Anslutna Föreningar 2020

Sveriges Län

Dalarnas län, föreningar 1

Gävleborgs län, föreningar 2

Kalmars län, föreningar 2

Kronobergs län, föreningar 2

Norrbottens län, föreningar 1

Uppsala län, föreningar 2

Västerbottens län, föreningar 2

Västernorrlands län, föreningar 1

Hedemora Atletklubb
Porsvägen 2
Hedemora
070 787 21 23
info@hedemoraatletklubb.se
Kommun: Hedemora

Tävlande
Morgan Pettersson
Isabelle Hamberg

Inshape24
S.Kungsgatan 30a
Gävle
070 717 34 31
inshape24@gmail.com
Kommun: Gävle

Tävlande

Team Proteinbutiken
Norra gatan 1
Gävle
026 106 010
team@proteinbutiken.se
Kommun: Gävle

Tävlande
Dashti Shaker
Pernilla Berglund

My Coach Athletes
Syréngatan 6B
Kungsbacka
070 716 62 28
piajansson@outlook.com

Tävlande
Lydia Emanuelsson
Rebecka Melin
Johanna Hassi
Frida Ask
Anna Bråthe
Madde Stålenhag
Emmy Saurage
Sofia Backelin
Malin Eriksson
Helen Capin

No Limit Fitness Halmstad
Nässjögatan 6
Halmstad
073 660 73 64
nolimitfitnesshalmstad@hotmail.com

Tävlande
Dino Vasquez Mella

Team Diamondvfitness
Maratonvägen 8d
Halmstad
070 248 80 45
info@diamondvfitness.com

Tävlande
Anna Ramneskog Ekström
Josefin Lingström
Robert Ekstrand
Sid Guellal
Milorad Morosan
Mattias Andersson
Markus Johansson

Team Getfit Nordic
Södravägen 47b
Varberg
070 567 29 57
kontakt@getfit.se

Tävlande
Lovisa Johansson
Daniel Gustafsson
Arin Hiwa

Trönninge Motions Center
Trönninge Stationsväg 14
Halmstad
073 640 66 54
nicklas@tmcenter.se

Tävlande

Team X-Shape
Klara Johansonsgata, 7
Halmstad
070 934 68 18
josefin.sandberg@live.se

Tävlande
Sara Jönsson
Anna Gustafsson

Westcoast Gym Varberg
Birgersvenssons väg 38
Varberg
072 550 11 22
Westcoastgym@hotmail.com

Tävlande
Bahar Ahmed

Arisen by J&S
Samsetgatan 39
Jönköping
072 450 00 24
joar.fallmar@live.se
Kommun: Jönköping

Tävlande
Elin Appelberg
Veronica Svensson
Dalia Majdalani
Elin Larsson
Ida Andersson
Isabell Johansson
Martin Korean
Frida Roback
Tobias Beran
Elin Larsson
Tim Bengtsson
Jeanette Engerby

Team AL Coaching
Fordonsvägen 17
Jönköping
072 975 75 77
anders@bodynutrition.se
Kommun: Jönköping

Tävlande
Julia Glenmark
Chanelle Becker
Josefine Larsson

Team Diamond Fitness
Hjortsjövägen 46
Vaggeryd
070 244 01 53
t.svedbom@hotmail.se
Kommun: Vaggeryd

Tävlande
Pernilla Tejemark
Therese Lindblom
Cecilie Helland
Anna-Carin Mähler Sandstedt
Christine Rönnholm

Team Final Research
Kyrkogatan 39
Vetlanda
070 950 34 44
kent.eriksson@finalresearch.nu
Kommun: Vetlanda

Tävlande
Jan Nordlund
Halim Al-Habali

nk kosttillskott
Transtorp 122
Nybro
072 301 71 99
nkkosttillskott@gmail.com
Kommun: Nybro

Tävlande
Sara Ekström
Jimmy Hagström

Växer gym
Rigavägen 2
Kalmar
070 714 12 10
aolsson927@gmail.com
Kommun: Kalmar

Tävlande
Omid Hayat

Steam athletes
Bäckgatan 6
Växjö
070 393 65 03
personaltrainerthom@gmail.com

Tävlande
Elias Rydström
Björn Hartig

Kraftcentralen
kyrkogatan 18
Markaryd
0702146808
Emil Thörnros
emil.thornros@telia.com
Kommun: Markaryd

Tävlande
Tim Cato
Torbjörn Edman

Överkalix Styrkelyftsförening
Ängsvägen 8
Överkalix
076 144 07 99
markus.eliasson@live.se
Kommun: Överkalix

Tävlande
Magnus Alcazar

Atletklubben Sjöbo Kraftverk
Industrigatan 1
Sjöbo
041 619 465
kraftverket2014@gmail.com
Kommun: Sjöbo

Tävlande
Thomas Nilsson
Claes Åkesson

CC´s Fitness
Strandgatan 38
Trelleborg
070 306 91 74
ccs_fitness@hotmail.com
Kommun: Trelleborg

Tävlande
Cecilia Malmqvist

Leader fitness gym
Sofielundsvägen 57
Malmö
072 222 23 00
leaderfitnessgym@gmail.com
Kommun: Malmö

Tävlande
Nidal Abbasi

MuscleZone Gym
Grangatan 2
Malmö
070 818 22 46
arne@musclezone.nu
Kommun: Malmö

Tävlande
Peter Granat
Benjamin N Löhndorf

Rebels by Rebella
Uddeholmsgatan 32D
Malmö
073 844 71 02
susanne@tjuggesarmy.se
Kommun: Malmö

Tävlande
Louise Nilsson
Manja Ahl Svensson
Rebecka Broman Pettersson
Jasmine By Faal
Therese Lilja
Antonia Pettersson
Ingrid Löfgren
Jessica Jennifer Pap
Alice Andreasson
Louise Järvstedt

Target Sports Kristianstad
Ingelstadsgatan 29
Kristianstad
070 091 97 70
targetsportsorder@outlook.com
Kommun: Kristianstad

Tävlande
Omar Ibrahim Ismael
Josef Murad

Team Elite Nutrition
Nobelvägen 38
Malmö
040 233 830
info@elitenutrition.se
Kommun: Malmö

Tävlande
Jenny Packalén
Wisam Salih
Ossian Lunden
Keriakos Aishouh
Bassem Abdelrhman

Team Gymstar.se
Satelitvägen 16
Staffanstorp
072 286 66 01
kundservice@gymstar.se
Kommun: Staffanstorp

Tävlande

Team JK Fitness
Snickaregatan 1
Hässleholm
070 625 46 95
info@jkfitness.se
Kommun: Hässleholm

Tävlande
Mamoon Al-Yaseen

Team RW Physique
Lundius Väg 4
Staffanstorp
070 484 95 20
rw.physique@gmail.com
Kommun: Staffanstorp

Tävlande
Dan Eriksson
Saman Al-kuchak
Anna Axelmyr

Wellnez Weekend Warriors
Järnvägsgatan 13-15
Simrishamn
0414-100 80
simrishamn@wellnez.se
Kommun: Simrishamn

Tävlande

Team Attilas
C/o Attilas gym, box 1129
Ängelholm
Kommun: Ängelholm
0702941794
Inge Bååth
info@attilasgym.se

Tävlande

Delta Gym
Adress: Hälsingegatan 5
Ort: Stockholm
info@deltagym.com
Telefon: 08 30 86 52

Tävlande
Karin Jansson
Sara Hallebrant
Philippa Christofi
Nicole Abrahamsson
Natanael Rexborg
Kim Eriksson
Alex Blom
Booranmoon Somporn
Cornelia Winqvist
Erik Bröms
Alex Johansson
Andreas Adler
Ali Kazemi
Björn Boman
Alireza Hajitaheri

Dreamsmaker
Adress: Värdshusvägen 14
Ort: Norsborg
m84_free@yahoo.co.uk
Telefon: 076 424 85 75

Tävlande
Saman Dhabit
Sarmad Ali

Lag Orkanen
Adress: Vänskapsvägen 33
Ort: Stockholm
arne@orkanen.com
Telefon: 070 848 22 08

Tävlande

Nordic Shape
Adress: Hälsningegatan 11
Ort: Stockholm
info@nordicshape.se
Telefon: 070 778 41 10

Tävlande
Maria Charlie Johansson
Chris Harnell
Samer Alokla
Abdoulaye Camara
Sahar Raouf
Behshad Dehghan
Reza Moloodi
Ali Alwan
Erdenebileg Demchig
Reza Charlie
Timmy Öhman
Rasheed Barazi
Christoffer Finnilä
Taisir Hussein
Hassan Moghimi
Saeid Asgaridoulabi
Behrad Azad
Meysam Zakeri
Sanna Nyden
Travis Edwards

Quest Fitness Team
Adress: Bjursätragatan 8
Ort: Bandhagen
quest.fitness.team@outlook.com
Telefon: 070 522 26 01

Tävlande

Team Absolute Power
Adress: Ångermannagatan 176
Ort: Vällingby
soderlingon@gmail.com
Telefon: 070 978 05 61

Tävlande

Team B-Strong
Adress: Blomstervägen 22
Ort: Nacka
bstrongsweden@gmail.com
Telefon: 070 782 18 93

Tävlande
Cassandra Biewald Westh
Sandra Nordlund
Nathalie Lundvall Bergner
Emilio Salale

Team Exclusive Fitness By Diva
Adress: Mellanbergsvägen 29
Ort: Tyresö
natalie@exclusivefitness.se
Telefon: 070 858 68 72

Tävlande
Madelen Buss
Jenny Sandersson

Team Fairing
Adress: Avstyckningsvägen 8
Ort: Järfälla
info@fairing.se
Telefon: 070 769 17 70

Tävlande
Lisa Schüler
Mikael Ring
Zach Persson
Angelica van der Hert
Therese Wahlin

Team Fenrisnutrition
Adress: Ridhusvägen 9
Ort: Grödinge
fenrisnutrition@outlook.com
Telefon: 070 790 40 96

Tävlande
Carolina Mickelsson
Lina Chressman
Elli Leon

Team Fitness By Aspen
Adress: Mjölnarvägen 22
Ort: Nacka
fitnessbyaspen@gmail.com
Telefon: 070 352 44 23

Tävlande
Maja Landström
Elenore Vårhall
Sandra Ståhlbröst
Emma Eriksson
Viola Fredgren
Caroline Danbo
Amanda Ljungström
Hala Michalak
Felicia Berg
Mathilda Björding
Emmy Uusitalo
Ellinor Malmqvist
Malin Nilsson

Team Fitness By Nüwa
Adress: Funäsgatan 6
Ort: Vällingby
unni@nuwahealth.se
Telefon: 076 841 77 63

Tävlande
Micaela Ortega Jönsson
Johanna Blomdal
Josefin Svensson

Team Flex Nutrition by EA
Adress: Box 9115
Ort: Stockholm
Teamansokan@flexnutrition.se
Telefon: 072 021 13 15

Tävlande
Hamzah Alkojak
Veronica Rudegran
Johnny Isgren
Mikael Nemeth
Miia Wännström
Jens Gardh
Andreas Lundblad
Azad Kaya
Linda Olsson
Henrik Lindh
Mikael Nicklasson
Mathias Fredriksson
Pedro García
Niklas Janfjord
Mufid Gad Elhak

Team FPS
Adress: Parkvägen 10a
Ort: Solna
fridapsfit@gmail.com
Telefon: 076 555 56 66

Tävlande
Camila Carballo Pino

Team GraniteCo
Adress: Jungfrudansen 64
Ort: Solna
calle@teamgraniteco.com
Telefon: 073 155 35 00

Tävlande
Micaela Åhlander
Victor Brandt
Albert Svensson
Amanda Rönnholm
Adam Sigvardsson
Fanny Nilsson
Filip Törnqvist
Elisabeth Gunnarsson
Timothy Malmborg

Team Gymgrossisten
Adress: Svetsarvägen 15
Ort: Solna
jenny.fogelstrom@gymgrossisten.com
Telefon: 070 222 27 03

Tävlande
Arne Lundell

Team Hasselmark
Adress: Pilv 1
Ort: Tullinge
hasselmark.fitness@gmail.com
Telefon: 072 244 17 78

Tävlande

Team JF
Adress: Åkerbyvägen 168
Ort: Täby
update@jfathletes.se
Telefon: 070 450 45 03

Tävlande
Cecilia Andersson
Emil Winebäck
Jill Johansson
Isabelle Gunnarsson
Sharon Säfvenberg
Liliana Sakhanova
Kasper Backman
Nicki Malm
Rebecca Qvist
Thomas Nguyen
Alexandra Biörnstad
Camilla Johansson
Khalid Zaki
Rawand Dalshad
Jessica Lopez
Linda Engström
Semiran Dag
Paulina Pinto
Massoud Mohammadi
Anton Harsem

Team Maxa Livet
Adress: Nybohovsbacken 70
Ort: Stockholm
ali@maxalivet.se
Telefon: 076 765 74 77

Tävlande
Melissa Olsson
Erik Johansson
Masih Ahmed Amiry
Jannis Exousidis

Team Svensk Sport Nutrition
Adress: Stenkvistavägen 11
Ort: Bandhagen
kontakt@ssnutrition.se
Telefon: +46 73 241 03 57
Tävlande
Max Blom
Matilda Karlsson
Josefine Bilberg
Filippa Peterson
Cezar Zulewski
Marcus Sandström
Tito Awad
Isac Engerby
Daniel Nilsson
Alexander Pålsmarker
Rikesh Chouhan
Sara Simonsson
Filip Dimitrov
Isaac Ebagnilin
Ratna Dimitrova
Shekib Fazeli
Andrée Nolander
Leon Flyxe
Robin Pettersson
Alaa Tillo
Mohammad Taki
Farbåd Chahar Lang
Sari Gharib
Mohamed Aziz

Vegan Fitness Team
Adress: Terapivägen 8D
Ort: Huddinge
bjorn.peiper@gmail.com
Telefon: 073 258 80 20

Tävlande

Gnesta Gym
Adress: Västra Storgatan 24
Ort: Gnesta
info@gnestagym.com
Telefon: 070 771 68 56

Tävlande
Ani Arinze Peter

Oxelösunds AK
Adress: Blåbärsvägen 7
Ort: Oxelösund
kvarkman@hotmail.com
Telefon: 073 096 98 39

Tävlande
Erik Hasselstrand

Team Nordic-Physique
Adress: Odengatan 37
Ort: Eskilstuna
info@nordic-physique.se
Telefon: +45 271 354 57

Tävlande
Felicia Plejmark
Åsa Jonsson
Arfa Almagasbi

Team Nutrifarm
Adress: Tegelugnsvägen 9
Ort: Stallarholmen
sulle@nutrifarm.se
Telefon: 076 811 12 45

Tävlande
Natalie Gustafsson
Ia Nordman
Emil Oravasaari
Ibrahim Sifri

Team SSlifestyle
Adress: Skivlingsvägen 6
Ort: Eskilstuna
sslifestyle.swe@gmail.com
Telefon: 073 591 58 54

Tävlande
Ali Mohammed Khalil
Zaid Albaghdady

Team CBL
Döbelnsgatan 2 L
Uppsala
073 098 21 80
info@coachedbylinda.se
Kommun: Uppsala

Tävlande

Team In Shape
Hansellisgatan 10
Uppsala
073 030 68 88
info@shapegym.se
Kommun: Uppsala

Tävlande
Agnes Cort
Marianne Hedberg
Linnéa Fredriksson
Ahmadreza Mosavi
Zaki Rasuli
Maisam Zahir
Fabricio Widén Eskhult

Arvika Träningscenter Atletklubb
Spjutvägen 4A
Arvika
070-262 92 05
eld_pettersson@hotmail.com
Kommun: Arvika

Tävlande

BTB GYM
Box 5103
Karlstad
070 733 58 28
frida@karev.se
Kommun: Karlstad

Tävlande

Kristinehamns Atlet & Brottarklubb
c/o: Marcus Tikkanen, nyströmsvägen 13
Kristinehamn
076 770 54 19
marcus_tikkanen@hotmail.com
Kommun: Kristinehamn

Tävlande

Team One By Boson
Knotavägen 17
Västerås
073 064 92 77
ptboson@gmail.com
Kommun: Västerås

Tävlande
Inger Karlsson
Martin Allard
Christoffer Sonesson
Josefin Sandberg
Nathalie Johansson Sundel
Marcus Pettersson
Elaine Bluckert
Pererik Severin
Dennis Älvebratt
Jessica Bergenström Karlsson
Lovisa Stenman

Team Greatbody
Morkullegatan 50
Västerås
073 714 79 64
renan-kada82@hotmail.com
Kommun: Västerås

Tävlande
Renan Kada
Saeed Ghanbarpoor

Team Gymkostbutiken
Furuvägen 1
Köping
076 187 16 22
info@aholas.com
Kommun: Köping

Tävlande
Linn Norgren

Team Parken Fitness
Aspvägen 23
Fagersta
072 585 65 29
parkenfitness@gmail.com
Kommun: Fagersta

Tävlande
Evelina Persson

Tempo Training
fyrbåksvägen 4
Västerås
070 875 70 34
carinaisakssonpt@gmail.com
Kommun: Västerås

Tävlande
Josefin Blom
Kristina Nilsson
Salle Partanen
Agnes Arnell
Sara Remmelg
Sebastian Jansson
Lisa Fröjd

Team Legendary
Västra Norrlandsgatan 5
Umeå
072 225 51 94
info@legendarygym.se
Kommun: Umeå

Tävlande
Andreas Alaniemi
Albin Olofsson

Team Skellefteå Fitness
Getbergsvägen 6
Skellefteå
076 833 01 00
jenshedstrom@msn.com
Kommun: Skellefteå

Tävlande
Adam Haraldsson
Ali Faiq Ahmadi

Team Ironworks
Södrajärnvägsgatan 13
Sundsvall
070 753 92 39
lars.ironworks@gmail.com
Kommun: Sundsvall

Tävlande
Maria Hoflund Engh
Lisa Ivarsson
Marcus Lindqvist
Jacob Fredriksson
Beatrice Larsson

Alströmer BBFF
Drottninggatan 25
Alingsås
070 893 21 11
reinostrand@hotmail.com
Kommun: Alingsås

Tävlande
Leith Abdel Rahman
Johan Eriksson
Ricky Serey Gustafsson
Anna Hänninen
Annie Hejderup
Moris Bade
Zawar Bajnaka
Anton Andersson

Ironhouse Athletes

Olof Palmes Gata 11
Trollhättan
076 942 39 06
perssonante0@gmail.com
Kommun: Trollhättan

Tävlande
Tuomas Viitala

Iron Stable Bodybuilding

Åne 1
Svenljunga
070 222 25 66
vonbraun498@gmail.com
Kommun: Svenljunga

Tävlande
Marina Bergquist

Maximus gym

Ögärdesvägen 13A
Göteborg
072 830 17 48
info@maximusgym.se
Kommun: Göteborg

Tävlande
Mohammad Reza Bakhtyari
Anders Larsson
Nathalie Hallberg
Therese Ranch
Elin Petrusson
Robert Blad
Christoffer Jonsson

MM Sports Team
Askims Verkstadsväg, 9
Askim
0704-849520
Robert.Wahlander@mmsports.se
Kommun: Askim

Tävlande
Jennifer Nordenmark
Heidi Vuorela
Fanny Lovisa Liwenborg
Madelene Degeryd
Anthony A. Pettersson
Emma Alingsjö
Josefine Galiamoutsa
Fredrik Lidman
Alva Engvall
Christian Dönges
Malin Hedfors
Mats Ljung
Robert Wåhlander
Henrik Vu
Malin Månsson
Alexander Bäckström
David Eklund

Saint Iron GBG

Dagjämningsgatan 2
Göteborg
070 757 27 73
niro@saintiron.se

Tävlande
Andreas Kärrbrand
Sara Petersson
Andreas Ternström
Niro de la Rua

Siam Physique

Norrby Tvärgata 40
Borås
076 935 51 25
billychailak94@gmail.com
Kommun: Borås

Tävlande

TC Strong by fitness
Statsfjället
Uddevalla
070 768 44 97
therese_thorin@hotmail.com

Tävlande
Therese Torin
Jessica Lennartsson
Wilda Reslow
Camilla Rosén
My Hedman
Malin Tång
Linda Jensen

Team Dellerenti Sports
Lars Kaggsgatan 73
Borås
070 052 51 30
info@dellerentisports.com
Kommun: Borås

Tävlande
Elin Arveteg
Sofie Andersson
Emelie Klockare

Team DBM
Långhagsgatan 11
Hisingsbacka
070 888 89 51
patrik.strandberg@steeltech.se
Kommun: Hisingsbacka

Tävlande
Robert Kukla
Sayf Hilal Ebraheem
Jennie Johansson

Team MandyFit
Monsungatan 71
Göteborg
070 710 08 06
info@mandyfit.se
Kommun: Göteborg

Tävlande
Eliza Hilding

Team NG nutrition
Värmegatan 23
Göteborg
070 836 49 99
info@ngnutrition.se
Kommun: Göteborg

Tävlande
Alireza Rezai
Mohammed Mohammadi
Alexandra Eliasson
Sharif Azizi

Team Shapebysharam

Odengatan 71
Alingsås
070 890 20 19
shapebysharam@gmail.com
Kommun: Alingsås

Tävlande
Rikard Aronsson
Victor Arianfakhr

Team Swedish Supplements

Kvistvägen 2
Partille
031-461 860
info@swedish-supplements.com
Kommun: Partille

Tävlande
Hanna Samuelsson
Theresia Vörös
Therese Isacson

Team Troja
Lundenvägen 17c
Skövde
073 233 37 94
anton@trojafitness.se
Kommun: Skövde

Tävlande
Juliana Jarl
Jonas Fazli
Victor Landström
Fredrik Rösnäs
Martin Ekelund Troive

Team X-Builder
Katrinedalsvägen 36
Vänersborg
076 948 68 69
sujo@backelin.com
Kommun: Vänersborg

Tävlande
Sofie Rockmyr
Susanne Backelin

TeamDanesh
Kurortsvägen 2
Skövde
076 564 92 31
shahin.dgn@gmail.com
Kommun: Skövde

Tävlande
Seyed Amir Ghiasi
Nader Mohammad Nader
Hassan Nazeri
Alexander Hassani
Yasin Amini
Ezmerey Bye Ahmadi
Hossein Sadjadi

Athletes by E.N
Mejeritorget 8A
Örebro
073 425 53 03
ellen__nielsen@hotmail.com
Kommun: Örebro

Tävlande
Andrea Haglund
Emilie Stenberg
Camilla Karlsson
Julia Thorén
Ellen Nielsen
Clara Granlund
Emma Hammarbo

Team Powerlifting
Ringgatan 32
Örebro
070 698 02 00
ulf.bjoernfot@telia.com
Kommun: Örebro

Tävlande
Michael Andersson

Örebro Kraftsportklubb
Eyragatan 1A
Örebro
019 127 163
info@orebrokk.org
Kommun: Örebro

Tävlande
Boel Höglund
Jennifer Kleveback

Maxi Elit
Grenadjärvägen 37
Norrköping
070 717 12 61
info@maxielit.se
Kommun: Norrköping

Tävlande
Michelle Brus
Loqman Kaki
Mikael Zackrisson

Team Chamoun
Hospitalsgatan 24 a
Norrköping
079 301 19 00
richardsonmarina@hotmail.com
Kommun: Norrköping

Tävlande
Gennie Sandell

Team FL
Strandvägen 26A
Motala
076 552 29 65
linn.blomberg@hotmail.com
Kommun: Motala

Tävlande
Tilda Samuelsson
Martin Laius
Basil Shamil

Team ProteinExperten
Skomakaregatan 10b
Norrköping
011 311 060
mikaelsvedberg1@gmail.com
Kommun: Norrköping

Tävlande
Nikola Ivanovic

Team X Shape by Wallberg Sattler
Motala
070 911 78 58/070 889 61 37
ericasattler@invintage.se
Kommun: Motala

Tävlande
Andrea Sierra Giraldo
Emma Liwell

Hedemora Atletklubb
Porsvägen 2
Hedemora
070 787 21 23
info@hedemoraatletklubb.se
Kommun: Hedemora

Tävlande
Morgan Pettersson
Isabelle Hamberg

Inshape24
S.Kungsgatan 30a
Gävle
070 717 34 31
inshape24@gmail.com
Kommun: Gävle

Tävlande

Team Proteinbutiken
Norra gatan 1
Gävle
026 106 010
team@proteinbutiken.se
Kommun: Gävle

Tävlande
Dashti Shaker
Pernilla Berglund

My Coach Athletes
Syréngatan 6B
Kungsbacka
070 716 62 28
piajansson@outlook.com

Tävlande
Lydia Emanuelsson
Rebecka Melin
Johanna Hassi
Frida Ask
Anna Bråthe
Madde Stålenhag
Emmy Saurage
Sofia Backelin
Malin Eriksson
Helen Capin

No Limit Fitness Halmstad
Nässjögatan 6
Halmstad
073 660 73 64
nolimitfitnesshalmstad@hotmail.com

Tävlande
Dino Vasquez Mella

Team Diamondvfitness
Maratonvägen 8d
Halmstad
070 248 80 45
info@diamondvfitness.com

Tävlande
Anna Ramneskog Ekström
Josefin Lingström
Robert Ekstrand
Sid Guellal
Milorad Morosan
Mattias Andersson
Markus Johansson

Team Getfit Nordic
Södravägen 47b
Varberg
070 567 29 57
kontakt@getfit.se

Tävlande
Lovisa Johansson
Daniel Gustafsson
Arin Hiwa

Trönninge Motions Center
Trönninge Stationsväg 14
Halmstad
073 640 66 54
nicklas@tmcenter.se

Tävlande

Team X-Shape
Klara Johansonsgata, 7
Halmstad
070 934 68 18
josefin.sandberg@live.se

Tävlande
Sara Jönsson
Anna Gustafsson

Westcoast Gym Varberg
Birgersvenssons väg 38
Varberg
072 550 11 22
Westcoastgym@hotmail.com

Tävlande
Bahar Ahmed

Arisen by J&S
Samsetgatan 39
Jönköping
072 450 00 24
joar.fallmar@live.se
Kommun: Jönköping

Tävlande
Elin Appelberg
Veronica Svensson
Dalia Majdalani
Elin Larsson
Ida Andersson
Isabell Johansson
Martin Korean
Frida Roback
Tobias Beran
Elin Larsson
Tim Bengtsson
Jeanette Engerby

Team AL Coaching
Fordonsvägen 17
Jönköping
072 975 75 77
anders@bodynutrition.se
Kommun: Jönköping

Tävlande
Julia Glenmark
Chanelle Becker
Josefine Larsson

Team Diamond Fitness
Hjortsjövägen 46
Vaggeryd
070 244 01 53
t.svedbom@hotmail.se
Kommun: Vaggeryd

Tävlande
Pernilla Tejemark
Therese Lindblom
Cecilie Helland
Anna-Carin Mähler Sandstedt
Christine Rönnholm

Team Final Research
Kyrkogatan 39
Vetlanda
070 950 34 44
kent.eriksson@finalresearch.nu
Kommun: Vetlanda

Tävlande
Jan Nordlund
Halim Al-Habali

nk kosttillskott
Transtorp 122
Nybro
072 301 71 99
nkkosttillskott@gmail.com
Kommun: Nybro

Tävlande
Sara Ekström
Jimmy Hagström

Växer gym
Rigavägen 2
Kalmar
070 714 12 10
aolsson927@gmail.com
Kommun: Kalmar

Tävlande
Omid Hayat

Steam athletes
Bäckgatan 6
Växjö
070 393 65 03
personaltrainerthom@gmail.com

Tävlande
Elias Rydström
Björn Hartig

Kraftcentralen
kyrkogatan 18
Markaryd
0702146808
Emil Thörnros
emil.thornros@telia.com
Kommun: Markaryd

Tävlande
Tim Cato
Torbjörn Edman

Överkalix Styrkelyftsförening
Ängsvägen 8
Överkalix
076 144 07 99
markus.eliasson@live.se
Kommun: Överkalix

Tävlande
Magnus Alcazar

Atletklubben Sjöbo Kraftverk
Industrigatan 1
Sjöbo
041 619 465
kraftverket2014@gmail.com
Kommun: Sjöbo

Tävlande
Thomas Nilsson
Claes Åkesson

CC´s Fitness
Strandgatan 38
Trelleborg
070 306 91 74
ccs_fitness@hotmail.com
Kommun: Trelleborg

Tävlande
Cecilia Malmqvist

Leader fitness gym
Sofielundsvägen 57
Malmö
072 222 23 00
leaderfitnessgym@gmail.com
Kommun: Malmö

Tävlande
Nidal Abbasi

MuscleZone Gym
Grangatan 2
Malmö
070 818 22 46
arne@musclezone.nu
Kommun: Malmö

Tävlande
Peter Granat
Benjamin N Löhndorf

Rebels by Rebella
Uddeholmsgatan 32D
Malmö
073 844 71 02
susanne@tjuggesarmy.se
Kommun: Malmö

Tävlande
Louise Nilsson
Manja Ahl Svensson
Rebecka Broman Pettersson
Jasmine By Faal
Therese Lilja
Antonia Pettersson
Ingrid Löfgren
Jessica Jennifer Pap
Alice Andreasson
Louise Järvstedt

Target Sports Kristianstad
Ingelstadsgatan 29
Kristianstad
070 091 97 70
targetsportsorder@outlook.com
Kommun: Kristianstad

Tävlande
Omar Ibrahim Ismael
Josef Murad

Team Elite Nutrition
Nobelvägen 38
Malmö
040 233 830
info@elitenutrition.se
Kommun: Malmö

Tävlande
Jenny Packalén
Wisam Salih
Ossian Lunden
Keriakos Aishouh
Bassem Abdelrhman

Team Gymstar.se
Satelitvägen 16
Staffanstorp
072 286 66 01
kundservice@gymstar.se
Kommun: Staffanstorp

Tävlande

Team JK Fitness
Snickaregatan 1
Hässleholm
070 625 46 95
info@jkfitness.se
Kommun: Hässleholm

Tävlande
Mamoon Al-Yaseen

Team RW Physique
Lundius Väg 4
Staffanstorp
070 484 95 20
rw.physique@gmail.com
Kommun: Staffanstorp

Tävlande
Dan Eriksson
Saman Al-kuchak
Anna Axelmyr

Wellnez Weekend Warriors
Järnvägsgatan 13-15
Simrishamn
0414-100 80
simrishamn@wellnez.se
Kommun: Simrishamn

Tävlande

Team Attilas
C/o Attilas gym, box 1129
Ängelholm
Kommun: Ängelholm
0702941794
Inge Bååth
info@attilasgym.se

Tävlande

Delta Gym
Adress: Hälsingegatan 5
Ort: Stockholm
info@deltagym.com
Telefon: 08 30 86 52

Tävlande
Karin Jansson
Sara Hallebrant
Philippa Christofi
Nicole Abrahamsson
Natanael Rexborg
Kim Eriksson
Alex Blom
Booranmoon Somporn
Cornelia Winqvist
Erik Bröms
Alex Johansson
Andreas Adler
Ali Kazemi
Björn Boman
Alireza Hajitaheri

Dreamsmaker
Adress: Värdshusvägen 14
Ort: Norsborg
m84_free@yahoo.co.uk
Telefon: 076 424 85 75

Tävlande
Saman Dhabit
Sarmad Ali

Lag Orkanen
Adress: Vänskapsvägen 33
Ort: Stockholm
arne@orkanen.com
Telefon: 070 848 22 08

Tävlande

Nordic Shape
Adress: Hälsningegatan 11
Ort: Stockholm
info@nordicshape.se
Telefon: 070 778 41 10

Tävlande
Maria Charlie Johansson
Chris Harnell
Samer Alokla
Abdoulaye Camara
Sahar Raouf
Behshad Dehghan
Reza Moloodi
Ali Alwan
Erdenebileg Demchig
Reza Charlie
Timmy Öhman
Rasheed Barazi
Christoffer Finnilä
Taisir Hussein
Hassan Moghimi
Saeid Asgaridoulabi
Behrad Azad
Meysam Zakeri
Sanna Nyden
Travis Edwards

Quest Fitness Team
Adress: Bjursätragatan 8
Ort: Bandhagen
quest.fitness.team@outlook.com
Telefon: 070 522 26 01

Tävlande

Team Absolute Power
Adress: Ångermannagatan 176
Ort: Vällingby
soderlingon@gmail.com
Telefon: 070 978 05 61

Tävlande

Team B-Strong
Adress: Blomstervägen 22
Ort: Nacka
bstrongsweden@gmail.com
Telefon: 070 782 18 93

Tävlande
Cassandra Biewald Westh
Sandra Nordlund
Nathalie Lundvall Bergner
Emilio Salale

Team Exclusive Fitness By Diva
Adress: Mellanbergsvägen 29
Ort: Tyresö
natalie@exclusivefitness.se
Telefon: 070 858 68 72

Tävlande
Madelen Buss
Jenny Sandersson

Team Fairing
Adress: Avstyckningsvägen 8
Ort: Järfälla
info@fairing.se
Telefon: 070 769 17 70

Tävlande
Lisa Schüler
Mikael Ring
Zach Persson
Angelica van der Hert
Therese Wahlin

Team Fenrisnutrition
Adress: Ridhusvägen 9
Ort: Grödinge
fenrisnutrition@outlook.com
Telefon: 070 790 40 96

Tävlande
Carolina Mickelsson
Lina Chressman
Elli Leon

Team Fitness By Aspen
Adress: Mjölnarvägen 22
Ort: Nacka
fitnessbyaspen@gmail.com
Telefon: 070 352 44 23

Tävlande
Maja Landström
Elenore Vårhall
Sandra Ståhlbröst
Emma Eriksson
Viola Fredgren
Caroline Danbo
Amanda Ljungström
Hala Michalak
Felicia Berg
Mathilda Björding
Emmy Uusitalo
Ellinor Malmqvist
Malin Nilsson

Team Fitness By Nüwa
Adress: Funäsgatan 6
Ort: Vällingby
unni@nuwahealth.se
Telefon: 076 841 77 63

Tävlande
Micaela Ortega Jönsson
Johanna Blomdal
Josefin Svensson

Team Flex Nutrition by EA
Adress: Box 9115
Ort: Stockholm
Teamansokan@flexnutrition.se
Telefon: 072 021 13 15

Tävlande
Hamzah Alkojak
Veronica Rudegran
Johnny Isgren
Mikael Nemeth
Miia Wännström
Jens Gardh
Andreas Lundblad
Azad Kaya
Linda Olsson
Henrik Lindh
Mikael Nicklasson
Mathias Fredriksson
Pedro García
Niklas Janfjord
Mufid Gad Elhak

Team FPS
Adress: Parkvägen 10a
Ort: Solna
fridapsfit@gmail.com
Telefon: 076 555 56 66

Tävlande
Camila Carballo Pino

Team GraniteCo
Adress: Jungfrudansen 64
Ort: Solna
calle@teamgraniteco.com
Telefon: 073 155 35 00

Tävlande
Micaela Åhlander
Victor Brandt
Albert Svensson
Amanda Rönnholm
Adam Sigvardsson
Fanny Nilsson
Filip Törnqvist
Elisabeth Gunnarsson
Timothy Malmborg

Team Gymgrossisten
Adress: Svetsarvägen 15
Ort: Solna
jenny.fogelstrom@gymgrossisten.com
Telefon: 070 222 27 03

Tävlande
Arne Lundell

Team Hasselmark
Adress: Pilv 1
Ort: Tullinge
hasselmark.fitness@gmail.com
Telefon: 072 244 17 78

Tävlande

Team JF
Adress: Åkerbyvägen 168
Ort: Täby
update@jfathletes.se
Telefon: 070 450 45 03

Tävlande
Cecilia Andersson
Emil Winebäck
Jill Johansson
Isabelle Gunnarsson
Sharon Säfvenberg
Liliana Sakhanova
Kasper Backman
Nicki Malm
Rebecca Qvist
Thomas Nguyen
Alexandra Biörnstad
Camilla Johansson
Khalid Zaki
Rawand Dalshad
Jessica Lopez
Linda Engström
Semiran Dag
Paulina Pinto
Massoud Mohammadi
Anton Harsem

Team Maxa Livet
Adress: Nybohovsbacken 70
Ort: Stockholm
ali@maxalivet.se
Telefon: 076 765 74 77

Tävlande
Melissa Olsson
Erik Johansson
Masih Ahmed Amiry
Jannis Exousidis

Team Svensk Sport Nutrition
Adress: Stenkvistavägen 11
Ort: Bandhagen
kontakt@ssnutrition.se
Telefon: +46 73 241 03 57
Tävlande
Max Blom
Matilda Karlsson
Josefine Bilberg
Filippa Peterson
Cezar Zulewski
Marcus Sandström
Tito Awad
Isac Engerby
Daniel Nilsson
Alexander Pålsmarker
Rikesh Chouhan
Sara Simonsson
Filip Dimitrov
Isaac Ebagnilin
Ratna Dimitrova
Shekib Fazeli
Andrée Nolander
Leon Flyxe
Robin Pettersson
Alaa Tillo
Mohammad Taki
Farbåd Chahar Lang
Sari Gharib
Mohamed Aziz

Vegan Fitness Team
Adress: Terapivägen 8D
Ort: Huddinge
bjorn.peiper@gmail.com
Telefon: 073 258 80 20

Tävlande

Gnesta Gym
Adress: Västra Storgatan 24
Ort: Gnesta
info@gnestagym.com
Telefon: 070 771 68 56

Tävlande
Ani Arinze Peter

Oxelösunds AK
Adress: Blåbärsvägen 7
Ort: Oxelösund
kvarkman@hotmail.com
Telefon: 073 096 98 39

Tävlande
Erik Hasselstrand

Team Nordic-Physique
Adress: Odengatan 37
Ort: Eskilstuna
info@nordic-physique.se
Telefon: +45 271 354 57

Tävlande
Felicia Plejmark
Åsa Jonsson
Arfa Almagasbi

Team Nutrifarm
Adress: Tegelugnsvägen 9
Ort: Stallarholmen
sulle@nutrifarm.se
Telefon: 076 811 12 45

Tävlande
Natalie Gustafsson
Ia Nordman
Emil Oravasaari
Ibrahim Sifri

Team SSlifestyle
Adress: Skivlingsvägen 6
Ort: Eskilstuna
sslifestyle.swe@gmail.com
Telefon: 073 591 58 54

Tävlande
Ali Mohammed Khalil
Zaid Albaghdady

Team CBL
Döbelnsgatan 2 L
Uppsala
073 098 21 80
info@coachedbylinda.se
Kommun: Uppsala

Tävlande

Team In Shape
Hansellisgatan 10
Uppsala
073 030 68 88
info@shapegym.se
Kommun: Uppsala

Tävlande
Agnes Cort
Marianne Hedberg
Linnéa Fredriksson
Ahmadreza Mosavi
Zaki Rasuli
Maisam Zahir
Fabricio Widén Eskhult

Arvika Träningscenter Atletklubb
Spjutvägen 4A
Arvika
070-262 92 05
eld_pettersson@hotmail.com
Kommun: Arvika

Tävlande

BTB GYM
Box 5103
Karlstad
070 733 58 28
frida@karev.se
Kommun: Karlstad

Tävlande

Kristinehamns Atlet & Brottarklubb
c/o: Marcus Tikkanen, nyströmsvägen 13
Kristinehamn
076 770 54 19
marcus_tikkanen@hotmail.com
Kommun: Kristinehamn

Tävlande

Team One By Boson
Knotavägen 17
Västerås
073 064 92 77
ptboson@gmail.com
Kommun: Västerås

Tävlande
Inger Karlsson
Martin Allard
Christoffer Sonesson
Josefin Sandberg
Nathalie Johansson Sundel
Marcus Pettersson
Elaine Bluckert
Pererik Severin
Dennis Älvebratt
Jessica Bergenström Karlsson
Lovisa Stenman

Team Greatbody
Morkullegatan 50
Västerås
073 714 79 64
renan-kada82@hotmail.com
Kommun: Västerås

Tävlande
Renan Kada
Saeed Ghanbarpoor

Team Gymkostbutiken
Furuvägen 1
Köping
076 187 16 22
info@aholas.com
Kommun: Köping

Tävlande
Linn Norgren

Team Parken Fitness
Aspvägen 23
Fagersta
072 585 65 29
parkenfitness@gmail.com
Kommun: Fagersta

Tävlande
Evelina Persson

Tempo Training
fyrbåksvägen 4
Västerås
070 875 70 34
carinaisakssonpt@gmail.com
Kommun: Västerås

Tävlande
Josefin Blom
Kristina Nilsson
Salle Partanen
Agnes Arnell
Sara Remmelg
Sebastian Jansson
Lisa Fröjd

Team Legendary
Västra Norrlandsgatan 5
Umeå
072 225 51 94
info@legendarygym.se
Kommun: Umeå

Tävlande
Andreas Alaniemi
Albin Olofsson

Team Skellefteå Fitness
Getbergsvägen 6
Skellefteå
076 833 01 00
jenshedstrom@msn.com
Kommun: Skellefteå

Tävlande
Adam Haraldsson
Ali Faiq Ahmadi

Team Ironworks
Södrajärnvägsgatan 13
Sundsvall
070 753 92 39
lars.ironworks@gmail.com
Kommun: Sundsvall

Tävlande
Maria Hoflund Engh
Lisa Ivarsson
Marcus Lindqvist
Jacob Fredriksson
Beatrice Larsson

Alströmer BBFF
Drottninggatan 25
Alingsås
070 893 21 11
reinostrand@hotmail.com
Kommun: Alingsås

Tävlande
Leith Abdel Rahman
Johan Eriksson
Ricky Serey Gustafsson
Anna Hänninen
Annie Hejderup
Moris Bade
Zawar Bajnaka
Anton Andersson

Ironhouse Athletes

Olof Palmes Gata 11
Trollhättan
076 942 39 06
perssonante0@gmail.com
Kommun: Trollhättan

Tävlande
Tuomas Viitala

Iron Stable Bodybuilding

Åne 1
Svenljunga
070 222 25 66
vonbraun498@gmail.com
Kommun: Svenljunga

Tävlande
Marina Bergquist

Maximus gym

Ögärdesvägen 13A
Göteborg
072 830 17 48
info@maximusgym.se
Kommun: Göteborg

Tävlande
Mohammad Reza Bakhtyari
Anders Larsson
Nathalie Hallberg
Therese Ranch
Elin Petrusson
Robert Blad
Christoffer Jonsson

MM Sports Team
Askims Verkstadsväg, 9
Askim
0704-849520
Robert.Wahlander@mmsports.se
Kommun: Askim

Tävlande
Jennifer Nordenmark
Heidi Vuorela
Fanny Lovisa Liwenborg
Madelene Degeryd
Anthony A. Pettersson
Emma Alingsjö
Josefine Galiamoutsa
Fredrik Lidman
Alva Engvall
Christian Dönges
Malin Hedfors
Mats Ljung
Robert Wåhlander
Henrik Vu
Malin Månsson
Alexander Bäckström
David Eklund

Saint Iron GBG

Dagjämningsgatan 2
Göteborg
070 757 27 73
niro@saintiron.se

Tävlande
Andreas Kärrbrand
Sara Petersson
Andreas Ternström
Niro de la Rua

Siam Physique

Norrby Tvärgata 40
Borås
076 935 51 25
billychailak94@gmail.com
Kommun: Borås

Tävlande

TC Strong by fitness
Statsfjället
Uddevalla
070 768 44 97
therese_thorin@hotmail.com

Tävlande
Therese Torin
Jessica Lennartsson
Wilda Reslow
Camilla Rosén
My Hedman
Malin Tång
Linda Jensen

Team Dellerenti Sports
Lars Kaggsgatan 73
Borås
070 052 51 30
info@dellerentisports.com
Kommun: Borås

Tävlande
Elin Arveteg
Sofie Andersson
Emelie Klockare

Team DBM
Långhagsgatan 11
Hisingsbacka
070 888 89 51
patrik.strandberg@steeltech.se
Kommun: Hisingsbacka

Tävlande
Robert Kukla
Sayf Hilal Ebraheem
Jennie Johansson

Team MandyFit
Monsungatan 71
Göteborg
070 710 08 06
info@mandyfit.se
Kommun: Göteborg

Tävlande
Eliza Hilding

Team NG nutrition
Värmegatan 23
Göteborg
070 836 49 99
info@ngnutrition.se
Kommun: Göteborg

Tävlande
Alireza Rezai
Mohammed Mohammadi
Alexandra Eliasson
Sharif Azizi

Team Shapebysharam

Odengatan 71
Alingsås
070 890 20 19
shapebysharam@gmail.com
Kommun: Alingsås

Tävlande
Rikard Aronsson
Victor Arianfakhr

Team Swedish Supplements

Kvistvägen 2
Partille
031-461 860
info@swedish-supplements.com
Kommun: Partille

Tävlande
Hanna Samuelsson
Theresia Vörös
Therese Isacson

Team Troja
Lundenvägen 17c
Skövde
073 233 37 94
anton@trojafitness.se
Kommun: Skövde

Tävlande
Juliana Jarl
Jonas Fazli
Victor Landström
Fredrik Rösnäs
Martin Ekelund Troive

Team X-Builder
Katrinedalsvägen 36
Vänersborg
076 948 68 69
sujo@backelin.com
Kommun: Vänersborg

Tävlande
Sofie Rockmyr
Susanne Backelin

TeamDanesh
Kurortsvägen 2
Skövde
076 564 92 31
shahin.dgn@gmail.com
Kommun: Skövde

Tävlande
Seyed Amir Ghiasi
Nader Mohammad Nader
Hassan Nazeri
Alexander Hassani
Yasin Amini
Ezmerey Bye Ahmadi
Hossein Sadjadi

Athletes by E.N
Mejeritorget 8A
Örebro
073 425 53 03
ellen__nielsen@hotmail.com
Kommun: Örebro

Tävlande
Andrea Haglund
Emilie Stenberg
Camilla Karlsson
Julia Thorén
Ellen Nielsen
Clara Granlund
Emma Hammarbo

Team Powerlifting
Ringgatan 32
Örebro
070 698 02 00
ulf.bjoernfot@telia.com
Kommun: Örebro

Tävlande
Michael Andersson

Örebro Kraftsportklubb
Eyragatan 1A
Örebro
019 127 163
info@orebrokk.org
Kommun: Örebro

Tävlande
Boel Höglund
Jennifer Kleveback

Maxi Elit
Grenadjärvägen 37
Norrköping
070 717 12 61
info@maxielit.se
Kommun: Norrköping

Tävlande
Michelle Brus
Loqman Kaki
Mikael Zackrisson

Team Chamoun
Hospitalsgatan 24 a
Norrköping
079 301 19 00
richardsonmarina@hotmail.com
Kommun: Norrköping

Tävlande
Gennie Sandell

Team FL
Strandvägen 26A
Motala
076 552 29 65
linn.blomberg@hotmail.com
Kommun: Motala

Tävlande
Tilda Samuelsson
Martin Laius
Basil Shamil

Team ProteinExperten
Skomakaregatan 10b
Norrköping
011 311 060
mikaelsvedberg1@gmail.com
Kommun: Norrköping

Tävlande
Nikola Ivanovic

Team X Shape by Wallberg Sattler
Motala
070 911 78 58/070 889 61 37
ericasattler@invintage.se
Kommun: Motala

Tävlande
Andrea Sierra Giraldo
Emma Liwell