
Patrik Malmfelt
Mohammad Rouzeh Dalari
Mohamad Aldyk
Jimmy Olsson

Steam athletes
Bäckgatan 6
Växjö
070 393 65 03
personaltrainerthom@gmail.com

Tävlande
Elias Rydström
Björn Hartig
Manish Kumar Rana

Kraftcentralen
kyrkogatan 18
Markaryd
0702146808
Emil Thörnros
emil.thornros@telia.com
Kommun: Markaryd

Tävlande
Tim Cato
Torbjörn Edman

Överkalix Styrkelyftsförening
Ängsvägen 8
Överkalix
076 144 07 99
markus.eliasson@live.se
Kommun: Överkalix

Tävlande
Magnus Alcazar

Atletklubben Sjöbo Kraftverk
Industrigatan 1
Sjöbo
041 619 465
kraftverket2014@gmail.com
Kommun: Sjöbo

Tävlande
Thomas Nilsson
Claes Åkesson
Simon Karlsson Mullin

CC´s Fitness
Strandgatan 38
Trelleborg
070 306 91 74
ccs_fitness@hotmail.com
Kommun: Trelleborg

Tävlande
Cecilia Malmqvist

Leader fitness gym
Sofielundsvägen 57
Malmö
072 222 23 00
leaderfitnessgym@gmail.com
Kommun: Malmö

Tävlande
Nidal Abbasi
Rustam Kohestani
Hassan Cheaib
Bartosz Jakub Nawrocki
Harun Miljković

MuscleZone Gym
Grangatan 2
Malmö
070 818 22 46
arne@musclezone.nu
Kommun: Malmö

Tävlande
Peter Granat
Benjamin Löhndorf
Bo Granat
Jan Jönsson
Rasmus Thinglev Svendsen

Rebels by Rebella
Uddeholmsgatan 32D
Malmö
073 844 71 02
susanne@tjuggesarmy.se
Kommun: Malmö

Tävlande
Louise Nilsson
Manja Ahl Svensson
Rebecka Broman Pettersson
Therese Lilja
Jasmine By Faal
Ingrid Löfgren
Alice Andreasson
Saeida Noori
Emma Lindholm
Ebba Loeb
Caroline Kvist
Sanna Persson

Target Sports Kristianstad
Ingelstadsgatan 29
Kristianstad
070 091 97 70
targetsportsorder@outlook.com
Kommun: Kristianstad

Tävlande
Omar Ibrahim Ismael
Josef Murad
Dragana Stefanoska

Team Elite Nutrition
Nobelvägen 38
Malmö
040 233 830
info@elitenutrition.se
Kommun: Malmö

Tävlande
Jenny Packalén
Wisam Salih
Ossian Lunden
Keriakos Aishouh
Bassem Abdelrhman
Curtis Palmer Modéer
Ghassan Badr
Amir Hosseini
Ayman Bitar
Mohammad Daabas
Homayoun Aspari
Robert Jakobsson
Aws abu Ali
Titus Linte
Moied Ahmad Alokla
Taisir Hussein
Omar Nassir

Team Gymstar.se
Satelitvägen 16
Staffanstorp
072 286 66 01
kundservice@gymstar.se
Kommun: Staffanstorp

Tävlande
Andreas Olsson

Team JK Fitness
Snickaregatan 1
Hässleholm
070 625 46 95
info@jkfitness.se
Kommun: Hässleholm

Tävlande
Mamoon Al-Yaseen
Jörgen Christiansson
John Lahger
Martina Andersson
Jacqueline Andersson
Björn Svensson

Team RW Physique
Lundius Väg 4
Staffanstorp
070 484 95 20
rw.physique@gmail.com
Kommun: Staffanstorp

Tävlande
Saman Al-kuchak
Dan Eriksson
Anna Axelmyr

Wellnez Weekend Warriors
Järnvägsgatan 13-15
Simrishamn
0414-100 80
simrishamn@wellnez.se
Kommun: Simrishamn

Tävlande

Team Attilas
C/o Attilas gym, box 1129
Ängelholm
Kommun: Ängelholm
0702941794
Inge Bååth
info@attilasgym.se

Tävlande
Anneli Bååth

Delta Gym
Adress: Hälsingegatan 5
Ort: Stockholm
info@deltagym.com
Telefon: 08 30 86 52

Tävlande
Sara Hallebrant
Karin Jansson
Munguntuya Mungundavaa
Philippa Christofi
Natanael Rexborg
Nicole Abrahamsson
Kim Eriksson
Alex Blom
Booranmoon Somporn
Cornelia Winqvist
Erik Bröms
Mohamed Lotfy Nilsson
Alex Johansson
Andreas Adler
Ali Kazemi
Björn Boman
Alireza Hajitaheri
Alf Hellström
Christos Karypidis
Marika Österberg Gunnarsson
Gilles Ermont
Jorma Varhevaara
Pontus Hung
Assan Sall
Artur Akimov

Dreamsmaker
Adress: Värdshusvägen 14
Ort: Norsborg
m84_free@yahoo.co.uk
Telefon: 076 424 85 75

Tävlande
Saman Dhabit
Sarmad Ali
Elias Saad
Tomas Khaiat
Riyadh Al Zurkani
Hussein Al-Balhawi
Abdullah Khavari
Nabeel Shamran
Amin Soliman
Mohamed Muftah

Lag Orkanen
Adress: Vänskapsvägen 33
Ort: Stockholm
arne@orkanen.com
Telefon: 070 848 22 08

Tävlande
Ebba Appelqvist
Jennifer Simon
Simon Widmark
Miqael Persson
Ibrahim Karim
Matilda Hjalmarsson
Adam Friberg
Ulrika Thunberg
Saeed Tadayyon

Nordic Shape
Adress: Hälsningegatan 11
Ort: Stockholm
info@nordicshape.se
Telefon: 070 778 41 10

Tävlande
Maria Charlie Johansson
Chris Harnell
Samer Alokla
Abdoulaye Camara
Sahar Raouf
Behshad Dehghan
Reza Moloodi
Ali Alwan
Erdenebileg Demchig
Timmy Öhman
Rasheed Barazi
Christoffer Finnilä
Reza Charli
Hassan Moghimi
Saeid Asgaridoulabi
Behrad Azad
Meysam Zakeri
Soheil Roozitalab Zonouz
Sanna Nydén
Travis Edwards
Abbe Benaouda
Jonnie Danielsson
Niclas Friberg
Elisabeth Rastelén
Madeleine Andersson
Jan Fotmeijer
Monika Brodzinska
Johan Molinder
Asif Abbasov
Matilda Himmer
Rikard Zaar
Helene Zaar
Martin Šima Klepo

Quest Fitness Team
Adress: Bjursätragatan 8
Ort: Bandhagen
quest.fitness.team@outlook.com
Telefon: 070 522 26 01

Tävlande
Behnam Sh-Dadkhah

Team Absolute Power
Adress: Ångermannagatan 176
Ort: Vällingby
soderlingon@gmail.com
Telefon: 070 978 05 61

Tävlande

Team B-Strong
Adress: Blomstervägen 22
Ort: Nacka
bstrongsweden@gmail.com
Telefon: 070 782 18 93

Tävlande
Cassandra Biewald Westh
Sandra Nordlund
Nathalie Lundvall Bergner
Emilio Salale

Team Exclusive Fitness By Diva
Adress: Mellanbergsvägen 29
Ort: Tyresö
natalie@exclusivefitness.se
Telefon: 070 858 68 72

Tävlande
Madelen Buss
Jenny Sandersson
Hans Andersson
Sari Harju Immonen
Milla Poukkula

Team Fairing
Adress: Avstyckningsvägen 8
Ort: Järfälla
info@fairing.se
Telefon: 070 769 17 70

Tävlande
Lisa Schüler
Mikael Ring
Zach Persson
Angelica van der Hert
Therese Wahlin
Annie Axelsson Stålhandske

Team Fenrisnutrition
Adress: Ridhusvägen 9
Ort: Grödinge
fenrisnutrition@outlook.com
Telefon: 070 790 40 96

Tävlande
Carolina Mickelsson
Lina Chressman
Elli Leon

Team Fitness By Aspen
Adress: Mjölnarvägen 22
Ort: Nacka
fitnessbyaspen@gmail.com
Telefon: 070 352 44 23

Tävlande
Maja Landström
Elenore Vårhall
Emma Eriksson
Sandra Ståhlbröst
Viola Fredgren
Caroline Danbo
Hala Michalak
Amanda Ljungström
Felicia Berg
Mathilda Björding
Emmy Uusitalo
Ellinor Malmqvist
Malin Nilsson
Emma Paananen
Wilma Mouritsen
Elin Liewendahl

Team Fitness By Nüwa
Adress: Funäsgatan 6
Ort: Vällingby
unni@nuwahealth.se
Telefon: 076 841 77 63

Tävlande
Micaela Ortega Jönsson
Johanna Blomdal
Josefin Svensson

Team Flex Nutrition by EA
Adress: Box 9115
Ort: Stockholm
Teamansokan@flexnutrition.se
Telefon: 072 021 13 15

Tävlande
Hamzah Alkojak
Veronica Rudegran
Miia Wännström
Johnny Isgren
Jens Gardh
Mikael Nemeth
Andreas Lundblad
Azad Kaya
Mikael Nicklasson
Linda Olsson
Henrik Lindh
Mathias Fredriksson
Pedro García
Niklas Janfjord
Mufid Gad Elhak
Linus Lindberg
Rabia Ait Lahcen
Johan Ling
Linn Sjöberg
Fredrik Henriksson
Jonathan Hodell
Mohammad Rezaei
Amanda Tjerbo
Hossain Ghaznawi

Team FPS
Adress: Parkvägen 10a
Ort: Solna
fridapsfit@gmail.com
Telefon: 076 555 56 66

Tävlande
Camila Carballo Pino
Elin Larsson

Team GraniteCo
Adress: Jungfrudansen 64
Ort: Solna
calle@teamgraniteco.com
Telefon: 073 155 35 00

Tävlande
Victor Brandt
Micaela Åhlander
Albert Svensson
Amanda Rönnholm
Adam Sigvardsson
Fanny Nilsson
Filip Törnqvist
Elisabeth Gunnarsson
Timothy Malmborg
Tobias Persson
Patrik Olsson
Wilma Brogren
Magamed Jaragijev
Karolina Abran
Rasmus Wenell
Mine Jensen
Joakim Åhsberg

Team Gymgrossisten
Adress: Svetsarvägen 15
Ort: Solna
jenny.fogelstrom@gymgrossisten.com
Telefon: 070 222 27 03

Tävlande
Arne Lundell
Josefine Holmberg

Team Hasselmark
Adress: Pilv 1
Ort: Tullinge
hasselmark.fitness@gmail.com
Telefon: 072 244 17 78

Tävlande
Pernilla Valsinger

Team JF
Adress: Åkerbyvägen 168
Ort: Täby
update@jfathletes.se
Telefon: 070 450 45 03

Tävlande
Cecilia Andersson
Emil Winebäck
Sharon Säfvenberg
Liliana Sakhanova
Jill Johansson
Kasper Backman
Isabelle Gunnarsson
Nicki Malm
Rebecca Qvist
Thomas Nguyen
Alexandra Biörnstad
Camilla Johansson
Khalid Zaki
Thomas Nguyen
Linda Engström
Rawand Dalshad
Jessica Lopez
Semiran Dag
Paulina Pinto
Massoud Mohammadi
Anton Harsem
Karolina Stålhäll
Rasmus Asplund
Haki Zeqiri
Ayad Fateh Hama Kareem
Stefanie Christie Berggren
Claes Lundström
Joel Ekblad
Carla Angelini Hägg
Hilda Djupenström
Linda Nilsson
Joakim Reimertz
Johan Greinsmark
Niklas Mattsson
Darling Ankrah

Team Maxa Livet
Adress: Nybohovsbacken 70
Ort: Stockholm
ali@maxalivet.se
Telefon: 076 765 74 77

Tävlande
Melissa Olsson
Erik Johansson
Masih Ahmed Amiry
Jannis Exousidis
Fredrik Christensen
Eddie Torrejon

Team Svensk Sport Nutrition
Adress: Stenkvistavägen 11
Ort: Bandhagen
kontakt@ssnutrition.se
Telefon: +46 73 241 03 57

Tävlande
Max Blom
Matilda Karlsson
Cezar Zulewski
Filippa Peterson
Josefine Bilberg
Marcus Sandström
Tito Awad
Daniel Nilsson
Alexander Pålsmarker
Rikesh Chouhan
Sara Simonsson
Shekib Fazeli
Filip Dimitrov
Ratna Dimitrova
Isaac Ebagnilin
Andrée Nolander
Leon Flyxe
Robin Pettersson
Alaa Tillo
Mohammad Taki
Farbåd Chahar Lang
Sari Gharib
Mohammad Taki
Mohamed Aziz
Marcus Skoglund
Rami Shukur
Linn von Bahr
Robin Cederberg
Hassan Yahya
Anton Rosendahl
Ahmad Alhamdo Aljoursh
Emelie Strindin
Amirkhan Yasinzadeh
Jessica Pap
Antonia Pettersson
Oskar Olèrs
Marcus Skoglund
Ezmerey Bye Ahmadi

Vegan Fitness Team
Adress: Terapivägen 8D
Ort: Huddinge
bjorn.peiper@gmail.com
Telefon: 073 258 80 20

Tävlande
Lauren Chapelhow
Martin Forss

Athletes by Shukur
Telefon: 0707171987
Adress: Bygärdesvägen4a
Ort: Spånga
Tävlingsansvarig namn: Rami Shukur
Tävlingsansvarig E-post: ramishukur112@gmail.com

Tävlande

Svenskt Kosttillskott
Telefon: 0220601002
Adress: Mätarvägen 6A
Ort: Stockholm
Tävlingsansvarig namn: Mattias Lindqvist
Tävlingsansvarig E-post: mattias.l@svensktkosttillskott.se

Tävlande
Jesper Munoz

Team Asmar
Telefonnummer: 0736855111
Adress: Meteorvägen 4
Ort: 175 60 Järfälla

Tävlingsansvarig namn: Yosef Asmar
Tävlingsansvarig e-post: teamasmar@gmail.com

Tävlande
Yosef Asmar

Team LOHILO
Telefonnummer: 0735151571
Adress: Olivecronas väg 8
Ort: Stockholm

Tävlingsansvarig namn: Mikaela Reiserer
Tävlingsansvarig e-post: mikaela.reiserer@lohilofoods.com

Tävlande
Emma Nilsson

Team Elite Physique by FPS
Telefonnummer: +17024709421
Adress: Evenemangsgatan 40
Ort: Solna

Tävlingsansvarig namn: Frida Paulsen Stern
Tävlingsansvarig e-post: fridapsfit@gmail.com

Tävlande
Victoria Pettersson

Gnesta Gym
Adress: Västra Storgatan 24
Ort: Gnesta
info@gnestagym.com
Telefon: 070 771 68 56

Tävlande
Ani Arinze Peter

Oxelösunds AK
Adress: Blåbärsvägen 7
Ort: Oxelösund
kvarkman@hotmail.com
Telefon: 073 096 98 39

Tävlande
Erik Hasselstrand

Team Nordic-Physique
Adress: Odengatan 37
Ort: Eskilstuna
info@nordic-physique.se
Telefon: +45 271 354 57

Tävlande
Felicia Plejmark
Åsa Jonsson
Arfa Almagasbi
Maria Nilsson

Team Nutrifarm
Adress: Tegelugnsvägen 9
Ort: Stallarholmen
sulle@nutrifarm.se
Telefon: 076 811 12 45

Tävlande
Natalie Gustafsson
Ia Nordman
Emil Oravasaari
Ibrahim Sifri

Team SSlifestyle
Adress: Skivlingsvägen 6
Ort: Eskilstuna
sslifestyle.swe@gmail.com
Telefon: 073 591 58 54

Tävlande
Ali Mohammed Khalil
Zaid Albaghdady

Team CBL
Döbelnsgatan 2 L
Uppsala
073 098 21 80
info@coachedbylinda.se
Kommun: Uppsala

Tävlande
Jenny Säfström
Mikaela Aparicio

Team In Shape
Hansellisgatan 10
Uppsala
073 030 68 88
info@shapegym.se
Kommun: Uppsala

Tävlande
Agnes Cort
Marianne Hedberg
Linnéa Fredriksson
Ahmadreza Mosavi
Zaki Rasuli
Maisam Zahir
Fabricio Widén Eskhult
Ali Rahman

Arvika Träningscenter Atletklubb
Spjutvägen 4A
Arvika
070-262 92 05
eld_pettersson@hotmail.com
Kommun: Arvika

Tävlande
Fereydoon Hosseini

BTB GYM
Box 5103
Karlstad
070 733 58 28
frida@karev.se
Kommun: Karlstad

Tävlande

Kristinehamns Atlet & Brottarklubb
c/o: Marcus Tikkanen, nyströmsvägen 13
Kristinehamn
076 770 54 19
marcus_tikkanen@hotmail.com
Kommun: Kristinehamn

Tävlande

Team One By Boson
Knotavägen 17
Västerås
073 064 92 77
ptboson@gmail.com
Kommun: Västerås

Tävlande
Henric Ask
Sandra Gryt
Inger Karlsson
Martin Allard
Christoffer Sonesson
Josefin Sandberg
Nathalie Johansson Sundel
Marcus Pettersson
Elaine Blückert
Pererik Severin
Dennis Älvebratt
Moisés Bernabé Nilsson
Jessica Bergenström Karlsson
Lovisa Stenman
Viveca Östlund
Catarina Eriksson
Robert Dibell
Leo Andersson
Patrik Falkeborn
Saker Algailani
Simon Olsson

Team Greatbody
Morkullegatan 50
Västerås
073 714 79 64
renan-kada82@hotmail.com
Kommun: Västerås

Tävlande
Saeed Ghanbarpoor
Mohammad Almadani
Renan Kada

Team Gymkostbutiken
Furuvägen 1
Köping
076 187 16 22
info@aholas.com
Kommun: Köping

Tävlande
Linn Norgren

Team Parken Fitness
Aspvägen 23
Fagersta
072 585 65 29
parkenfitness@gmail.com
Kommun: Fagersta

Tävlande
Evelina Persson
Moa Andersson
Sara Remmelg

Tempo Training
fyrbåksvägen 4
Västerås
070 875 70 34
carinaisakssonpt@gmail.com
Kommun: Västerås

Tävlande
Josefin Blom
Kristina Nilsson
Salle Partanen
Agnes Arnell
Sebastian Jansson
Lisa Fröjd
Virginia Tigerstrand
Sandra Lindgren
Amanda Holmqvist
Nora Ahlqvist
Anna Ramberg

Team Legendary
Västra Norrlandsgatan 5
Umeå
072 225 51 94
info@legendarygym.se
Kommun: Umeå

Tävlande
Andreas Alaniemi
Albin Olofsson
Joakim Engström
Åsa Maria Björk

Team Skellefteå Fitness
Getbergsvägen 6
Skellefteå
076 833 01 00
jenshedstrom@msn.com
Kommun: Skellefteå

Tävlande
Adam Haraldsson
Ali Faiq Ahmadi

Team Ironworks
Södrajärnvägsgatan 13
Sundsvall
070 753 92 39
lars.ironworks@gmail.com
Kommun: Sundsvall

Tävlande
Maria Hoflund Engh
Lisa Ivarsson
Marcus Lindqvist
Jacob Fredriksson
Beatrice Larsson
Jinnie Svala

Team Star Gym
Telefon: 0725004600
Adress: Köpmangatan 14
Ort: Sundsvall

Tävlingsansvarig namn: Mikael Jansson
Tävlingsansvarig E-post: info@stargym.se

Tävlande
Sebastian Weslien
Sandra Decker

Alströmer BBFF
Drottninggatan 25
Alingsås
070 893 21 11
reinostrand@hotmail.com
Kommun: Alingsås

Tävlande
Leith Abdel Rahman
Johan Eriksson
Ricky Serey Gustafsson
Anna Hänninen
Annie Hejderup
Moris Bade
Zawar Bajnaka
Anton Andersson
Elin Wahrburg
Linnea Jönsson

Ironhouse Athletes

Olof Palmes Gata 11
Trollhättan
076 942 39 06
perssonante0@gmail.com
Kommun: Trollhättan

Tävlande
Tuomas Viitala
Benny Sondered
Göran Lindeberg

Iron Stable Bodybuilding

Åne 1
Svenljunga
070 222 25 66
vonbraun498@gmail.com
Kommun: Svenljunga

Tävlande
Marina Bergquist

Maximus gym

Ögärdesvägen 13A
Göteborg
072 830 17 48
info@maximusgym.se
Kommun: Göteborg

Tävlande
Mohammad Reza Bakhtyari
Anders Larsson
Nathalie Hallberg
Therese Ranch
Elin Petrusson
Robert Blad
Christoffer Jonsson

MM Sports Team
Askims Verkstadsväg, 9
Askim
0704-849520
Robert.Wahlander@mmsports.se
Kommun: Askim

Tävlande
Heidi Vuorela
Fanny Lovisa Liwenborg
Jennifer Nordenmark
Madelene Degeryd
Anthony A. Pettersson
Emma Alingsjö
Josefine Galiamoutsa
Fredrik Lidman
Alva Engvall
Christian Dönges
Malin Hedfors
Mats Ljung
Robert Wåhlander
Henrik Vu
Malin Månsson
Alexander Bäckström
David Eklund

Saint Iron GBG

Dagjämningsgatan 2
Göteborg
070 757 27 73
niro@saintiron.se

Tävlande
Andreas Kärrbrand
Sara Petersson
Andreas Ternström
Niro de la Rua

Siam Physique

Norrby Tvärgata 40
Borås
076 935 51 25
billychailak94@gmail.com
Kommun: Borås

Tävlande
Sukit Kongkolm
Anan Chailak

TC Strong by fitness
Statsfjället
Uddevalla
070 768 44 97
therese_thorin@hotmail.com

Tävlande
Therese Torin
Jessica Lennartsson
Wilda Reslow
Camilla Rosén
My Hedman
Malin Tång
Linda Jensen
Veronica Carl
Fardin Malekzade
Andreas Andersson

Team Dellerenti Sports
Lars Kaggsgatan 73
Borås
070 052 51 30
info@dellerentisports.com
Kommun: Borås

Tävlande
Elin Arveteg
Sofie Andersson
Emelie Klockare
Moa Eriksen
Emelie Tapio
Elvira Dellerenti
Louise Järvstedt

Team DBM
Långhagsgatan 11
Hisingsbacka
070 888 89 51
patrik.strandberg@steeltech.se
Kommun: Hisingsbacka

Tävlande
Robert Kukla
Sayf Hilal Ebraheem
Jennie Johansson

Team MandyFit
Monsungatan 71
Göteborg
070 710 08 06
info@mandyfit.se
Kommun: Göteborg

Tävlande
Eliza Hilding
Frida Lindholm
Amanda Hallin

Team NG nutrition
Värmegatan 23
Göteborg
070 836 49 99
info@ngnutrition.se
Kommun: Göteborg

Tävlande
Alireza Rezai
Mohammed Mohammadi
Alexandra Eliasson
Sharif Azizi
Mohammed Mohammed
Fahim Balkhi
Julia Lagnefors Petersohn
Pedro AFG
Robin Sasse
Mohammadreza Motaghedolhagh
Saga Weiselberg
Roberto Hurtig

Team Shapebysharam

Odengatan 71
Alingsås
070 890 20 19
shapebysharam@gmail.com
Kommun: Alingsås

Tävlande
Rikard Aronsson
Victor Arianfakhr
Sarina Khamseh Yekta
Jimmy Jönsson

Team Swedish Supplements

Kvistvägen 2
Partille
031-461 860
info@swedish-supplements.com
Kommun: Partille

Tävlande
Hanna Samuelsson
Theresia Vörös
Therese Isacson

Team Troja
Lundenvägen 17c
Skövde
073 233 37 94
anton@trojafitness.se
Kommun: Skövde

Tävlande
Jonas Fazli
Juliana Jarl
Victor Landström
Fredrik Rösnäs
Martin Ekelund Troive
Rebecca Andrén
Jacob Dunvald
Zakarias Rosberg
Max Ivstam
Tobias Lidén Lindbäck

Team X-Builder
Katrinedalsvägen 36
Vänersborg
076 948 68 69
sujo@backelin.com
Kommun: Vänersborg

Tävlande
Sofie Rockmyr
Susanne Backelin

TeamDanesh
Kurortsvägen 2
Skövde
076 564 92 31
shahin.dgn@gmail.com
Kommun: Skövde

Tävlande
Seyed Amir Ghiasi
Nader Mohammad Nader
Hassan Nazeri
Hossein Sadjadi
Yasin Amini
Alexander Hassani
Daniel Kabati
Dennis Tajik
Ali Rezai
Achour Younan

Athletes by E.N
Mejeritorget 8A
Örebro
073 425 53 03
ellen__nielsen@hotmail.com
Kommun: Örebro

Tävlande
Andrea Haglund
Emilie Stenberg
Camilla Karlsson
Julia Thorén
Ellen Nielsen
Clara Granlund
Emma Hammarbo
Linda Kristiansson-Åström
Emma Sunesson
Anna Asp
Elin Hallstensson

Team Powerlifting
Ringgatan 32
Örebro
070 698 02 00
ulf.bjoernfot@telia.com
Kommun: Örebro

Tävlande
Michael Andersson

Örebro Kraftsportklubb
Eyragatan 1A
Örebro
019 127 163
info@orebrokk.org
Kommun: Örebro

Tävlande
Boel Höglund
Jennifer Kleveback
Matin Ghaderi
Wafi Kharsah
Tereza Andersson

Team fit2gether
Telefon: +4798896202
Adress: Korallvägen 21
Ort: Vintrosa
Tävlingsansvarig namn: Alexander Hallafors
Tävlingsansvarig E-post: alexander@fit2gether.no

Tävlande

Maxi Elit
Grenadjärvägen 37
Norrköping
070 717 12 61
info@maxielit.se
Kommun: Norrköping

Tävlande
Michelle Brus
Loqman Kaki
Mikael Zackrisson

Team Chamoun
Hospitalsgatan 24 a
Norrköping
079 301 19 00
richardsonmarina@hotmail.com
Kommun: Norrköping

Tävlande
Gennie Sandell

Team FL
Strandvägen 26A
Motala
076 552 29 65
linn.blomberg@hotmail.com
Kommun: Motala

Tävlande
Tilda Samuelsson
Martin Laius
Basil Shamil
Eva Fönmo
Amanda Dinhag Löf
Sanna Linde
Alice Tavakoli

Team ProteinExperten
Skomakaregatan 10b
Norrköping
011 311 060
mikaelsvedberg1@gmail.com
Kommun: Norrköping

Tävlande
Nikola Ivanovic
Daniel Yacoub
Hanna Rehlin
Anton Jonsson
Patrik Tall
Zandra Norman
Antonio Bengtson

Team X Shape by Wallberg Sattler
Motala
070 911 78 58/070 889 61 37
ericasattler@invintage.se
Kommun: Motala

Tävlande
Andrea Sierra Giraldo
Emma Liwell

Team Shapesgym
Telefon: 0735877686
Adress: Drottninggatan 25
Ort: Linköping

Tävlingsansvarig namn: Susanne Rydmyr
Tävlingsansvarig E-post: info@shapesgym.se

Tävlande
Caroline Rullander
Joyrein Avergas
Jesper Wittenfeldt
Josefine Blick-Prenza

Motala Frisksportklubb
E-post: motala@frisksport.se
Telefon: 0730436162
Adress: Västra Esplanaden 29
Ort: Motala

Tävlingsansvarig namn: Jesper Antonsson
Tävlingsansvarig E-post: jesper.antonsson@frisksport.se

Tävlande
Andreas Antebrink

Team Chipset
Telefon: 0706943592
Adress: Lunnevadsvägen 10
Ort: Linköping

Tävlingsansvarig namn: Mattias Nord
Tävlingsansvarig E-post: Teamchipset@gmail.com

Tävlande
Jessica Idermark

Team Muscle.se
Telefonnummer: 013 – 31 12 60
Adress: Lindesbergsgränd 13
Ort: Linköping

Tävlingsansvarig namn: Mattias Klint
Tävlingsansvarig e-post: mattias@gymbolaget.se

Tävlande
Mina Mahzoon